Maska Junior

Syn masky

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Nemyslim si , že si tenhle film zaslouží tohle hodnocení...nebylo to špatne a castecne vtipne :)(5.7.2010)

• DJ Obelix

To byla zas chujovina...(1.7.2009)

• Djkoma

Tohle je hodně šílené. Jsem si skoro jistý, že Maska junior patří mezi filmy, které by neměli vznikat a nepochopím jak nějaké studio mohlo dát Lawrenci Gutermanovi na tuhle kravinu 84 milionů dollarů. Budiž v dnešní době jsme zvyklí na hodně "zvláštní" rozpočty, ale film je kvalitativní dno komediálních šíleností, v kterém vlastně nic vtipného není. Je tu jeden Bůh, Loki, který hledá svou masku (zvláštní, že Bohové si věci takhle musí hledat, že? Já si taky myslel, že být jednou z nejvyšších bytosti znamená trochu jiný servis...). Pak je to jeden blbec, tedy karikaturista, co ji má. Jeho synáček, kterému se moc líbí a pes, který na ní žárlí. Je to taková malá rodinka že? Ještě by to chtělo vánoční stromeček a Santa Loki vám přinese všem dárečky děti... Pokud nebudete nuceni e dívat na tento film a budete mít na výběr např mezi Maskou Junior a Teleshoppingem... Možná by jste si mohli říct, že i v americe na teleshopping kouká víc lidí než na tohle ;)(5.5.2007)

• Dannysek4U

wow, co to sakra bylo???(20.11.2007)

• Kryton

Myslíte , že toto je potomek Masky s JImem Carrey?! Ne není, je to nevlastní dítě , které je tak příšerné a k uzoufaní nezábavné. Je čas udělat tomuto filmu pápá!(24.12.2008)

• - Ve filmu Maska (1994) se pes jmenuje Milo, v tomto pokračování je pes Otis, který svým jménem odkazuje na Koneko. V tomto filmu se pes jnenuje Otis. Toto je odkaz na Koneko monogatari (1986), vyprávající o dobrodružstvím Mila o Otise. (rafix)

• - Snímek se umístil na 38. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

• - Roli Tima Averyho odmítl Jack Black. (rafix)