Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Zip není vynález ďábla, aneb vnesme světlo do tmářství.. Condon s vkusem i nadhledem o projektantu suché statistiky, jenž polarizovala společnost, bourala tabu a oslabovala předsudky. Precizně zahrané party Laury Linney i Petera Sarsgaarda, jen nakousnuté téma, kam až byl průkopník sexuologie v USA ve svém výzkumu schopen zajít (jestli se i žlabatka bála před ním předklonit) a dojemná předposlední scéna s pohlazením ruky (ukazující, že všechno to počínání, i kdyby ovlivnilo jediného člověka, mělo smysl). Ale co s tou neměřitelnou láskou, Alfrede? „When it comes to love, we are all in the dark…“(17.10.2014)

 • Jossie
  ****

  Chcete - li vidět, jak tmářsky vypadala Amerika v oblasti sexu, než se objevil Kinsey a udělal svůj rozsáhlý mnohaletý průzkum, aby na jeho základě sepsal své vpravdě revoluční knihy? Pokud ano, pak se podívejte na tento film Billyho Condona. Profesor Kinsey byl možná kontroverzní postava, možná neměl ve všem pravdu a asi ne všechny jeho metody byly správné, ale pro mnoho lidí znamenaly a znamenají výsledky jeho výzkumů hodně. Dokázal totiž, že vše, co nikomu neubližuje a k čemu nejsou nuceni, je normální. Mnoho lidí se tak dokázalo smířit samo se sebou. KINSEY je film, který mluví o sexu tak otevřeně, jako sám Prok . Tohoto pozoruhodného muže ztvárnil Liam Neeson velmi přesvědčivým způsobem.(13.6.2005)

 • lesumir
  ***

  Film ve mne nevyvoval nic vyjimecneho, hlubsi dojem postradam. Kdyby se nekdo za tyden zeptal, o cem to je, odpovim, ze o sexu, ale co dal? Zapomenu to... Dve hodiny se tahly hodne pomalu.(29.3.2008)

 • dzej dzej
  ****

  I když Kinsey spadá do mnnou příliš nemilovaného žánru životopisného filmu, jedná se o příjemné a poučné dílo. Často nudná šablona sledování životní pouti hlavního hrdiny je oživena magnetizujícím tématem (sex, sex, sex) a také výbornými hereckými výkony. Jediné co Kinseymu chybí je větší odvaha - hlavní hrdina byl propagátorem naprosto upřímného a otevřeného přístupu k sexu, film o něm je zbytečně krotký a cudný.(19.11.2005)

 • sharky
  ****

  75% ze Amerika je plna prudernich pambickaru vime vsichni uz davno. Ze za slovo sex se tam zaviralo do vezeni v dobe kdy tady Kristian klatil jednu holku za druhou je taky jasny. Scenar Kinseyho je chytry a citlive napsany, jen mozna mohl jit emocionalne vic do hloubky a vytriskat z postavy hlavniho hrdiny vic kontroverze. takhle zustava jen perfektni jednohubka, ktera rychle vysumi, a v pameti zustanou je vzpominky na pomalu uz mozna samozrejme perfektni vykony Neesona a Linney (vsimete si, jak Liam starne nejen makeupem a vlasy, ale i gesty a drzenim tela) a samozrejme na zlabatky, bezim nastudovat, co jsou vlastne zac, zaujalo me to pri zhlednuti vic nez ten vsudypritomny sex;)(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace