Je to pro děti, takže těžko je můžu zklamat. Není tam vyloženě nic co by mi vadilo, žádné násilí, žádné sprosťárny, jen vtípky, které nám můžou připadat trapné, ale nám to může být jedno. Život, který je od toho našeho reálného jaksi mimo, ale pro pobavení proč ne.(7.3.2012)

• hhannie

Na tom Disney Channelu jim už vážně přeskočilo..(27.7.2011)

• kikka20

To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána...(14.3.2012)

• Tsuki

Viděn jeden díl. Upřímně si myslím, že i Kouzelníci z Waverly jsou lepší a snad dokonce vtipnější. Tohle už působilo hodně "odpadně" i pro děti. No ale po jednom dílu si samozřejmě netroufám hodnotit hvězdami. Takže jen komentuju.(21.5.2015)

• Elis55

Větší blbost jsem v televizi ještě neviděla! První díly se dali ještě skousnout ale čím dál víc se to zhoršuje:((17.5.2014)

• Zendaya