Nechápu kdo by chtěl mít tolik dětí :D no, aspoň se doma nenudí. Pár scén mě tam nenadchlo, ale jinak jsem se příjemně bavil. Jen mě udivuje, kde vzali prachy na tak velkej barák.(15.7.2011)

Soundtrack Christophe Beck: 1. These Are Days 2. People Come Together 3. Back Again 4. Taps 5. Life is a Highway 6. Conant GardensI'm Just a Kid 7. Someone Like Me 8. Help 9. Surfacing 10.Guajira (I Love U 2 Much)(8.6.2011)

• nash.

Neurazí,ale ani nenadchne.. scénáristicky impotentní rodinná komedie složená z žánrových prefabrikátů, kterou pár vtípků a několik hodně přijemných momentů příliš nezachrání a co mu na kladných bodech přidá sympaťák Steve Martin, to mu sebere banda nevychovaných fracků.. ale jednou se to přežít dá..(31.1.2010)

Ze zacatku to je vcelku v pohode. Deti sice delaj bordel, ale nijak extremne se neprojevujou, obcas to je vtipny a v tom vsem se mota Martin, kterej to ale jakz takz zvlada. Jenze jelikoz film jede podle omletyho schematu, kdy musi dojit na nejaky ty problemy a nasledne velky udobrovani, po case zacnou deticky delat uz moc velkej bordel a zacnou bejt spis otravny, navic si neustale nad necim stezujou a pronasej chytry kecy. Pak uz to bohuzel zadna velka zabava neni. Navic na Martinovi je videt, ze je z toho celkem unavenej, i kdyz se misty porad jeste podari nejakej jeho silenej vyraz. Jinak herecka sestava je docela slusna, Duff je pekna, je tu mladej Superman Welling a hlavne me potesil Kutcher jako vymletej model/herec. Celkem to je tak na ty tri hvezdicky, pulka je zabavna, pulka otravna.(2.2.2010)

Tuctová rodinná komédia pre tuctových Američanov. Pekný "barák" s veľkým bielym psom, sympatický otecko, sympatická mamička, decká vystrájajúce hovädiny a samozrejme ponaučenie, že rodina je to najdôležitejšie. Dôležitejšie než kariéra. Buď niekto visí na lustri, alebo na niekoho strieka bielu penu, alebo nemotorne "šibrinkuje" s nejakou veľkou vecou a rozbíja pri tom všetko sklenené navôkol. Ani najmenšia snaha prísť s niečím novým. Prečo by aj mala byť, keď tieto filmy vyžadujú minimálne náklady (žiadne efekty ani veľká výprava) a často dokážu zarobiť viac než vysokorozpočtové akčňáky, pravda. Aspoň že v prípade filmu Dvanásť do tucta je to všetko profesionálne natočené, vyvážené a chvalabohu i svižné a krátke.(22.4.2004)

• Tom Welling