• MMR
  ***

  Něco podobného jako jsem v kapele, první díl celkem ucházející, druhý katastrofa. Hudba je skvělá, to je ale všechno. To, co se děje okolo je ovšem děsné, nechápu, jak to může někoho bavit.(2.1.2013)

 • tormento
  odpad!

  Je to otras...nehodnotím len tento seriál, (ani som ho poriadne nevidel, načo?) ale celý moderný disney ch...kde sa vyparilo to kúzlo 80 a 90-tých rokov, keď každá rozprávky či seriál boli niečo viac. Na tomto teraz vyrastajú deti?...veď to nieje nič iné iba čisté pozérstvo :( Ak budem mať niekedy deti, tak disney ch. asi radšej zakódujem :D... škoda no(1.11.2011)

 • vimanzen
  odpad!

  Tuny make-upů na několika podprůměrných nehercích a dvojici popových čupizen, které asi dostali jména od jakýchsi designerů degerace, snažících se něco vytralaláčovat pod drnkající Gnesu (Wilder). V produkci asi sedí pár nafintěných kokotů, bohatých jak sám Belzebub, kteří nevědí, kam ještě vyhodit prachy. Disney možná natáčí dobré FILMY, ale jako televizní stanice by měla radši zpakovat svých pět švestek, vypadnout za marťanům a ukazovat jim "inteligenci" pozemšťanů, čímž by jim nahnali strach, že je na Zemi můžou naparketit k smrti, a tím by si rozmysleli tu svoj invazi. Alespoň k něčemu by byli Debilisneyovci dobří. A režie? Joel Zwitter by se nad sebou měl zamyslet, případně vrátit se k Step by Step.(25.1.2013)

 • - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

 • - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace