poster

Podnájemníci (TV film)

Komedie

Československo, 1976, 73 min

 • nash.
  ****

  I po letech nečekaně příjemný a fungující kousek o tom, že někdy není snadné rozšířit sehraný tým o nového člena. Ve všech rovinách příjemně civilní zachycení obyčejného života, které se obejde bez zbytečných filmařských kudrlin a vystačí si pouze se vztahovým napětím tiše a nenápadně vibrujícím pod povrchem, a samozřejmě s výbornými hereckými party, zejména pak Jaromíra Hanzlíka a Ivany Andrlové.(14.2.2016)

 • triatlet
  ****

  Celá trilogie je vyvedená. Sourozenecké půtky začínají Alenčiným škoděním Kačence. Hanzlík, Andrlová i Kolářová skvělí.(9.7.2008)

 • Coleator
  *

  Neuvěřitelně nepřirozené, chvílemi fakt trapné... Vůbec nechápu, proč věci jako tohle vznikají...(6.1.2013)

 • flanker.27
  ****

  Hezká a příjemná věc, hlavně proto, že vztah milenecké dvojice Hanzlík-Kolářová není konfrontovaný nějakými pitomostmi, ale realitou zcela běžného života. Je pak jen na lidech, jestli jim spory o večeři, o výchovu mladší sestry a soužití vůbec dokážou zničit vztah nebo ne.(6.1.2013)

 • nascendi
  **

  Nerozumiem mnohému, napríklad n-rozmernému priestoru. Po dnešku navyše nerozumiem, prečo som dopozeral "komédiu" Podnájemníci až do konca. Rozumiem však mojej nechuti pridať k dvom hviezdičkám viac textu, ako je ten, doteraz napísaný.(26.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace