Neesona som v podobnej vyrovnanej úlohe už dávno nevidel. Čo sa týka zaujímavosti témy, čakal som niečo iné, ale nakoniec som z výsledkom spokojný. Niektoré situácie, ktoré bli vo svojej dobe neúprosnou pravdou, vyznejú dnes úsmevne. Preto obdivujem to, že tvorcovia našli optimálnu rovinu ako látku sfilmovať a aby film pôsobil tak ako pôsobil. Každému priekopníkovi a novomyšlienkarovi sa v počiatkoch svojho výskumu, či bádania nedostalo uznania. Galileiho dokonca za svoje výroky uväznili. Názor na Kinsey od vtedajšej verejnosti nebol výnimkou. Mohol by sa ale podobnú problematiku pokúsiť bádať v rôznych obdobiach ľudstva. Analýza sexuálneho života v takom stredoveku by mohla byť zaujímavá. 80%.(25.12.2007)

Let´s talk about sex. Kinsey je zajímavý film, kde se hovoří o sexu. Je to decentní, aby se zdůraznilo, že Kinsey nebyl úchyl, ale prostě jen věděc se zájmem o věc. Ovšem pocit z promarněné příležitosti zde je.(8.11.2010)

Na kolik jsou 50 let staré výsledky Kinseyho výzkumu ještě dnes aktuální, vám spolehlivě poví stupnice vašeho vnitřního studu. A buďte si jisti, že na bodě 0 nezůstane. S citem a přitom bez přehnané korektnosti zpracované téma se spoustou silných míst a lehkým dokumentaristickým nádechem. Když se navíc Liam Neeson rozvzpomene na to, jak se má hrát, je film opravdu příjemným partnerem k rozhovoru. Ale zcela v duchu Kinseyho vědeckých intencí, odpovídá především na to, co je v sexu změřitelné. Jestli jde nakonec i o něco víc než jen cílené mechanické tření, si už musíte zodpovědět sami.(22.6.2006)

Film ve mne nevyvoval nic vyjimecneho, hlubsi dojem postradam. Kdyby se nekdo za tyden zeptal, o cem to je, odpovim, ze o sexu, ale co dal? Zapomenu to... Dve hodiny se tahly hodne pomalu.(29.3.2008)

Velice povedený film o muži, který v době, kdy byl sex tabu o něm otevřeně hovořil a sám se nebál experimentovat. Nejzajímavější na filmu byly hovory o sexu s obyčejnými lidmi ("A jaké polohy užíváte nejčastěji?" "Ono jich je víc?").(5.8.2007)