Dlouhá cesta

Nezabudnuteľná cesta

Drama / Romantický

USA, 2002, 98 min

• InJo

Jak by řekl Roger Murtaugh: "I'm too old for this shit". Rutinní, plochá, kýčovitá, vykalkulovaná a snadno zapomenutelná romantika pro dívky do 15-ti let. Čtenářky Bravogirl u toho bezesporu spotřebují minimálně jedno balení kapesníků. 50 %(9.1.2012)

Je vůbec možný, že se mi takovej film bude líbit a to tak že dost? A to přesto, že mě vytáčely občasné náboženské kecy fotra lotra pastora a nějaké to moralizování? Zkrátka mě ústřední pár přesvědčil, že to myslí vážně. A to hlavně Mandy Moore, která mi v Honu za svobodou přišla nehezká, tady nasadila tak bezbrannej výraz, že ve mě vyvolávala ty správné ochranitelský pocity. Ovšem přiznávám, že na dojmu z filmu se hodně podepsalo to, že přítelkyně se ke mně při něm dost pěkně tulila :))(31.8.2009)

popravdě nemusím tyhle sladké, sentimentální romantárny. No Mandy Moore je fakt v roli té intelektuální křestanky k nakousnutí a i když příběh od začátku do konce nevybočí ze zajetých kolejí a je jedno klišé vedle druhého, musí se uznat, že Shankman tyhle limonády ví. Lidé vždycky chtěli vidět takovéto ideály, které se v prohnilém světě téměř nikdy nestanou. A když to okoření nějakým tím dramatem, láskou z pohádky a fajn představiteli, plus myšlenkou važme si věcí, které máme a na konci tě rozbrečí, ty 4 dám. I když mně ta přechytralost někdy štvala, na druhou stranu, teenage romantika v hranicích křestanské morálky tu zas tak moc nebývá, a to beru jako další plus.(15.4.2012)

Jasný, od začátku je to jasné co bude následovat i jak to skončí, je to vydírání ale nemůžu si pomoct, mě se to líbilo :)(17.8.2008)

• Brouk

Škoda, že neumím maďarsky... to je totiž ideální řeč (můj názor) na nadávky a na kletí... Ještě, že jsou TY! Vánoce, jinak bych se zhroutil (STEJNĚ MĚ TO NEMINE :-)) Ne, vážně, jestli si někdo myslí, že mi může na Vánoce naservírovat sebevetší slátaninu a já pod tlakem Vánoc vyměknu a budu se tvářit a radovat, jak jsem happy a sežeru to, tak to tedy ne... Ač ovíněn, relativně zjihnut pod tlakem Vánoc, vezmu to jako obzvláště nepovedonou záležitost, ale že jsou ty oný, tak za 2(23.12.2005)