Celkem dobře tancujou , ale jinak nic moc. Někdy trochu vtipná hláška , ale jinak v celku docela nudnej seriál !!!!!!(5.1.2014)

• hhannie

Na tom Disney Channelu jim už vážně přeskočilo..(27.7.2011)

• Krissty

Podle mě ty holky ale vubec neumí tancovat... Ale Bella Thorne je sympatická a Caroline Sunshine je velmi příjemným zpestřením. Na celém seriálu je nejzábavnější (což ovšem není zas tak těžké)..(1.8.2012)

• ivishka

Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí!(12.9.2012)

• BoncheR

Je to TRÁPNE, je to NUDNÉ, je to NAŠKROBENÉ a UMELÉ + je to na grc! Kto vie na čo myslím...? No predsa na daľší psychopatický výtvor Disney CHannelu. Nechápem. Toto sa môže páčiť akorát nejakému znudenému pubretiakovi ktorý nemá čo robiť. No toto nemôže pozerať žiadny N-O-R-M-Á-L-N-Y človek . Možnože v Amerike sa to páči niekomu, ale silne pochybujem že je vo vekovej skupine 14 - a viac . Kolegovia nižšie to vystihli. Pozn. Ak by sa niekto v našej škole správal podobne ako "hviezdy" tohoto seriálu, spáchal by tým spoločenskú samovraždu, no a ak by takto išiel aj do seriálu, ... neviem,neviem .(8.3.2011)