Maska Junior

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

• Rosana

Vyřvaný kýč, který se snaží odkazovat na animované filmy pro děti, dopadl spíše jako pouťový dům hrůzy, kde je všechno kýčově namalované a je vám z toho jenom na blití. Tu hvězdičku dávám za efekty a sympatického záporáka, ale s původním filmem to nemá nic společného. Ono to vlastně nemá ani s FILMEM jako takovým nic společného...(24.12.2008)

• Webb

Kromě efektů a digitálních triků bohužel tento film nic nenabízí. Vidět ho podruhý, tak bych možná šel s hodnocením ještě dolu.(24.12.2008)

Dlouho, opravdu dlouho jsem váhal nad hodnocením Odpad! Přemýšlel jsem i o tom, jestli se náhodou z pekla nevrátil Ed Wood a nějakým zázrakem sehnal osmdesát melounů (a pak mi došlo, že Wood to být nemůže, neboť se převtělil do Uweho Bolla a má s financemi jen o málo menší potíže než dnes.) Zaprvé: tohle není inteligentní komedie v žádném smyslu tohoto slovního spojení. Zadruhé: pokud neznáte One froggy evening a aspoň trochu neulítáváte na animovaných groteskách čili cartoonech, nemáte šanci. Zatřetí: počítačové triky se v poslední době používají opravdu v nadbytečné míře, ale tomuhle to ublížit nemůže.(22.8.2007)

mě se to zdálo docela vtipné není to takový odpad jak všichni píší(21.2.2010)

• Xeelee

Bylo to špatný, ale na odpad to není. Sice se film nedrží logiky první Masky a je to slátanina, ale nějaké scény s maskou v rámci možností i pobaví. To okolo je jen vata nejhrubšího zrna na zaplácnutí prázdného místa. Myšlenka je každopádně zajímavá, ale to už tu přede mnou psal Dudek, s kterým až na počet hvězdiček v podstatě souhlasím. Bohužel jsem neviděl první polovinu filmu, takže berte komentář s rezervou.(24.12.2008)

• - Roli Tima Averyho odmítl Jack Black. (rafix)

• - Ben Stein je jediný herec, který také hrál ve filmu Maska (1994). Ztvárnil Dr. Arthura Neumana. (rafix)

• - Snímek se umístil na 38. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)