Jeden z mála filmů, který mě dohnal k velkým a dlouho nekončícím slzám a zakotvil ve mně na dlouhou dobu úmysl studovat medicínu a odejít pracovat na kliniku vedenou lékařem, kterého hraje Robin Williams. Poprvé jsem si také všiml Monicy Potter, která mě zaujala také ve volném pokračování Sběratele polibků Jako pavouk.(13.3.2007)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $135,026,902Tržby Celosvetovo $202,292,902Tom Shadyac a jeho jednoznačne najlepší počin, ktorý ma cit, výborný pribeh, primeranú vtipnosť a skvelého Robina Williamsa ako Doktora Flajstra:)) "Film čo chytí za srdce." /85%/(11.1.2007)

Námět dobrý, výkon Robina dost dobrý, ale režisér chce až moc dojit slzy, což je na škodu věci.(18.5.2014)

Milý úsmevný príbeh, kde si celý film zobral Robin Williams pre seba a je až milá a hrá sa tu moc na city...ale ako spríjemnenie upršaného rána je to fajn...(25.7.2008)

Co na to říct... Robin Williams se opět předvedl v neskutečně nakažlivé roli ve filmu natočeném podle skutečné události. O to větší dopad to na mě mělo.(28.10.2014)