poster

Maska Junior

 • USA

  Son of the Mask

 • Slovensko

  Syn masky

 • Slovensko

  Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AGAMENON
  *

  Neuvěřitelná pi*ovina, jediné co se mi na ní líbilo, kromě povedených triků, byl čokl co se snažil zbavit nenáviděného haranta.(29.12.2008)

 • Radyo
  **

  Sledování této komedie sice nehraničí se sebemrskačstvím, jak by se mohlo zdát z některých komentářů, nicméně pokud se někdo těší na pokračování proslavené Carreyho Masky, bude hodně zklamán. Pár dobrých fórků se dá najít i v tomhle filmíku, ale jako celek je to určeno spíše dorůstající generaci, věkově bych to omezil možná někam max. na 8-9 let, protože starší diváci by již mohli v hluchých momentech (a není jich zrovna málo) usnout nudou.(15.7.2009)

 • Dudek
  ***

  Geniální myšlenka utopená v mizerném zpracování. Maska Junior je šílenost v tom horším slova smyslu, přesto jí však zůstala velmi příjemná komixová nadsazenost a pár potěšujíích nápadů. Pes je rozkošný, bohové jsou příjemní, ale nejvíce asi překvapí malý usmrkanec, který mi vůbec nevadil, protože se projednou nehrálo na dětskou roztomilost. Bingo. Čekal jsem křížence mezi první Masou a Prckem Binkem, ale nakonec jsem dostal něco úplně jiného. Jasně, je to šílená blbost s několika velmi trapnými momenty a ano, opravdu jsou některé části zbytečně natahované a prvoplánované, ale přesto má Maska Junior jednu věc, která ji zachraňuje. Jiskru.(31.12.2007)

 • AngelAngie
  ****

  Nižší hodnocení bych tomuhle filmu dát nemohla, ani kdybych chtěla, protože jsem se u toho bavila bravurně, jako u málo čeho! :) Ale jinak je to odpad! :)(6.9.2007)

 • Jamal
  *

  bohužel jsem zvědavost neodehnal a pustil si jeden z nej .... nejvíce nudných filmů, které jsem měl možnost viděl. nezasmál jsem se snad ani jednou, jen jsem doufal kdy už to skončí, protože jsem ani neměl sílu sáhnout po ovladači vypnout film, hrůza(28.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace