Podnájemníci (TV film)

Komedie

Československo, 1976, 73 min

První díl trojdílné filmové série. Sehnat podnájemníka není zas takový oříšek. ( Hodnocení: 8/10 )(21.2.2013)

• Coleator

Neuvěřitelně nepřirozené, chvílemi fakt trapné... Vůbec nechápu, proč věci jako tohle vznikají...(6.1.2013)

Celá trilogie je vyvedená. Sourozenecké půtky začínají Alenčiným škoděním Kačence. Hanzlík, Andrlová i Kolářová skvělí.(9.7.2008)

Taky žádná sláva. Opět statické záběry na ústřední hereckou trojku, která spolu chvíli vychází a pak zase nevychází. Dívat se na to dá, ale tohle jsou inscenace, které mě naprosto míjí. Takže dobré známky jsou spíše ze soucitu. 50%(24.12.2011)

Krásný herecký koncert, ve kterém nejvíce zazářila Ivana Andrlová. Ta strčila Hanzlíka a Kolářovou do kapsy. Zase jsem měla ten zvláštní pocit, že autor nebo tedy v tomto případě autoři museli opisovat z naší rodiny, protože jsme se v tomhle příběhu našli. Ale, řekla bych, že se tu musí najít každý, kdo má sourozence a nebo ten, který řeší podobný případ.(15.5.2011)