• Boogeyman

Hloupý, naivní, nudný, zbytečný film!(11.3.2007)

Když se Robin Williams snaží a ještě k tomu narazí na dobrej scénář, kterým ten k Doktoru Flastrovi jistě je, tak z toho většinou vycházejí dobré filmy. Tento je jeden z těch, které zahřejou na srdci. A to trošku sentimentálnější finále mi nijak extra nevadilo.(3.6.2003)

Robin Williams je kvalitní komik, ale ani jeho kvality nedokážou film bez většího potenciálu pozvednout do nadprůměru. Většina lidí se podívá, potěšeně na konci titulků odejde a možná si nikdy nevzpomene, kdo to vlastně ten doktor Flastr byl.(10.3.2007)

Milý úsmevný príbeh, kde si celý film zobral Robin Williams pre seba a je až milá a hrá sa tu moc na city...ale ako spríjemnenie upršaného rána je to fajn...(25.7.2008)

"Huntere, jestli odejdete, do zprávy vám napíšu NLD.. Odešel navzdory lékařskému doporučení !!" - "A já zase napíšu PMKP.. Polibte mi klidně prdel !! Jo, a jmenuju se Patch !!" ;) (27.8.2014)

• - Jeden z producentů filmu Mike Farrell potkal Patche Adamse při jeho práci jako poradce seriálu M*A*S*H (od r. 1972), ve kterém si Farrell zahrál postavu doktora B. J. Hunnicutta. (HellFire)

• - Během natáčení spolupracoval Robin Williams s organizací Make-A-Wish, jejímž úkolem bylo splnit sen dětem s rakovinou. Nemocné děti si pak zahrály ve filmu pacienty nemocnice. (HellFire)

• - Báseň, jež Patch (Robin Williams) čte Corinne (Monica Potter), je anglickým překladem básně „Sonnet XVII" chilského básníka a držitele Nobelovy ceny za literaturu Pabla Nerudy. (HellFire)