Doktor Flastr

Patch Adams

Doktor Flajster

Komedie / Drama / Životopisný

USA, 1998, 115 min

Milý úsmevný príbeh, kde si celý film zobral Robin Williams pre seba a je až milá a hrá sa tu moc na city...ale ako spríjemnenie upršaného rána je to fajn...(25.7.2008)

Dodal by som ku žánru komédia, ešte fantasy :) Bodaj by takýchto doktorov, ktorí sa rozhodli plávať proti prúdu bolo viac. Bohužiaľ vieme, že realita je úplne niekde inde, ale pekne sa na to pozeralo. Nebyť značného presladzovania na záver, mohlka byť u mňa plnka.(17.8.2009)

• danecek24

56. Zlatý Glóbus za rok 1998 - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Robin Williams(9.12.2008)

Tak trochu nedoceněný film s několika skutečně (lidsky) dojemnými momenty. Další Williamsova one man show, podpořená netriviálním scénářem. Tlačení na sentimentální pilu mi tentokrát nevadila, spíš naopak..(12.4.2012)

Robin Williams je kvalitní komik, ale ani jeho kvality nedokážou film bez většího potenciálu pozvednout do nadprůměru. Většina lidí se podívá, potěšeně na konci titulků odejde a možná si nikdy nevzpomene, kdo to vlastně ten doktor Flastr byl.(10.3.2007)