Hunter Adams v podání Robin Williams je role šitá na míru, herci vyloženě sedí a tak působí velmi přesvědčivě. Tragikomický příbeh natočený podle skutečné události, kdy mladému doktorovi se příčí neosobní přístup k pacientům a rozhodne se s tím sám něco udělat - změnit mnoha lidem pohled na svět. A to vše za pomocí nenásilného humoru, který nás provází celým filmem. Rozhodně doporučuju a u mě osobně je to jeden z filmů, na které se můžu dívat pokaždé znova a znova.(28.3.2013)

Námět dobrý, výkon Robina dost dobrý, ale režisér chce až moc dojit slzy, což je na škodu věci.(18.5.2014)

Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale na 4* by museli ubrat zbytečně dlouhé stopáže a vyřadit pět a půl tuny sentimentu, kterým tuto komedii prokládají. Komedie/drama? Tak buď měli natočit komedii, u které se všichni budou smát až se budou za břicho popadat a nebo měli natočit drama, po kterém bude každému ouzko. A ne od každého trochu, to dost narušuje celý film. Každopádně Robin Williams jako vždy naprosto skvělý a jeho komické výstupy také (sezení v psychiatrické léčebně, uvítání gynekologů,...) 3.5*(11.12.2013)

Aj slzička upadne aj smiech sa na ústach vyčarí. Skvelý Robin Williams v (životopisnej) komediálnej dráme, akých sa v 90tych rokoch nakrútili mraky, no to jej vôbec neuberá na kvalitách.(23.10.2011)

• mandes

rozpočet : $90 million tžby celosvetovo : $202,292,902(16.12.2006)