Komentáře uživatelů k TV seriálu (58)

 • Radyo
  odpad!

  Obávám se, že tady by byl výstižnější původní název Shit It Up...(5.4.2012)

 • MMR
  ***

  Něco podobného jako jsem v kapele, první díl celkem ucházející, druhý katastrofa. Hudba je skvělá, to je ale všechno. To, co se děje okolo je ovšem děsné, nechápu, jak to může někoho bavit.(2.1.2013)

 • MikeCool
  *

  TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 25% (1*) |(21.7.2013)

 • Tsuki

  Viděn jeden díl. Upřímně si myslím, že i Kouzelníci z Waverly jsou lepší a snad dokonce vtipnější. Tohle už působilo hodně "odpadně" i pro děti. No ale po jednom dílu si samozřejmě netroufám hodnotit hvězdami. Takže jen komentuju.(21.5.2015)

 • ivishka
  odpad!

  Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí!(12.9.2012)

 • Krissty
  *

  Podle mě ty holky ale vubec neumí tancovat... Ale Bella Thorne je sympatická a Caroline Sunshine je velmi příjemným zpestřením. Na celém seriálu je nejzábavnější (což ovšem není zas tak těžké)..(1.8.2012)

 • hhannie
  odpad!

  Na tom Disney Channelu jim už vážně přeskočilo..(27.7.2011)

 • BoncheR
  odpad!

  Je to TRÁPNE, je to NUDNÉ, je to NAŠKROBENÉ a UMELÉ + je to na grc! Kto vie na čo myslím...? No predsa na daľší psychopatický výtvor Disney CHannelu. Nechápem. Toto sa môže páčiť akorát nejakému znudenému pubretiakovi ktorý nemá čo robiť. No toto nemôže pozerať žiadny N-O-R-M-Á-L-N-Y človek . Možnože v Amerike sa to páči niekomu, ale silne pochybujem že je vo vekovej skupine 14 - a viac . Kolegovia nižšie to vystihli. Pozn. Ak by sa niekto v našej škole správal podobne ako "hviezdy" tohoto seriálu, spáchal by tým spoločenskú samovraždu, no a ak by takto išiel aj do seriálu, ... neviem,neviem .(8.3.2011)

 • tormento
  odpad!

  Je to otras...nehodnotím len tento seriál, (ani som ho poriadne nevidel, načo?) ale celý moderný disney ch...kde sa vyparilo to kúzlo 80 a 90-tých rokov, keď každá rozprávky či seriál boli niečo viac. Na tomto teraz vyrastajú deti?...veď to nieje nič iné iba čisté pozérstvo :( Ak budem mať niekedy deti, tak disney ch. asi radšej zakódujem :D... škoda no(1.11.2011)

 • Puyi
  *

  Tento seriál je vlastně celý hodně, hodně příšerný, nějaká pozitiva se hledají jen velmi těžko. Jediný důvod proč to někdy i pustím (což je teda velmi zřídka) je Bella Thorne, jinak bohužel děs.(29.7.2013)

 • beba789
  odpad!

  No hrůza.2 dvanáctileté frajerky si hrajou na primadony a vystupují v seriálu (show) která vůbec nedává smysl.Plus ktomu 2 retardovaný dvojčata??sourozenci???ani nevim co to je...Odpad všech odpadu,..(24.2.2012)

 • Michelle75
  ***

  Je to pro děti, takže těžko je můžu zklamat. Není tam vyloženě nic co by mi vadilo, žádné násilí, žádné sprosťárny, jen vtípky, které nám můžou připadat trapné, ale nám to může být jedno. Život, který je od toho našeho reálného jaksi mimo, ale pro pobavení proč ne.(7.3.2012)

 • Circo macabre
  odpad!

  Tyhle "seriály" na Disney Chanelu, stojí za pozornost a měla by se jim projevovat úcta asi jako nechutnýmu, rozbředlýmu, rozčvachtanýmu lidskýmu hovnu z kousky kukuřice a hrášku. Na tohle se dá říct jediný: MOTHERFUCKER BITCH!!! A to tenhle "SERIÁL" je vůči ostatním dobrej. "Kvalitka".(1.2.2013)

 • kikka20
  *

  To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána...(14.3.2012)

 • vimanzen
  odpad!

  Tuny make-upů na několika podprůměrných nehercích a dvojici popových čupizen, které asi dostali jména od jakýchsi designerů degerace, snažících se něco vytralaláčovat pod drnkající Gnesu (Wilder). V produkci asi sedí pár nafintěných kokotů, bohatých jak sám Belzebub, kteří nevědí, kam ještě vyhodit prachy. Disney možná natáčí dobré FILMY, ale jako televizní stanice by měla radši zpakovat svých pět švestek, vypadnout za marťanům a ukazovat jim "inteligenci" pozemšťanů, čímž by jim nahnali strach, že je na Zemi můžou naparketit k smrti, a tím by si rozmysleli tu svoj invazi. Alespoň k něčemu by byli Debilisneyovci dobří. A režie? Joel Zwitter by se nad sebou měl zamyslet, případně vrátit se k Step by Step.(25.1.2013)

 • dubinak
  odpad!

  Jedna hvězdička snad jen za to,jak se ty dvě hlavní hrdinky oblékali :D a za nějaké taneční kreace,které se v seriálu párkrát objeví.(7.6.2011)

 • Kucndo
  odpad!

  A lidi se divěj, že tyhle naše generace stojí pěkně za hovno.. Kdykoliv se důsledkem zatméní slunce a jeho erupcím podívám na Disney Channel, tak mě popadne vždycky taková brutální bezmoc.. Není možný, aby něco tak debilního a zbytečnýho, co NESE název nejlepšího, nejpopulárnějšího dětského pohádkáře, mohlo vůbec existovat! A nejhorší na tom je, že něco tak naprosto kreténskýho má celkem sledovanost. Svět spěje do záhuby, jediná záchrana je zrušit Disney Channel a přestat se konečně přiživovat na jméně velikána Walta Disneyho. Utopické, ale svět by byl krásnější.(8.2.2013)

 • lardko
  ***

  Celkem dobře tancujou , ale jinak nic moc. Někdy trochu vtipná hláška , ale jinak v celku docela nudnej seriál !!!!!!(5.1.2014)

 • Elis55
  odpad!

  Větší blbost jsem v televizi ještě neviděla! První díly se dali ještě skousnout ale čím dál víc se to zhoršuje:((17.5.2014)

 • Kacitr
  odpad!

  Puberťačky Rocky a CeCe se chtějí stát profesionální tanečnice ... pěkný, ale mě seriál ničím nezaujal a po jednom dílu mám dost. Na tom Disney Channelu je to čím dál tím víc HORŠÍ! A to myslím že vydržím dost.(12.2.2011)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace