Dvanáct do tuctu

Dvanásť do tucta

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 95 min

• Kryton

Zív Zív Zív........film nudí a nemá ani žádné sympatické hrdiny. Ano zde uváděná rodina je nudná,trapná a nesympatická. Kdyby si to vzalo příklad z Kroku za Krokem. Martin asi nadobro umře v žánru "rodinná komedie pro američany a jen pro ně".(18.11.2009)

• AngelAngie

Kdyby to nebylo tak nudný, odpustila bych tomu i tu dementnost ..(27.5.2008)

Docela slaboucka rodinna komedie...(8.6.2006)

• carly

malo to potenciál, ktorý zostal neuveriteľne nevyužitý. myslela som si, že tam deti zohrajú väčšiu (komediálnu) úlohu.(14.5.2008)

Když si zmapuju všechny rodinné komedie, co jsem doposud viděl, tak tahle je jedna z nejlepších. Celou dobu jsem se příjemně bavil, což je pro mě důležité. Závěrečné hodnocení = jasná volba => Plný počet :-)(28.1.2011)

• Piper Perabo

• - Tým Oprah je ve skutečnosti tým Ashtona Kutchera z jeho pořadu Punk'd (2003). (HappySmile)

• - Na začátku filmu Kate odhalí, že název knihy, kterou právě píše, je "Dvanáct do tuctu". Přestože je film volně založen na stejnojmenné knize o skutečném životě rodiny Gilbrethových, nenapsala ji matka rodiny, ale jeden ze synů Frank B. Gilbreth Jr. spolu se svou sestrou Ernestine Gilbreth Carey. Na této knize je založen i film z roku 1950 - Cheaper by the Dozen. (HappySmile)

• - Režisér Shawn Levy si ve filmu střihl roličku reportéra, který žádá Toma o vyjádření. (HappySmile)