Maska Junior

Syn masky

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Geniální myšlenka utopená v mizerném zpracování. Maska Junior je šílenost v tom horším slova smyslu, přesto jí však zůstala velmi příjemná komixová nadsazenost a pár potěšujíích nápadů. Pes je rozkošný, bohové jsou příjemní, ale nejvíce asi překvapí malý usmrkanec, který mi vůbec nevadil, protože se projednou nehrálo na dětskou roztomilost. Bingo. Čekal jsem křížence mezi první Masou a Prckem Binkem, ale nakonec jsem dostal něco úplně jiného. Jasně, je to šílená blbost s několika velmi trapnými momenty a ano, opravdu jsou některé části zbytečně natahované a prvoplánované, ale přesto má Maska Junior jednu věc, která ji zachraňuje. Jiskru.(31.12.2007)

• mandes

rozpočet : $84 million tržby celosvetovo : $57,552,587(30.4.2007)

• Kryton

Myslíte , že toto je potomek Masky s JImem Carrey?! Ne není, je to nevlastní dítě , které je tak příšerné a k uzoufaní nezábavné. Je čas udělat tomuto filmu pápá!(24.12.2008)

• JohnRambo

Tento film ani nie je film. To je jeden veľmi veľký OMYL!!!(24.8.2008)

• Boogeyman

Upřímně jsem čekal něco hrošího, pár vtípků je docela povedených a ani triky nejsou nejhorší.(24.12.2008)