Texaský masakr motorovou pilou

Texas Chainsaw Massacre, The

Texaský masaker motorovou pílou

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 98 min

73-ku som nevidel, a tak nebudú žiadne komentáre typu - nechytá sa na originál a pod. Buranovo s typickýmí buranmi , strach v očiach mladých bol uveriteľný a "kožiak" tiež občas naháňal strach ....(27.3.2006)

Rozpočet $9,5miliónaTržby USA $80,571,655Tržby Celosvetovo $107,071,655/60%/(7.6.2005)

Aspoň z jedného dôvodu som rád, že som videl tento horror. Dostal som sa tak k originálu z roku 1974. Ale zase nie len preto. Keďže ide o môj prvý motorovopílový zážitok, určite naň tak skoro nezabudnem. Aj keď mi to hodinové naháňanie s pílou v ruke niekedy začalo poriadne liezť na nervy, pár momentov v dome, ponurá hudba a nechutný never-die záporák mi nahnali strach. 60%.(21.10.2007)

Nene, tak tohle se Bayovi nepovedlo, a to je celkem škoda, mohlo to být lepší, ale stejně... Hewittovi byli svině ...(20.5.2009)

• Rob Roy

Sakra, ono to nebylo zajímavé ani když tam naběhl ten chlápek s motorovou pilou. Tak to už je co říct. Má to dvě světlá místa - pěkný holky a polda R. Lee Ermeyho.(2.2.2004)

• - Lidská kostra v závěru filmu, která sloužila jako lampa, je skutečnou kostrou. Údajně byla dovezena štábem z Indie. I přesto byla tato kostra levnější než plastová. (chleba24)

• - Poslední den natáčení se Eric Balfour svlékl donaha, hodil šaty štábu a odešel pouze v baseballové čepici. (Kulmon)

• - Lauren German, která hrála stopařku, se původně ucházela o roli Erin (Jessica Biel). (siky25_25)