poster

Těžká váha

 • USA

  Cinderella Man

 • Slovensko

  Druhá šanca

Drama / Sportovní / Životopisný / Historický

USA, 2005, 144 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ****

  Croweovi věřím starostlivého otce, boxera už trochu méně. Každopádně duo Crowe/Howard nezklamalo, jen to není taková pecka jako Čistá duše.(20.1.2006)

 • Mahalik
  *****

  Zážitek! Matně se snažím vybavit si film, který mě takhle emotivně zruinoval. Nefandím často, vypadám u toho jako blázen, jenže když jde o všechno, když si to ten ušatý borec v kšandách zaslouží (ó, jak já ho zbožňoval!) a zároveň dokazuje, že ještě není za zenitem, pak kvílím, burácím a skáču metr vysoko. Sledoval jsem tu bídu a situaci, kdy štěstí momentálně stepuje u jiných, s nakloněnou hlavou, očima navrchu hlavy a zvláštním úsměvem. Dech se zastavoval, duše zachvívala a - do háje, i slza ujela. Jim byl zásadovej a zároveň parádní chlap, tak proč to nepřiznat? Proto ta plná palba. Zážitek!(25.8.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $88miliónovTržby USA $61,649,911Tržby Celosvetovo $108,539,911/85%/(24.2.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Thomas Newman: 1. The Inside Out ,2. Shim-Me-Sha-Wobble - Miff Mole and His Molers ,3. Mae ,4. Change of Fortune ,5. Weehawken Ferry ,6. Cold Meat Party ,7. All Prayed Out ,8. Tillie's Downtown Now - Bud Freeman and His Windy City Five ,9. Three Bucks Twenty ,10. Corn Griffin ,11. Shoe Polish ,12. Londonderry Air - Paul Giamatti ,13. The Hope of the Irish ,14. Hooverville Funeral ,15. Fight Day ,16. Good as Murder ,17. We've Got to Put that Sun Back in the Sky - Roane's Pennsylvanians ,18. No Contest ,19. Pugilism ,20. Bulldog of Bergen ,21. Big Right ,22. 9, 4, 2 Even ,23. Cinderella Man ,24. Turtle ,25. Cheer Up! Smile! Nertz! - Eddie Cantor(13.5.2011)

 • akisha
  ***

  Původně jsem tu měla 4*, ale snižuju to na 3*, protože za tu dobu mezi ohodnocením a okomentováním se mi to tak vykouřilo z hlavy, že vlastně ani moc nevím, o co tam šlo. Jasně, box! Nepamatuju si ale skoro žádnou scénu, krom těch, kde se Russell Crowe opírá do svýho hereckýho umu, což je taky asi tak to jediný převyšující průměr. Aby se nekřivdilo Giamattimu, ale jinak... Vezmem-li v potaz, že všechny boxerský filmy jsou plný klišé a vyvíjí se a končí většinou stejně, tak aby nějakej film byl lepší, než průměr, musí nabídnout něco navíc. Např. Million Dollar Baby měl Eastwooda (a herecký výkony Swank a Freemana) a pak jeho závěrečnou volbu, kdy vážně o něco šlo. Tady je jen herectví Rusella Crowea a solidní režie Rona Howarda. Na jedno podívání dobrý, ale film, ke kterýmu se chce vracet, to u mě nebude. Hudbu už jsem od Newmana slyšela i lepší. Ospoň Renée Zellweger je tu míň nesnesitelná, než v Appaloose. Crowe na 90%, film na 60%. Tak asi tak.(28.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace