poster

Texaský masakr motorovou pilou

 • USA

  Texas Chainsaw Massacre, The

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovou pílou

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  **

  Pozitivy jsou solidní kamera a střih, díky nimž je film poměrně dost syrový a brutální - s kterou to už režisér občas přeháněl.(16.10.2004)

 • B!shop
  *****

  Neni to tak moc brutalni jak tu kazdej pise, lekacek tu taky moc neni, obcas krev a vetsinou kdyz se do nekoho reze nebo tak neco, tak se kamera odkloni, ale presto to je velmi solidni horor. Sice me to nijak zvlast nevystrasilo, ale prijemne vam z neho nebude, protoze atmosfera je fakt prvotridni. Navic kdyz je to podle skutecne udalosti. A par scen je skutecne nechutnejch. Povedlo se obsazeni, ani ne tak pubertaku, to je klasika (holky z kozama, frajirci), ale hlavne obyvatele Texasu, horsi sebranku uz snad dat dohromady nemohli. A i kdyz herci celkem prehravaj (hlavne pubertaci), tak jsou v pohode. Samozrejme, ze se film nevyhnul klasickejm klise, ale ani mi to nijak zvlast nevadilo a skvele jsem se bavil. Jen by to trochu chtelo zkratit uvod. Slabsich 5*.(25.8.2005)

 • oli.G
  ***

  Veľmi znepokojivo zobrazené bezútešné prostredie plné vyšinutých buranov, kde sa nemáte na koho obrátiť s prosbou o pomoc. Leatherface - narozdiel od zvyšku rodiny - naozaj naháňa strach a to skoro tak, ako v origináli z r. 1974. Brutalita je tu samozrejme mnohonásobne drsnejšia, pre bežné publikum možno až šokujúca. Len ma mrzí, že záver tu narozdiel od '74 verzie neprichádza tak náhle a nečakane, no na druhej strane musím priznať, že záporák to už lepšie schytať ani nemohol. S radosťou by mu dal 4*, len keby som ho nevidel s dabingom...(24.10.2004)

 • Dudek
  ****

  Jistě, tento horor vykrádá mistrovská díla svého žánru, ale to nic nemění na faktu, že do sebe tyto ukradené díly perfektně zapadají. Jistě, jedná se o horor, ze kterého nejde strach (a to ani pokud se na něj díváte v noci), ale to jde v dnešní době z málokterého. Jeho největším plusem je ale vizuální stránka snímku. Surovost obrazu, jenž jakoby na nás působil zlým dojmem. Zářící pole a nad ním chladná šedá obloha, to je přesně to, co dostane mou krev do bodu varu, to je přesně to, co mám na filmu rád. A proto dávám filmu o hvězdičku více než si zaslužil.(26.9.2005)

 • Shushika
  ****

  Ať je to hype nebo ne, po dlouhé době horůrek, který mě svou makabrozitou zarazil do sedačky. S výsledkem jsem spokojen mj. i proto, že to na mě mělo masivní emocionální dopad, jakkoli jsem to sledoval jen na DVD...na počítači...a se 14-palcovým monitorem...:-)(21.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace