poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • SK název

  Rušná hodina 3

 • SK název

  Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Komentáře uživatelů k filmu (266)

 • Tom Hardy
  **

  Vážně jsem nevěřil, že se dožiji filmu, ve kterém Tucker v akci přehraje Chana, ale stalo se a vůbec to není pěkný pohled. Křižovatka smrti 3 sice nedopadla v tržbách až tak špatně, ale rozhodně je daleko za svými předchůdci a je celkem pravděpodobné, že producenti na nějakou dobu tuhle sérii zmrazí. A pokud ne, pak upřímně doufám, že za Jackieho vyberou nějakou mladší náhradu. Tucker na to ještě pořád má, Jackiemu už akční scény nejdou a kvůli ničemu jinému v téhle sérii nikdy nebyl (a čím méně kope, tím je znatelnější, že opravdu není moc dobrý herec). Kdyby se někdo rozhodl pro restart série třeba s duem Tucker-Jet Li, to už by mohlo být zajímavé (i proto, že by Li mohl do série propašovat trocha nefalšovaného drsňáctví). Jestli ale vznikne čtyřka s aktuální dvojicí, je dost možné, že bude v hodnocení olizovat to nejnižší patro. A to je něco, čeho už se opravdu nechci dožít...(10.4.2009)

 • Malarkey
  ***

  Nevím co je na těch Křižovatkách tak špatného. Já se u nich vždycky dobře bavím. Dvojka Chan s Tuckerem si k sobě docela sednou a příjemně to všecko šlape, s humorem a dobrými akčními scénami. Chápu ale, že někoho může humor Chrise Tuckera srát, protože on je fakt šílenej, a když pak začne na pódiu ve filmu zpívat, dal bych hradní poklad komukoliv, kdyby z toho zpěvu aspoň udělali dabing, jenže oni ho tam ještě na truc nechaj.(14.7.2009)

 • Cervenak
  ***

  Rýdza ukážka toho, čo zvykneme nazývať "americká blbosť". Nekonečne stupídne a bez štipky logiky, ale... stále solídna zábava, ktorej nechýba švih a vtip (hlavne keď človek po všetkých tých recenziách a tunajších komentároch očakáva skutočný odpad). Celý čas som sa dobre bavil, aj keď treba uznať, že hlavne vďaka Tuckerovej nevymáchanej tlame. Jackie už bohužiaľ nestíha, súboje (okrem záverečnej šermovačky na digitálnej Eiffelovke) nemajú poriadnu choreografiu a často vidieť zaskakujúceho kaskadéru (darmo, aj Jackie starne). Napriek akýmkoľvek výhradám sa aj v tomto filme dajú nájsť scény, ktoré sa odvážim nazvať klenotmi. Koho preboha napadla scéna s mníškou tlmočiacou vypočúvanie nadávajúceho čínskeho gangstra???!!! Možno mi stačí málo, ale smial som sa nahlas. ;-)(6.6.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $140miliónovTržby USA $140,125,968Tržby Celosvetovo $258,022,233Tržby za predaj DVD v USA $40,784,082 //počet predaných kusov 2,097,696║ Nehorázne samoúčelná zlátanina, ktorú miestami dosť zachraňuje choreografia súbojov a nejaké tie fóriky ale celkovo to je dosť slušný prehmat aj keď ako tak pozerateľný. /50%/(20.2.2010)

 • imf
  **

  Neskutečně hloupý scénář, ve kterém se topí všichni zúčastnění. Akčních scén zřetelně ubylo a Ratner se režisérsky "vyčerpal" na třetích X-Menech, takže musí celý film na svých bedrech držet Chris Tucker! Snaží se, ale tohle vážně utáhnout nemohl. Povrchní, odfláknuté a dokonale vyvařené. Ani odkazy na předchozí díly nebo solidní finále na eiffelovce (film se odehrává v Paříži... je tedy nutno mít "originální" závěr ;) vás od kómatu neodvrátí. První dvě Křižovatky byly slušnou zábavou pro všechny, u téhle se zřejmě bavil jen štáb. Celuloidová zbytečnost na druhou.(20.8.2007)

 • DaViD´82
  **

  Někdy si říkám, že dabing není zase až takové zlo. Třeba by mě ušetřil Tuckerova nesnesitelného ječáku (přísáhám, že znám slečnu, která má naprosto stejný hlásek - akorát ona ho nepoužívá na sdělovaní takových kravin) i Chanovi stále ještě šišlavé angličtiny. Čeho by mě ovšem neušetřil je Sydowova okatá póza "zahazuju se tu, vím to, seru na to a vy byste měli taky". Nemusel bych trpět u Polanského etudy na téma "jsem ten nejhůře zahraný policajt z řad francouzské kriminálky v dějinách, Clouseau Steva Martina nevyjímaje". A hlavně bych nemusel hledat kyblík na zvratky při pěvecké scéně, prostocvikách na záchranné síti či během scény "trikolóra vám dává křídla". S podivem je, že přes vše výše zmíněné se mi to docela i líbilo. Dokud byl na scéně Sanada či Chan a drželi huby, tak to fungovalo. Chvilkama.(6.4.2009)

 • Superpero
  ****

  Úplně stejná pecka jako předchozí dva díly. Akce je svižná a gagy jsou super. Smál jsem se nahlas. Chris Tucker je komediální démon a Jackie bude ve formě i ve sto letech.(22.9.2008)

 • TheMaker
  ***

  Ale ano, trojka se povedla. Na dvojku ( která je IMHO nejlepší z celé série ) sice nemá, ale pořád lepší, než otřesná jednička, kterou by měli zakázat. Hned tak si zase tenhle film sice nepustím, ale bavil jsem se dobře. Polanski v mini roličce potěšil.(3.11.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Lalo Schifrin: 1. Main Title - Rush Hour Theme ,2. The World Court ,3. Chasing The Assassin ,4. Su Yung Returns / Dojo Arrival ,5. Giant Kung Fu ,6. Hospital Gunfight ,7. Hiding Su Yung / Two Americans In Paris ,8. Dragon Lady ,9. Bikers ,10. In The Sewers ,11. Reynard's Plea ,12. With Genvieve ,13. Shi Shen ,14. Eiffel Tower Meeting ,15. Swordfight ,16. Farewell To Kenji ,17. The Return Of The Triads ,18. Parachute Down ,19. Rush Hour Theme Remix ,(12.5.2011)

 • KarelR
  ***

  O třídu horší než první dva díly, ale za úplnou tragédii bych to nepovažoval. Tucker to pořád umí rozjet, a třeba jeho Kung fu fighting nemá chybu. Škoda že Jackie se tentokrát držel hodně na uzdě a předvedl kulové. Čtyřce ale říkám ne, jedině kdyby Tucker dostal mladšího parťáka.(25.11.2007)

 • Fr
  **

  Už se Vám někdy stalo, že nemáte po shlédnutí nějakého filmu co napsat? Ano? Ne? Tak se mrkněte na Rush Hour 3. Hodně pokusů o humor a vtipný choreo soubojů, užvaněnej Tucker, kterýmu to (sorry) vždycky nevychází. Snad jen když se toto vše povede skloubit, ale to není tak často. Už ani nevím, o čem to bylo....(11.4.2008)

 • tron
  **

  „Ďakujem vám, detektív Carter.“ – „Prosím, stačí James... alebo žrebec.“ Som fanúšik prvej časti, druhý diel ma však schladil: z akcie a slovných prestreliek sa stalo nudné bľabotanie a dlhá stopáž tomu tiež neprospela. Tretí diel ubehne svižne; prehnane povedané, ešte ani poriadne nezačne a už končí. Aspoň taký dojem vo mne nechal. S kvalitou „jednotky“ nemá nič spoločné, ale aspoň nie je taký nezáživný, ako dvojka. Tentokrát som ale už i ja mal pocit, že to medzi Chanom a Tuckerom počas nakrúcania riadne iskrilo (trilógia je známa tým, že sa skôr neznášali, než milovali) a z ksichtov, ktoré po sebe hádžu, je to poznať. Čo by u profesionálov poznať byť nemalo, normálneho diváka tieto veci nezaujímajú. A samotný film? „Nič moc“, ale vďaka uchádzajúcej akcii a výmene USA/Ázie za Francúzsko (Roman Polański) sa to dá. Trocha.(28.5.2011)

 • Boss321
  **

  Nejslabší díl z celé série, ale stále je to průměrná akční komedie, která ničím nepřekvapí. Normálně bych dal tři hvězdičky hlavně za Chrise Tuckera, který má někdy opravdu velmi vydařené hlášky :-), ale ten konec to totálně celé zpackal. Jinak další z filmů, na které si za dva ani nevzpomenete, že jste je někdy viděli....(28.12.2007)

 • Lateef
  **

  Chris Tucker nám trošku přibral, klouby spojující horní a dolní čelist má však promazány stále kvalitně, takže nás znovu obdarovává rychlomluvou, nutno dodat, že některé věty jsou vcelku povedené. Jackie Chan už dávno není v kondici Opilého mistra, v jeho věku začínají kosti řídnout, ubývá vápníku, přibývá zlomenin a tak se samozřejmě musí v akčních scénách trochu hlídat. Stupidní scénář v podstatě rekapituluje scény z prvního a druhého dílu, divák pořádně neví, o co vůbec v téhle Křižovatce jde, hlavní je, že to rychle uteče a že alespoň to samurajské finále za něco stojí. Pár vtípků, povinný závěrečný taneček na song War, několik vystřižených scén (i ty však zaznamenávají kvalitativní pokles) a můžu si odškrtnout další film, na který si za týden ani nevzpomenu. 140 miliónů dolarů(rozpočet)/254 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(11.12.2007)

 • Shit
  ***

  Nechtěl jsem tomu věřit, ale je to tak, dvojka Chan-Tucker zažívá ve trojce ústup ze slávy a to docela znatelnej. Za prvé příběh je hrozně neucelenej a v podstatě se vůbec nesnaží o nic novýho, jen opakuje to co už bylo viděno a u čeho sem se už nejmíň jednou zasmál během prvních dvou dílů, stejnětak moc nefungujou vtípky mezi hlavní dvojicí a zamotaná pointa příběhu je až moc standartní. Ovšem stejně tomu nemůžu ubrat, že i tak sem se bavil docela slušně a díky kratší stopáži se během filmu prakticky nenudil. Prostě opět svižná oddychová akce, jen bez většího nápadu a s hodně slabým scénářem(6.12.2007)

 • Tuxedo
  **

  Není to úplný průšvih, problém je, že akce i vtipy jedou pouze na půl plynu nebo i méně. Navíc díky chatrnému scénáři chvílemi nebudete vědět, proč se to a to děje + konec a podoba hlavního záporáka vám musí být jasná již po pěti minutách. 5/10(27.8.2007)

 • Psema
  **

  Ještě že první dva díly nepovažuji za bůhvíjak nadprůměrné kousky, protože kdyby ano, musel bych teď trojku odstřelit s razancí Johna Matrixe. Proč právě s touhle? Protože scénář by do doby řízných a stupidních osmdesátých let zapadl lépe než kamkoliv jinam. Postavy se střetávají absolutně náhodně jako kdyby byla velkoměsta, v nichž se děj odehrává, malé vesničky, kde zná soused souseda a logika dostává na zadek víc než všichni gauneři, co se kdy s Jackiem střetli v celé jeho kariéře. Bohužel už ale tenhle asijský stařík zestárl natolik, že se jeho schopnosti vedle hláškujícího kolegy Tuckera smrkly na pobíhání mezi auty uprostřed dopravní špičky, uhýbání před několika noži a vějířem, popřípadě na přeskakování několika zídek. Všiml si toho i Ratner, kterému sice po třetích X-Menech zjevně došly prášky na talent, ale i tak se docela snaží zakrýt všechny neduhy postaršího hongkongského borce. Ale ani to nestačí. Situaci pak jakž takž zachraňuje Tucker, jehož nabroušený jazyk se nezastaví před ničím. K průměru ale tuhle šlichtu nevytáhlo nic.(6.9.2007)

 • genetique
  ***

  Rattner akoby stále dookola točil ten istý film a iba zamieňal prostredia a vedľajšie úlohy. Chanove akčnokomické scény sú však stále vrcholom kaskadérskej náročnosti a finálny fight na Eiffelovke nemal chybu. Rovnako aj Tuckerov prejav mal pár nominácií na najvtipnejší hlasový skeč a ksichtový úškrn, no stále sa jedná len o spriemernenie série. Milá oddychovka, možná aj na opakované pozretie. 65%.(28.9.2007)

 • sniper18
  ****

  Je to dosť dobrá akčná komédia s Jackie Chanom, ktorá je záverečný dielom jeho známej série. Má celkom dobrý príbeh o hľadaní dôležitého zoznamu mafiánských šéfov, ktorý by ich ohrozil a tak sa ho snažia získať všetci. Spracovanie je na tom tiež celkom dobre, ale mierne sklamalo. Prvá polovica je veľmi dobrá, rýchla, dynamická a aj zaujímavá, ale v druhej sa dej o dosť spomalí a celkovo je podstatne slabšia. Akcie je pomerne dosť a dobre sa na ňu pozerá, ale väčšina z nej sa nachádza v prvej polovici. Jackie Chan už ale moc nestíha a ani toho moc nepredvedie. Najviac sa mi páči akcia v nemocnici s niekoľkými výbornými nápadmi, automobilová naháňačka so zaujímavými zneškodneniami motorkárov alebo aj úvodná naháňačka cez mesto. Dobre tu funguje aj humorná stránka, hlavne celá časť v škole bojových umení, spev na križovatke alebo výborná postava taxikára. Veľmi som spokojný s technickou stránkou filmu, celý čas sa na film výborne pozerá, má dobrú réžiu a kameru. Herecké obsadenie aj prostredie filmu mi tiež vyhovuje, ale v porovnaní s dvojkou zaostáva. Hong Kongská tvorba Jackieho Chana je podstatne lepšia, ale v rámci americkej tvorby je tento film veľmi dobrý nadštandard. A páči sa mi o dosť viac ako jednotka. Objektívna kvalita filmu- 66%, film sa páči mne na 72%.(26.8.2010)

 • viperblade
  ***

  Kvalitám jedničky nebo dvojky se to sice nevyrovná, ale i tak se jedná o solidní oddychovku, ve které hrají prim akční scény. Škoda, že ty komediální trochu polevily… Ale jak říkám, není to nejhorší a docela v pohodě se dá přitom strávit večer.(24.4.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace