• Francie

Drama / Romantický

Francie, 2004, 90 min

Pozrel som si netradične a neplánovane tento film, pretože ma zaujala prvá dramatická scéna, ktorá sľubovala omnoho viac, než som nakoniec dostal. Film je úplne zbytočne a samoúčelne radený od konca k začiatku a rovnako tak klesá aj úroveň jednotlivých epizód. Napriek tomu nechápem rozčarovanie niektorých komentátorov, pretože film považujem za pozerateľný, a aj keď málokoho nadchne, nebude ani veľa tých, ktorých urážal alebo nudil.(17.1.2013)

• Dadel

Pokud napíšete nějakou banalitu, která by nikoho nezajímala, převyprávějte to pozpátku. Hned se z toho stane umění a všichni vám budou zobat z ruky. Úryvek z příručky "Screenwriting for Dummies" od Roberta McKeeho.(13.9.2005)

• HoneyBunny

Popravdě jsem měla podobně absurdní dojem jako z Hodin. Někdo se mi snažil něco umělecky říct a já mu to prostě nebrala. Viz Dadel :)(14.2.2006)

• liskam

Co na to říct... Podle mě se tenhle film snažil zaujmout kamerou režií a scénářem, ale ani jedna věc se opravdu nepovedla. vše průměrné, nebo mírně podprůměrné. Neumím pořádně popsat proč mám na film takovýhle názor. Ale nezměním ho, jsem jím prostoupen.(18.11.2012)

• nunka

Absolutne nezaujimave, netvorive a v podstate úplne o nicom. Tematika tisickrat otrepana a ak mam byt mimo z toho, ze pan F. Ozon nam cely zivotny pribeh vyrapotal odzadu, tak to teda na mna nezaposobilo...po pravde, skor som sa este viac pri tom nudila. Moj celkovy dojem z filmu urcite kazil aj priserny dabing.(3.3.2006)

• - Festivalový název filmu byl 5x2: Five Times Two. (imro)

• - Režisér François Ozon byl v Benátkách za film nominován na Zlatého lva. (imro)

• - Ozon pracuje, s výjimkou roku 2001, poslední půldruhou dekádu tempem minimálně jednoho snímku za rok. (imro)