Neskutečně příjemné překvapení. Téma snímku mě odradilo od návštěvy kina, což, jak můžu teď posoudit, byla totální blbost. Neobjím se zde (výjměčně vážně) pro tenhle kousek použít slovo cool. A to se děj filmu odehrává před dobrými třiceti lety. -HEY! YOU TOTALLY BLEW ME AWAY! -YOU WANNA BLOW ME?(20.7.2006)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $11,273,517Tržby Celosvetovo $13,411,957(4.11.2009)

Skejťácka partia športových hrdinov sa v tomto filme krásne predviedla. Môže sa zdať, že v porovnaní s určitým druhom adrenalínových športových zážitkov sú tieto kúsky na drevenom prkínku nič moc. Lenže okrem športovej exhibície sa tu mihnú aké také hodnoty (priateľstvo, rodina, hľadanie vlastnej identity...) a Heath Ledger, ktorého si vždy rada pripomeniem.(20.6.2011)

Film, o legendární partě z Dogtownu, kterému jasně vládne atmosféra 70. let, parádní skatejťácké kousky a skvěle vybraná muzika. Začátek byl trochu pomalejší, ale pak se to hodně slušně rozjelo. Příběh je o třech kamarádech, kteří začínají na surfech, které později vymění za skateboardy. Po čase se, ale mezi nimi začínají ukazovat rozdíly a začíná mezi nimi být rivalita a začne jim sláva stoupat do hlavy a tak se každý se vydá svou cestou. Nakonec pochopí, že peníze a sláva není víc než přátelství......Musím pžiznat, že jsem od filmu nečekal žádné zázraky, ale nakonec jsem byl hodně mile překvapen.....Na závěr bych vyzdvihl výborně předělanou závěrečnou písničku od Pink Floydů Wish you were here.....(17.12.2007)

Parádní jízda, kterou podrthává skvělý Heath Ledger v jedné z vedlejších rolí. Opravdu povedený mix zábavy, sportu a touhy něčeho dosáhnout. Bohužel se tento styl života v podání dnešní generace skejťáků stává spíše karikaturou původní myšlenky, ale to si drsní hošani v cool hadrech musí uvědomit sami. Na konci jsem cítil, že z těch kluků něco vyzařuje, že se z nich staly legendy.(4.3.2010)