Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  *

  Neuvěřitelný zmatek a bordel. Gilliam nemá vizuální potenciál Burtona a tak si s tímto pohádkovým příběhem absolutně neví rady. Výprava je mizerná a odfláklá. Záběr na rádoby monumentálně se tyčící hrad Kost je spíše k pousmání. Holt Česko je pravděpodobně finančně velmi výhodná lokace k natáčení. Efekty jsou tragické a kulisy jsou tak okatě divadelní, že to snad ani není pravda. Spousta scén je vyloženě trapných, emoce nulové a herečtí představitelé odporně toporní. Kamera je zmatečná a režie bez komentáře. Gilliam neví kudy kam a tak dělá jeden nesmyslný tah za druhým. Ve finálním zúčtování je tak Kletba bratří Grimmů jeden velký, zmatený, naprosto nesourodý a nudný bordel. Lidově řečeno: "sračka jak noha".(9.4.2006)

 • Faye
  ***

  Velmi ponuré (pro mě i velmi zmatené) putování za strašidly a možná i z pohádky do pohádky. Jenže, já jsem se ztratila už někde na začátku téhle blátivé cesty. Ovšem pohled na čerstvě olíznutou a spokojeně se na zádech rozvalující žábu, ten mě nadchnul tak, že tomu tu 3* dám.(7.11.2005)

 • KarelR
  ***

  Na fantasy málo pohádkové, na horor málo strašidelné, na Terryho Gilliama málo zajímavé.(24.2.2007)

 • Trellíno
  ****

  Ale jo, že jsi to ty Terry, tak to bude za čtyři, ale jen tak tak, to ti teda povim. Ale verim a doufam, ze Tideland uz bude zase o neco trochu vic tvuj film, u kteryho nebudu chvilema trpet kvuli scenari a hlavne u ktereho nebudu premyslet, ze by me obcas ani nenapadlo, ze se jedna o film od tebe. Kazdopadne jsem rad, ze jsi se po letech opet vratil a doufam, ze jsou Grimmové tvůj odrazový můstek pro znovurozjetí tvé parádní režisérské kariéry.(7.10.2005)

 • Jossie
  ***

  Kdyby ten les nebyl tak strašně umělý a studiový a ten vlk vyloženě směšný, hodnotila bych i líp. Velmi zvláštní spojení pohádky a reálného příběhu, ty zlé postavy jsou naprosto přesvědčivě nechutné, velmi pěkný je perníkový mužíček a z toho lesa, i když je tak hrozně studiový, jde přece jen dost hrůza.(23.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace