Převážně komediální režisér si tentokrát vybral trochu vážnější téma a představuje nám skutečný příběh doktora, který používal tu nejsvéraznější metodu lečení, kterou byl humor. Robin Williams spojil svoje komediální dovednosti se seriozním herectvím a je tím nejlepším z celého filmu. Pokud by film nebyl tolik sentimentální a kýčovitý mohlo tu být o hvězdu více ale ten konec už byl opravdu moc.(23.7.2009)

• mandes

rozpočet : $90 million tžby celosvetovo : $202,292,902(16.12.2006)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $135,026,902Tržby Celosvetovo $202,292,902Tom Shadyac a jeho jednoznačne najlepší počin, ktorý ma cit, výborný pribeh, primeranú vtipnosť a skvelého Robina Williamsa ako Doktora Flajstra:)) "Film čo chytí za srdce." /85%/(11.1.2007)

Milý úsmevný príbeh, kde si celý film zobral Robin Williams pre seba a je až milá a hrá sa tu moc na city...ale ako spríjemnenie upršaného rána je to fajn...(25.7.2008)

Můj oblíbený film s Robinem z dětství ..(26.5.2008)