poster

Texaský masakr motorovou pilou

 • USA

  Texas Chainsaw Massacre, The

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovou pílou

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  **

  Pozitivy jsou solidní kamera a střih, díky nimž je film poměrně dost syrový a brutální - s kterou to už režisér občas přeháněl.(16.10.2004)

 • B!shop
  *****

  Neni to tak moc brutalni jak tu kazdej pise, lekacek tu taky moc neni, obcas krev a vetsinou kdyz se do nekoho reze nebo tak neco, tak se kamera odkloni, ale presto to je velmi solidni horor. Sice me to nijak zvlast nevystrasilo, ale prijemne vam z neho nebude, protoze atmosfera je fakt prvotridni. Navic kdyz je to podle skutecne udalosti. A par scen je skutecne nechutnejch. Povedlo se obsazeni, ani ne tak pubertaku, to je klasika (holky z kozama, frajirci), ale hlavne obyvatele Texasu, horsi sebranku uz snad dat dohromady nemohli. A i kdyz herci celkem prehravaj (hlavne pubertaci), tak jsou v pohode. Samozrejme, ze se film nevyhnul klasickejm klise, ale ani mi to nijak zvlast nevadilo a skvele jsem se bavil. Jen by to trochu chtelo zkratit uvod. Slabsich 5*.(25.8.2005)

 • Kordus
  ***

  Originální film byl lepší. Tady se sice trochu přitvrdilo na brutalitě, ale zase ubyla ta horrorová estetika...(7.9.2004)

 • ripo
  ***

  73-ku som nevidel, a tak nebudú žiadne komentáre typu - nechytá sa na originál a pod. Buranovo s typickýmí buranmi , strach v očiach mladých bol uveriteľný a "kožiak" tiež občas naháňal strach ....(27.3.2006)

 • Cival
  ***

  Michael Bay se úspěšně vrhnul na dráhu producenta a já z jeho řezničiny málem vrhnul:-) Jeho vliv na výsledný tvar Masakru je patrný takřka v každém záběru, když nechybí typicky bayovské dlouhé nájezdy kamery, počítačem vygenerované, absurdně brutální průlety (hlavou), a to bez jediného náznaku slovního humoru. Režisér Nispell vypadá při zběžném ohlédnutí terénu jako slušný řemeslník, jenž sice neumí zdrtit nedýchatelnou atmosférou, ale aspoň dokáže cákance krve dostatečně stylově převést na celuloid. A má tu výhodu, že Texaský masakr straší sám od sebe děsivě skutečným tématem. Žádná hororová bomba, kvůli které byste nemohli v noci usnout - jen poctivá vyvražďovačka moderního střihu s několika nechutně zprzněnými teenagery, která u své náctileté divácké skupiny bezpochyby zaboduje. Víc než efektně naporcovaná lidská torza, které doprovází motorová pilka a jekot sexy buchtičky v promočeném triku, není k úspěchu na poli tohohle žánru zapotřebí.(26.2.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace