poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Čím déle tyhle dva šašky vidíte, tím víc nad nimi mávnete rukama a necháte se unášet na bláznivé vlně dobrodružství a nesmyslů. Třetímu dílu se musí dost věcí odpustit, protože je plný klasických akčních klišé a neuvěřitelně prázdného děje. Na druhou stranu je ale na akční pecku dostatečně akční a je vidět, že na technické stránce filmu a celkovém "looku" se nešetřilo (jen to odívání je kapitola sama pro sebe). Finále na věži je natočeno velmi zručně a dvojice hlavních šašků se stále umí dobře ohánět. Dokonce jsem se několikrát i jejich hláškám zasmál, na což si v prvních dílech nevzpomínám, takže do koše bych to rozhodně neházel. Krom toho si Ratner dokázal během filmu několikrát vystřelit i sám ze sebe a z celého konceptu filmu a to se mi zamlouvalo dost.(25.7.2008)

 • Kothy
  ***

  Pařížská mise už tak dobrá nebyla. Ale opět tato komediální dvojka Jackie Chan a Chris Tucker funguje.(18.5.2014)

 • HellFire
  ****

  Rush Hour potřetí a nejlépe. Dlouho jsem se tak u filmu nezasmál od plic. Tuckerovi někdo zatnul tipec a naučil ho, že méně je lépe. Umírnil se v dialozích, naučil se bít, takže není jen za otloukánka a někdo mu napsal opravdu vtipné scény. Jackie opět exceluje, jak je jeho zvykem a akční scény jsou velmi dobře zinscenované. Třeba úvodní naháněčka a závěrečný souboj s meči (s mým oblíbeným japonským hercem z Posledního samuraje) stojí za to. Tohle se Ratnerovi povedlo, paradoxně zrovna třetí díl na sebe v kinech nevydělal.(7.12.2015)

 • Tommy987
  **

  Jednotka a dvojka boli pri všetkej svojej nasprostastosti navýsosť zábavné kúsky, ktoré som si pozrel aj viackrát a možno ich ešte aj uvidím (dvojku už len kvôli Zhang Ziyi :-) ). Tento paškvil je už ale bohužiaľ frontálnym útokom na zdravý rozum akéhokoľvek diváka. Scenár by bol kvôli svojej klišovitosti, vykonštruovanosti a totálnej priehľadnosti (hlavného záporáka odhalí priemerne "napozeraný" divák v priebehu 2 až 5 minút) už i tak veľmi slabý, ale v tomto prípade to nestačí a scenárista tu celkom otvorene rezignuje aj na elementárnu logiku či aspoň náznaky kauzality. Z bahna to nevytiahne ani Ratnerova tuctová réžia ani hlavná herecká dvojica, ktorá oproti predchádzajúcim filmom neprichádza s ničím novým, naopak, aj staré dobré veci sa len recyklujú a účinok už je minimálny. 3 / 10. P.S.: Aké diabolské vnuknutie prinútilo Romana Polanského zúčastniť sa tohto trapasu, to asi nikdy nepochopím...(28.10.2008)

 • johnn333
  **

  Komedie podle vzorce: dvě vyčpělé hvězdy, pár akčních scén, zbytek vata - a oni na to ty lidi stejně přijdou. Třetí Křižovatka je neuvěřitelně zbytečný film, částečně vlivem (ne)režie Bretta Ratnera a stupidní zápletky. Jackie Chan po letech stále neumí anglicky (jak je dobře vidět na nepovedených záběrech u titulků) a jeho akční scény zavání počítačovou výpomocí (nebo dublérem?!?). Těch pár vtipných scén díky Tuckerovi funguje, ale jinak...(27.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace