poster

Walk the Line

 • USA

  Walk the Line

 • Německo

  Walk the line

 • Slovensko

  Walk the Line

 • Velká Británie

  Walk the Line

Drama / Romantický / Životopisný / Hudební

USA / Německo, 2005, 136 min (SE: 153 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • brit84
  ****

  O Cashovi jsem do teď věděl jen to, že je to zpěvák. Děj i muzika mají grády a slušně odsýpají. Film řekne mnohé o jeho životu, ale jak tady píše golfista, ukazuje ho trochu jednostraně jako feťáka a pijana. Nakonec je fakt, že mohl skončit jako Elvis, což se naštěstí nestalo.(18.5.2011)

 • hellstruck
  *****

  Ohromně sympatický příběh s úžasným Phoenixem a krásnou Reese (kterou jinak dvakrát nemusím).Přiznám se,že Johnnyho Cashe vůbec neposlouchám,jeho hudba je mi cizí,ale i tak mě příběh dostal a to i na několikáté shlédnutí.(26.3.2011)

 • venus
  ****

  Docela pěkný životopisný snímek jedné hudební hvězdy... nic víc, nic míň. Ale těžko říct, jestli by se mi tolik líbil, kdyby nebyl tak hvězdně obsazen. Bez Joaquina Phoenixe a Reese Witherspoon by to byla asi nuda. Námět není nic nového, nic převratného...(20.6.2006)

 • choze
  ****

  Silný životopisný snímek zručného řemeslníka Johna Mangolda (ZEMĚ POLICAJTů, IDENTITA), kterému hrozně moc dávají Joaquin Phoenix jako Johnny Cash a Reese Witherspoon jako June Carter. Ty si pro film ještě před smrtí osobně vybrali Cash a Carter a Phoenix a Witherspoon se naučili hrát na potřebné nástroje a také nazpívali všechny písničky ve filmu.(10.7.2006)

 • viperblade
  *****

  Hello, I'm Johnny Cash Na tento film o jedné legendě jsem fakt moc těšil a výsledek mě nezklamal. Walk the Line je parádní film, který si mě získal především tím reálný zobrazením Cashe (přeci jen se o něm traduje, že to byl muž, který vyzkoušel každou drogu, co na světě existuje) ale zároveň vás nenutí si o něm myslet, že to byla troska. Byl to (zřejmě) smutný muž s pár problémy, ale když stál na pódiu, tak neměl konkurenci. Navíc výkony Phoenixe a Witherspoon jsou prakticky bezchybné, takže jsem nemusel dlouho přemýšlet. Co jiného taky dát filmu o legendě, když to je tak precizně natočené. 100 %.(19.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace