poster

Dvanáct do tuctu

 • USA

  Cheaper by the Dozen

 • Slovensko

  Dvanásť do tucta

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Mne se to líbilo. Respektive jsem se u toho pobavil. Je to zase trochu něco jiného, ale je to zábavné a funguje to tak jak má. Steve Martin je opět nepřekonatelný a dokazuje, že komediální role mu sedí nejlépe. Já mám obecně filmy se Stevem Martinem rád, protože je to velmi sympatický herec, kterému sedne snad každá role. Takže jak říkám, já jsem se u toho nasmál a pobavil vrchovatě a byl jsem spokojený. Navíc se moc dobře kouká na Hilary Duff, to pánové jistě uznáte. Ale i přesto dávám tři hvězdičky, protože už jsem viděl i lepší komedie, které si čtyři hvězdičky zasloužili více než tahle komedie. Takže v tomto musím být spravedlivý. Ale tuto komedii řadím k těm lepším tříhvězdičkovým filmům, je to jakýsi mírný nadprůměr. Ale rád se na to kdykoliv znovu podívám a kdykoliv se u toho rád znovu pobavím.(28.12.2007)

 • dex2man
  ***

  Martin má jistý komediální talent,ne velký, ale jeho nešikovnost a některé grimasy stačí na vykouzlení takového toho přiblblého úsměvu (alespon u mě). Bonnie Hunt je správně mateřsky milá a role jí tím pádem výborně sedla. Prostě celkem povedená rodinná komedie - na plácání do kolen to není, ale na pobavení a odreagování dostačující...(28.8.2010)

 • golfista
  **

  Pokud si chtějí američani připomínat důležitost rodiny (kterou já také nepopírám !), pak si zvolili opravdu slabou a chvílemi téměř trapnou "komedii". Když už zvolil scénárista tolik těžko uvěřitelnou rodinu, pak mohl vytěžit z tuctu dětí mnohem mnohem víc. To co vymyslel, je natolik stupidní a tak málo vtipné, že nad úspěšností tohohle filmu v Americe zůstává - mírně řečeno - rozum stát..... Něco ještě mohl možná v "akčních" scénách zachránit režisér, ale stal se spíš opak. Dvě hvězdičky, ani vlastně nevím za co.....(2.10.2004)

 • nash.
  **

  Neurazí,ale ani nenadchne.. scénáristicky impotentní rodinná komedie složená z žánrových prefabrikátů, kterou pár vtípků a několik hodně přijemných momentů příliš nezachrání a co mu na kladných bodech přidá sympaťák Steve Martin, to mu sebere banda nevychovaných fracků.. ale jednou se to přežít dá..(31.1.2010)

 • mat.ilda
  *

  U obrazovky mě udržela pouze zvědavost, kam až ty malý smrady nechají zajít - a výsledek? Po dnešku se nedivím, že je v Americe tolik opuštěných domů se zatlučenými okny. Film sám přesně odpovídal představám i zkušenostem s jemu podobnými, až na S. Martina, který se zdá být otcovskými rolemi už poněkud vyhořený - potud zklamání - a jeho opakem překvapivě zábavný A. Kutcher, vlastně chci říci jediný zábavný...(16.7.2011)

 • Piper Perabo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace