poster

Dlouhá cesta

 • USA

  Walk to Remember, A

 • Slovensko

  Nezabudnuteľná cesta

Drama / Romantický

USA, 2002, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  ***

  Nevím, proč tak poměrně vysoká hodnocení. Slušný film který neurazí, ale na můj vkus příliš přeslazený, navíc ke konci zoufale předvídatelný. Shankman není moc dobrý režisér a Dlouhá cesta není nic extra, pouze obsahuje nadměrné množství klišé...(17.7.2005)

 • cheyene
  ***

  Mám nutkání dát nižší hodnocení, protože film je až příliš přeslazený, vhodný pro teenagery, kteří se mohou v hlavní dvojici lépe vidět a z mnoha scén se daleko více takříkajíc posadí na zadek. Pro diváky, které již ošlehal život a učinil z nich cyniky, bude pak tento počin pouze cukrkandlovým koktejlem, jehož sladkost místy bude svírat obličej. Ve své podstatě je snímek značně předvídatelný a přestože závěr je značně emotivní, nepůsobil na mne tak silně, dojemně a opravdově jako mnohem starší Love Story. Dodatek: Po delším čase a rozmyslu ubírám hvězdičku.(24.11.2013)

 • Mia...
  *****

  Do poloviny obyčejný film pro teenegery, od poloviny do konce jsem nepřestala ani na sekundu brečet.(9.7.2011)

 • gilmore_girl
  ****

  Ustredni dvojice je vazne skvele vybrana, vypadaji spolu uchvatne. Zvlast Shane se predvedl a ty jeho zamilovane pohledy jsou srdcervouci (bez debat jeho nejlepsi herecky vykon). Je to pribeh o prave, ciste a nevinne lasce, takze to pro dnesni pubertaky asi moc nebude. Na muj vkus je Mandy az moc zbozna, ale stejne me to dojalo, klise neklise.(6.8.2010)

 • Janek
  ***

  Ale i za ty tři se stydím, protože je to sr**ka, ale svým způsobem mě to zaujalo...(14.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace