Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Rušná hodina 3

Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Asi nejslabší díl této (zatím) trilogie.Ale i tak celkem zábavné.(5.6.2008)

Rush Hour potřetí a nejlépe. Dlouho jsem se tak u filmu nezasmál od plic. Tuckerovi někdo zatnul tipec a naučil ho, že méně je lépe. Umírnil se v dialozích, naučil se bít, takže není jen za otloukánka a někdo mu napsal opravdu vtipné scény. Jackie opět exceluje, jak je jeho zvykem a akční scény jsou velmi dobře zinscenované. Třeba úvodní naháněčka a závěrečný souboj s meči (s mým oblíbeným japonským hercem z Posledního samuraje) stojí za to. Tohle se Ratnerovi povedlo, paradoxně zrovna třetí díl na sebe v kinech nevydělal.(7.12.2015)

• johnn333

Komedie podle vzorce: dvě vyčpělé hvězdy, pár akčních scén, zbytek vata - a oni na to ty lidi stejně přijdou. Třetí Křižovatka je neuvěřitelně zbytečný film, částečně vlivem (ne)režie Bretta Ratnera a stupidní zápletky. Jackie Chan po letech stále neumí anglicky (jak je dobře vidět na nepovedených záběrech u titulků) a jeho akční scény zavání počítačovou výpomocí (nebo dublérem?!?). Těch pár vtipných scén díky Tuckerovi funguje, ale jinak...(27.8.2007)

Prve dve casti som videl uz dost davno a velmi sa mi pacili. Najviac som sa nasmial podobne ako aj v Piatom Elemente na Chrisovi Tuckerovi a ten nakoniec zachranil aj cely film, kedze scenar bol primitivny a Jackie Chan uz jednoducho starne. Ja som sa siel do kina pobavit a odreagovat sa a bavil som sa dobre, takze 80%, aj ked urcite su predchadzajuce filmy lepsie.(22.8.2007)

3. díl nejslabší z celé série, ale i tentokráte oba hošani pobaví. I když jim místy dochází dech, stále je se na co dívat a pokud nevíte, jaký film právě zvolit, tak tímto nic nezkazíte. 65%(9.3.2008)