poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ***

  Jackie Chan tu už toho veľa nenakopal, ale iniciatívu a všetkú Jackieho energiu vtrepal do svojej neúnavnej papule Chris Tucker a je to on kvôli komu sa to dá prežiť. Príbeh je naozaj úbohý, réžia biedna, akčných scén veľmi málo a nebyť humoru, tak to naozaj nemá zmysel pozerať. 60%.(27.12.2010)

 • Cervenak
  ***

  Rýdza ukážka toho, čo zvykneme nazývať "americká blbosť". Nekonečne stupídne a bez štipky logiky, ale... stále solídna zábava, ktorej nechýba švih a vtip (hlavne keď človek po všetkých tých recenziách a tunajších komentároch očakáva skutočný odpad). Celý čas som sa dobre bavil, aj keď treba uznať, že hlavne vďaka Tuckerovej nevymáchanej tlame. Jackie už bohužiaľ nestíha, súboje (okrem záverečnej šermovačky na digitálnej Eiffelovke) nemajú poriadnu choreografiu a často vidieť zaskakujúceho kaskadéru (darmo, aj Jackie starne). Napriek akýmkoľvek výhradám sa aj v tomto filme dajú nájsť scény, ktoré sa odvážim nazvať klenotmi. Koho preboha napadla scéna s mníškou tlmočiacou vypočúvanie nadávajúceho čínskeho gangstra???!!! Možno mi stačí málo, ale smial som sa nahlas. ;-)(6.6.2008)

 • teutates
  **

  Dvojica Jackie Chan a Chris Tucker ma potešila, avšak hrozný scénar doviedol tento snímok na pokraj priepasti, s ktorej niet cesty späť. Je pravdou, že slabšie chvíľky striedajú tie silnejšie, ale celkovo ide o slabé prevedenie, ktorému strieborný lesk nijak obzvlášť nepomáha... Brett Ratner ma pomerne sklamal a ani duo v podani Chana a Tuckera to nakoniec nezachránilo... 4/10(10.4.2008)

 • Psema
  **

  Ještě že první dva díly nepovažuji za bůhvíjak nadprůměrné kousky, protože kdyby ano, musel bych teď trojku odstřelit s razancí Johna Matrixe. Proč právě s touhle? Protože scénář by do doby řízných a stupidních osmdesátých let zapadl lépe než kamkoliv jinam. Postavy se střetávají absolutně náhodně jako kdyby byla velkoměsta, v nichž se děj odehrává, malé vesničky, kde zná soused souseda a logika dostává na zadek víc než všichni gauneři, co se kdy s Jackiem střetli v celé jeho kariéře. Bohužel už ale tenhle asijský stařík zestárl natolik, že se jeho schopnosti vedle hláškujícího kolegy Tuckera smrkly na pobíhání mezi auty uprostřed dopravní špičky, uhýbání před několika noži a vějířem, popřípadě na přeskakování několika zídek. Všiml si toho i Ratner, kterému sice po třetích X-Menech zjevně došly prášky na talent, ale i tak se docela snaží zakrýt všechny neduhy postaršího hongkongského borce. Ale ani to nestačí. Situaci pak jakž takž zachraňuje Tucker, jehož nabroušený jazyk se nezastaví před ničím. K průměru ale tuhle šlichtu nevytáhlo nic.(6.9.2007)

 • Shit
  ***

  Nechtěl jsem tomu věřit, ale je to tak, dvojka Chan-Tucker zažívá ve trojce ústup ze slávy a to docela znatelnej. Za prvé příběh je hrozně neucelenej a v podstatě se vůbec nesnaží o nic novýho, jen opakuje to co už bylo viděno a u čeho sem se už nejmíň jednou zasmál během prvních dvou dílů, stejnětak moc nefungujou vtípky mezi hlavní dvojicí a zamotaná pointa příběhu je až moc standartní. Ovšem stejně tomu nemůžu ubrat, že i tak sem se bavil docela slušně a díky kratší stopáži se během filmu prakticky nenudil. Prostě opět svižná oddychová akce, jen bez většího nápadu a s hodně slabým scénářem(6.12.2007)

 • - Toto je první role Romana Polanskiho v americkém filmu po 15 letech, kdy hrál ve filmu Back in the U.S.S.R., který se točil v americko-japonské koprodukci. Zároveň to byla druhá role v americkém filmu po 33 letech, kdy hrál ve filmu Čínská čtvrť. (SG-1)

 • - Meč, se kterým bojuje Kenji v závěru filmu, se nazývá Jian, jde o tradiční čínský meč. Lee používá katanu, což je meč japonský. (SG-1)

 • - V jednej zo scén Lee povie: "Nehovorím po francúzsky." Jackie Chan v skutočnosti rozpráva plynule po francúzsky. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace