Dvanáct do tuctu

Dvanásť do tucta

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 95 min

• carly

malo to potenciál, ktorý zostal neuveriteľne nevyužitý. myslela som si, že tam deti zohrajú väčšiu (komediálnu) úlohu.(14.5.2008)

Co se týče "rodinných komedií" je tohle takový šedivý průměr. Škoda, potenciál tu byl, jen není využitý.(14.9.2008)

Martin má jistý komediální talent,ne velký, ale jeho nešikovnost a některé grimasy stačí na vykouzlení takového toho přiblblého úsměvu (alespon u mě). Bonnie Hunt je správně mateřsky milá a role jí tím pádem výborně sedla. Prostě celkem povedená rodinná komedie - na plácání do kolen to není, ale na pobavení a odreagování dostačující...(28.8.2010)

Super komedie Steveho Martina :DD(27.6.2010)

2,5 No sice mě to nijak neotrávilo nebo neznechutilo, ale přeci jenom tento styl rodinných komedií, kde hlavním ponaučením je to, že rodina je důležitější než kariera, mi moc nesedí. Byly tam zábavný místa, byly tam blbý místa a celkově průměr :-)(26.1.2014)

• Piper Perabo

• - Scéna, kde dvojčata vyhodí celý pytel psího žrádla, nebyla ve scénáři. Dvojčata si to sama vymyslela. (HappySmile)

• - Chloe Greenfield se neúspěšně ucházela o roli jednoho z dvouvaječných dvojčat. (HappySmile)

• - Film je založen na opravdovém životě rodiny Gilbrethových. Toto jméno se také několikrát v průběhu filmu objeví: Nora řekne, že je to příjmení její babičky, když hrají děti hru s jablky, a také je to podle ročenky rodné jméno Kate. (HappySmile)