poster

Na parket! (TV seriál)

 • USA

  Shake It Up!

Rodinný / Komedie

USA, 2010, 30 min

 • BoncheR
  odpad!

  Je to TRÁPNE, je to NUDNÉ, je to NAŠKROBENÉ a UMELÉ + je to na grc! Kto vie na čo myslím...? No predsa na daľší psychopatický výtvor Disney CHannelu. Nechápem. Toto sa môže páčiť akorát nejakému znudenému pubretiakovi ktorý nemá čo robiť. No toto nemôže pozerať žiadny N-O-R-M-Á-L-N-Y človek . Možnože v Amerike sa to páči niekomu, ale silne pochybujem že je vo vekovej skupine 14 - a viac . Kolegovia nižšie to vystihli. Pozn. Ak by sa niekto v našej škole správal podobne ako "hviezdy" tohoto seriálu, spáchal by tým spoločenskú samovraždu, no a ak by takto išiel aj do seriálu, ... neviem,neviem .(8.3.2011)

 • beba789
  odpad!

  No hrůza.2 dvanáctileté frajerky si hrajou na primadony a vystupují v seriálu (show) která vůbec nedává smysl.Plus ktomu 2 retardovaný dvojčata??sourozenci???ani nevim co to je...Odpad všech odpadu,..(24.2.2012)

 • kikka20
  *

  To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána...(14.3.2012)

 • Radyo
  odpad!

  Obávám se, že tady by byl výstižnější původní název Shit It Up...(5.4.2012)

 • Michelle75
  ***

  Je to pro děti, takže těžko je můžu zklamat. Není tam vyloženě nic co by mi vadilo, žádné násilí, žádné sprosťárny, jen vtípky, které nám můžou připadat trapné, ale nám to může být jedno. Život, který je od toho našeho reálného jaksi mimo, ale pro pobavení proč ne.(7.3.2012)

 • - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

 • - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace