poster

Maska Junior

 • USA

  Son of the Mask

 • SK název

  Syn masky

 • SK název

  Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Komentáře uživatelů k filmu (171)

 • Radyo
  **

  Sledování této komedie sice nehraničí se sebemrskačstvím, jak by se mohlo zdát z některých komentářů, nicméně pokud se někdo těší na pokračování proslavené Carreyho Masky, bude hodně zklamán. Pár dobrých fórků se dá najít i v tomhle filmíku, ale jako celek je to určeno spíše dorůstající generaci, věkově bych to omezil možná někam max. na 8-9 let, protože starší diváci by již mohli v hluchých momentech (a není jich zrovna málo) usnout nudou.(15.7.2009)

 • Djkoma
  *

  Tohle je hodně šílené. Jsem si skoro jistý, že Maska junior patří mezi filmy, které by neměli vznikat a nepochopím jak nějaké studio mohlo dát Lawrenci Gutermanovi na tuhle kravinu 84 milionů dollarů. Budiž v dnešní době jsme zvyklí na hodně "zvláštní" rozpočty, ale film je kvalitativní dno komediálních šíleností, v kterém vlastně nic vtipného není. Je tu jeden Bůh, Loki, který hledá svou masku (zvláštní, že Bohové si věci takhle musí hledat, že? Já si taky myslel, že být jednou z nejvyšších bytosti znamená trochu jiný servis...). Pak je to jeden blbec, tedy karikaturista, co ji má. Jeho synáček, kterému se moc líbí a pes, který na ní žárlí. Je to taková malá rodinka že? Ještě by to chtělo vánoční stromeček a Santa Loki vám přinese všem dárečky děti... Pokud nebudete nuceni e dívat na tento film a budete mít na výběr např mezi Maskou Junior a Teleshoppingem... Možná by jste si mohli říct, že i v americe na teleshopping kouká víc lidí než na tohle ;)(5.5.2007)

 • T2

  Rozpočet $84miliónovTržby USA $17,018,422Tržby Celosvetovo $57,552,641(14.3.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Nižší hodnocení bych tomuhle filmu dát nemohla, ani kdybych chtěla, protože jsem se u toho bavila bravurně, jako u málo čeho! :) Ale jinak je to odpad! :)(6.9.2007)

 • mandes

  rozpočet : $84 million tržby celosvetovo : $57,552,587(30.4.2007)

 • Fr
  odpad!

  tak nějak jsem usoudil, že by to mohlo být pro děti. (čím jsem starší...) takže, tento výtvor už u nás nikdo nikdy nechce vidět! (díky bohu)!(2.12.2005)

 • tron
  *

  „Kto je ten zelený chlap?“ MASKU Chucka Russella som nikdy nepokladal za niečo viac, ako len obstojné remeslo s tradične prehnaným Jimom Carreym a počítačovými trikmi na tú dobu snáď, s prižmúreným okom, mierne revolučnými. Už krátko po premiére, kedy sa z jednoduchej snímky stal celosvetový kasový hit, sa začalo hovoriť o pokračovaní. To však stroskotalo na Carreyho nezáujme. Nakoniec producenti „šikovne“ vymysleli rafinovaný plán. Nakrútiť dvojku bez Carreyho. Bohužiaľ sa to stalo dávno po tom, čo publikum na dvojku vôbec bolo zvedavé. Do titulnej úlohy bol obsadený Jamie Kennedy a ja som sa začal tešiť: originál ma v rámci možností jednorázovo pobavil, bláznivých akčných komédií nikdy nie je dosť a Kennedy bol mojim obľúbencom za Randyho Meeksa z trilógie VRESKOT (1996, 1997, 2000). Bohužiaľ, snímka sa nakoniec neprebojovala do našich kín. Keď som si ju v roku 2008 pozrel, už od prvých minút ma nepríjemne šokovalo, aká strašná vtákovina to je. A to podotýkam, že oproti nej pôsobia "spriaznené" projekty GRINCH a KOCÚR ako kvalitné filmové diela s presahom. Nemienim komentovať, čo všetko je na SYNOVI MASKY zlé, každopádne smutne fádny Kennedy ešte patrí k tomu lepšiemu. Na toto sa skutočne nedalo pozerať, takmer odpad.(25.12.2008)

 • Dudek
  ***

  Geniální myšlenka utopená v mizerném zpracování. Maska Junior je šílenost v tom horším slova smyslu, přesto jí však zůstala velmi příjemná komixová nadsazenost a pár potěšujíích nápadů. Pes je rozkošný, bohové jsou příjemní, ale nejvíce asi překvapí malý usmrkanec, který mi vůbec nevadil, protože se projednou nehrálo na dětskou roztomilost. Bingo. Čekal jsem křížence mezi první Masou a Prckem Binkem, ale nakonec jsem dostal něco úplně jiného. Jasně, je to šílená blbost s několika velmi trapnými momenty a ano, opravdu jsou některé části zbytečně natahované a prvoplánované, ale přesto má Maska Junior jednu věc, která ji zachraňuje. Jiskru.(31.12.2007)

 • Jamal
  *

  bohužel jsem zvědavost neodehnal a pustil si jeden z nej .... nejvíce nudných filmů, které jsem měl možnost viděl. nezasmál jsem se snad ani jednou, jen jsem doufal kdy už to skončí, protože jsem ani neměl sílu sáhnout po ovladači vypnout film, hrůza(28.5.2006)

 • Boogeyman
  **

  Upřímně jsem čekal něco hrošího, pár vtípků je docela povedených a ani triky nejsou nejhorší.(24.12.2008)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2005 - 1x - Nejhorší remake/sequel...(14.2.2008)

 • Indiana
  odpad!

  LOL tak něco tak trapnýho jsem vážně už dlouho neviděl.(22.10.2006)

 • Sobis87
  *

  První Maska stála zato hlavně díky Jimu Carreymu a na svou dobu celkem odvázaným trikům. Druhý díl nemá Carreyho, triky by neohromily ani v době uvedení jedničky a celé to je navíc neuvěřitelně infantilní a dementní.(27.1.2010)

 • Webb
  *

  Kromě efektů a digitálních triků bohužel tento film nic nenabízí. Vidět ho podruhý, tak bych možná šel s hodnocením ještě dolu.(24.12.2008)

 • Darth Sidious
  odpad!

  Néé. Opravdu néé. Je to nemožné. Jima Carreyho nikdo neumí nahradit. A tohle není ani zdaleka výborné pokračování. To je urážka. Nemá to ani anomovaný seriál. tohle je trapné, ubohé a přebytečné. Jen se to snažilo přiživit na slávě, kterou si Maska získala.(27.3.2011)

 • Fingon
  ****

  Dlouho, opravdu dlouho jsem váhal nad hodnocením Odpad! Přemýšlel jsem i o tom, jestli se náhodou z pekla nevrátil Ed Wood a nějakým zázrakem sehnal osmdesát melounů (a pak mi došlo, že Wood to být nemůže, neboť se převtělil do Uweho Bolla a má s financemi jen o málo menší potíže než dnes.) Zaprvé: tohle není inteligentní komedie v žádném smyslu tohoto slovního spojení. Zadruhé: pokud neznáte One froggy evening a aspoň trochu neulítáváte na animovaných groteskách čili cartoonech, nemáte šanci. Zatřetí: počítačové triky se v poslední době používají opravdu v nadbytečné míře, ale tomuhle to ublížit nemůže.(22.8.2007)

 • AGAMENON
  *

  Neuvěřitelná pi*ovina, jediné co se mi na ní líbilo, kromě povedených triků, byl čokl co se snažil zbavit nenáviděného haranta.(29.12.2008)

 • DJ Obelix
  odpad!

  To byla zas chujovina...(1.7.2009)

 • bassator
  odpad!

  Takováto zhovadilost snad nejde jinak ohodnotit než-li odpadem. Otřesná parodie na skvělou Masku... - 31. 5. 2012 - 0%(31.5.2012)

 • Xeelee
  *

  Bylo to špatný, ale na odpad to není. Sice se film nedrží logiky první Masky a je to slátanina, ale nějaké scény s maskou v rámci možností i pobaví. To okolo je jen vata nejhrubšího zrna na zaplácnutí prázdného místa. Myšlenka je každopádně zajímavá, ale to už tu přede mnou psal Dudek, s kterým až na počet hvězdiček v podstatě souhlasím. Bohužel jsem neviděl první polovinu filmu, takže berte komentář s rezervou.(24.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9