Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Momo_desu
  ****

  Keďže som si to pozrela za éry keď som sa preháňala na doske so štyrmi kolieskami, tak je jasné, že film si ma získal... no a keďže je to podľa skutočnej udalosti a tým pádom film nebol ničím prehnaný a tým vlastne bližší realite dávam zaslúžené 4*.(31.3.2012)

 • Superpero
  *****

  Eště než sem tendle film viděl věděl sem že to bude hustý, ale on je to fakt MAZEC!!!! Skvělá hudba, dobrý tríčky a pohodová atmosféra podpořená jedním z nejlepších soundtracků všech dob. Jestli za tohle Emille Hirsch nedostane aspoň nominaci na Oscara tak už nevim.(25.11.2005)

 • Davies182
  ***

  Moc dlouhé, přitom je to celé jen o tom, jak člověka změní sláva a jak parta kluků dělá psí kusy v rozpálené Kalifornii. Až budu příště toužit po praštěné komedii, pustím si raději JackAss 3D, ucházející dramatickou vsuvku pak nabídne v mnohem lepším provedení jakýkoliv jiný žánrový hollywoodský kousek zručného režiséra. Beru, že je to "true story", ale až na Emilea a Heatha se mi to do 24 hodin vykouří z hlavy...(30.4.2011)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $25 million tržby celosvetovo : $13,411,957(8.1.2007)

 • Rosaviva
  ***

  Podle vysokého hodnocení jsem čekala něco víc. Nebylo to špatné, příběh byl ze života, bylot am všechno co tam být mělo, drama, komedie, tragédie, ale 81% ? To ani náhodou. Heat Ledger byl okouzlující jako vždy, i když mi jeho postava trochu lezla na nervy, první náznak toho, že jí zahrál dobře. 3*(17.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace