Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Križovatka smrti 3

Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Úplně stejná pecka jako předchozí dva díly. Akce je svižná a gagy jsou super. Smál jsem se nahlas. Chris Tucker je komediální démon a Jackie bude ve formě i ve sto letech.(22.9.2008)

Pohodová buddy akčná komédia. Táto séria nikdy nestála na Jackieho kúskoch, boli tu vždy ako korenie a tak to funguje aj teraz. Carter dostal viac prestoru ako minule, ale vzhľadom na jeho finančné požiadavky, je to logické. Akcie a súboje sú slušné, vtipy sú znesiteľné :-), dej rýchlo ubieha. Trošku zamrzí len fakt, že scenár je dosť (!) jednodchý... Stále poctivejšie ako väčšina aktuálnej francúzskej akčnej vlny...(25.12.2011)

Ja som sa príjemne pobavila, až ma prekvapilo, že aj tretie pokračovanie buddy komédie môže byť také pozerateľné. Úvod Chrisa Tuckera s kočkami z Rodeo Drive a pyskovanie francúzskeho taxikára na adresu USA, to boli scény, ktoré dokážu dobre naladiť, aj keby bol zvyšok filmu o dve triedy horší. Potešilo ma cameo Romana Polanského, taxikár George bol za všetky drobné a francúzska Noémie Lenoire síce zabudla doma herectvo, ale doniesla aspoň svoju krásu :-)(29.12.2007)

Lepší než jednička a lehce slabší než dvojka. Přesto tuhle sérii beru celkem stejně - na podobné úrovni jsou všechny tři díly. Trojka má rychlejší spád, horší příběh, ale zase dost vtipných scén a dost parádních akčních kousků. Takže jsem dost spokojen, hezké ukončení vtipné trilogie. 85% = ****(11.11.2012)

• MáŠa

Ano, je to pravda, tenhle film byl celkem spackaný. Sice jsem se celkem i zasmál, že být to jiný film, asi bych dal i 3 hvězdy, ale hvězda dolů budiž daní za touhy točit pokračování úspěšných filmů. Co se týče filmu, tak ten sem viděl ani ne před týdnem, a už si nepamatuju, o čem byl. Celé to na mě ale působilo takovým dojmem, že je to vlastně o ničem a že se to nic tvůrci vždycky na nějakém místě pokusili uměle rozveselit nějakým vtípkem. Ty tak z filmu až moc ční(16.11.2008)