poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

 • Lateef
  **

  Chris Tucker nám trošku přibral, klouby spojující horní a dolní čelist má však promazány stále kvalitně, takže nás znovu obdarovává rychlomluvou, nutno dodat, že některé věty jsou vcelku povedené. Jackie Chan už dávno není v kondici Opilého mistra, v jeho věku začínají kosti řídnout, ubývá vápníku, přibývá zlomenin a tak se samozřejmě musí v akčních scénách trochu hlídat. Stupidní scénář v podstatě rekapituluje scény z prvního a druhého dílu, divák pořádně neví, o co vůbec v téhle Křižovatce jde, hlavní je, že to rychle uteče a že alespoň to samurajské finále za něco stojí. Pár vtípků, povinný závěrečný taneček na song War, několik vystřižených scén (i ty však zaznamenávají kvalitativní pokles) a můžu si odškrtnout další film, na který si za týden ani nevzpomenu. 140 miliónů dolarů(rozpočet)/254 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(11.12.2007)

 • Tom Hardy
  **

  Vážně jsem nevěřil, že se dožiji filmu, ve kterém Tucker v akci přehraje Chana, ale stalo se a vůbec to není pěkný pohled. Křižovatka smrti 3 sice nedopadla v tržbách až tak špatně, ale rozhodně je daleko za svými předchůdci a je celkem pravděpodobné, že producenti na nějakou dobu tuhle sérii zmrazí. A pokud ne, pak upřímně doufám, že za Jackieho vyberou nějakou mladší náhradu. Tucker na to ještě pořád má, Jackiemu už akční scény nejdou a kvůli ničemu jinému v téhle sérii nikdy nebyl (a čím méně kope, tím je znatelnější, že opravdu není moc dobrý herec). Kdyby se někdo rozhodl pro restart série třeba s duem Tucker-Jet Li, to už by mohlo být zajímavé (i proto, že by Li mohl do série propašovat trocha nefalšovaného drsňáctví). Jestli ale vznikne čtyřka s aktuální dvojicí, je dost možné, že bude v hodnocení olizovat to nejnižší patro. A to je něco, čeho už se opravdu nechci dožít...(10.4.2009)

 • Tuxedo
  **

  Není to úplný průšvih, problém je, že akce i vtipy jedou pouze na půl plynu nebo i méně. Navíc díky chatrnému scénáři chvílemi nebudete vědět, proč se to a to děje + konec a podoba hlavního záporáka vám musí být jasná již po pěti minutách. 5/10(27.8.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení stálo Jackieho Chana prasklou hrudní kost a modřiny na holeni. Stalo se tak při natáčení scény, kde přehazuje za sebe skleněný stolek. (SG-1)

 • - Brett Ratner chtěl, aby ve filmu hrál i Tony Jaa. Tomu se ale krylo natáčení s jiným jeho filmem Ong bak 2. (SG-1)

 • - Když poprvé vlezou Lee a Carter do taxíku, při rozhovoru Goerge říká Carterovi, že Amerika neporazí Evropany už ani při basketu. Naráží tak na vítězství Řeků nad Američany na MS v basketbale v roce 2006. (SG-1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace