Mrtví jako já (TV seriál)

Dead Like Me

Komedie / Fantasy / Drama

USA / Kanada, 2003, 42 min

Ellen Muth, Mandy Patinkin, Rebecca Gayheart, Callum Blue, Cynthia Stevenson, Laura Harris, Christine Willes, Britt McKillip, Peter Williams, Jasmine Guy, Chris Gauthier, Neil Grayston, Erica Cerra, Jodelle Ferland, Darrin Klimek, Jewel Staite, Fulvio Cecere, Mädchen Amick, Emily Holmes, Pascale Hutton, Michael Eklund, Keith Dallas, Yeardley Smith, Kevin Durand, Claudette Mink, Katharine Horsman, Sonya Salomaa, Harold Perrineau, Lisa Marie Caruk, Christie Laing, Zak Santiago, Katie Stuart, Dustin Milligan, Michael Des Barres, Conan Graham, Paul Anthony, Robin Mossley, Ryan Robbins, Nicki Clyne, Dan Payne, Tegan Moss, Teryl Rothery, Ty Olsson, Kett Turton, Susan Sullivan, Ali Liebert, James Kirk, Tiffany Lyndall-Knight, Eddie Mills, Ben Bass, Sarah Lind, Adrian Petriw, Gary Collins, Tygh Runyan, Tom McBeath, Serge Houde, Daniel Boileau, Philip Granger, Aaron Pearl, Robert Gauvin, Richard Lawson, Tom Butler, C. Ernst Harth, Lochlyn Munro, John DeSantis, John Kapelos, April Telek, Colin Lawrence, Kimani Ray Smith, Alain Chanoine, Michael Rogers, Steven Grayhm, Matthew Currie Holmes, Robin Dunne, Peter Kelamis, William MacDonald, Mary Ann Mobley, Claude Duhamel, Anne Marie DeLuise, Wendy Glenn, Layla Alizada, Michael Kopsa, David Lewis, Peter Bryant, Andrew Moxham, Gavin DeGraw, Sean Owen Roberts, Michael Adamthwaite, Paul Jarrett, Tony Massil, Joseph May, Elias Toufexis, Bruce Fontaine, Cameron McDonald, Peter New, Patti Allan, Kwesi Ameyaw, Ingrid Torrance, Ken Kramer, Bill Dow, Michael Roberds, Tony Alcantar, Cainan Wiebe, Glynis Davies, Paul Kloegman, Sean Campbell, Lorena Gale, Arthur Corber, Terence Kelly, Eve Brenner, Daryl Shuttleworth, Julianne Christie, Stefan Arngrim, Ashley Whillans, Alvin Sanders, Malcolm Stewart, Manoj Sood, Frank Charles Turner

Chytlavý náměť a černý humor? A George? Kdo by to nemiloval? No řekněte ;o)(20.12.2008)

Prd ví jako... Hm. Další televizně prostoduchá duchařina pro masy "jako ONI" ;-) . . . V lehce telenovelovém duchu a pro našince bohužel opět s debilně vylepšujícím >uměleckým< šašským dablinkem... :-( . . . Neuvěřitelné, jak český čudlák podělá svým zvukovým přepracováním i takto zábavně o(d)duševnělý popkulturní počin někam směrem k duchu tuzemských serriálových debilit...(17.3.2008)

Chtělo by to víc dotáhnout některé nápady, ale jinak jsem si tento seriál oblíbil. Druhá řada mě navíc bavila víc.(15.12.2009)

První série - ***** - pokud Vas zajima muj nazor na tenhle serial, najdete ho na mem blogu ZDE(14.9.2006)

Jak já si ten seriál zamilovala. Skvělý nápad, humor..Doufám, že se někdy dodívám na všechny díly, jelikož se na to nedá koukat pořád - je to furt to samé dokola..Ale jinak...:)(27.9.2009)