Dvanáct do tuctu

Dvanásť do tucta

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 95 min

• Ilicka

Chtěla jsem vidět Toma Wellinga jinak než Clarka Kenta. Viděla jsem Toma Wellinga ve variaci na Clarka Kenta. A když zrovna děti nelikvidovaly cokoli jim přišlo pod ruku nebo Steve Matin neplachtil vzduchem (!!!) tak to bylo celkem příjemné. Což bylo asi 10 minut z celého filmu.(29.12.2007)

Když si zmapuju všechny rodinné komedie, co jsem doposud viděl, tak tahle je jedna z nejlepších. Celou dobu jsem se příjemně bavil, což je pro mě důležité. Závěrečné hodnocení = jasná volba => Plný počet :-)(28.1.2011)

´´Obyčajná´´ komédia, ktorá rozosmeje tak z poltucta aj keď tých spratkov je tam tucet. Steve Martin nepredvádza žiadny herecké excesy a celé to ubieha v celkom dobrom tempe.(4.11.2010)

• SaNcHeZ_cz

Levy, Levy, Levy... o těch komediích už vážně nevím co si myslet.(5.1.2011)

2,5 No sice mě to nijak neotrávilo nebo neznechutilo, ale přeci jenom tento styl rodinných komedií, kde hlavním ponaučením je to, že rodina je důležitější než kariera, mi moc nesedí. Byly tam zábavný místa, byly tam blbý místa a celkově průměr :-)(26.1.2014)