Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Rušná hodina 3

Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Úplně stejná pecka jako předchozí dva díly. Akce je svižná a gagy jsou super. Smál jsem se nahlas. Chris Tucker je komediální démon a Jackie bude ve formě i ve sto letech.(22.9.2008)

• imf

Neskutečně hloupý scénář, ve kterém se topí všichni zúčastnění. Akčních scén zřetelně ubylo a Ratner se režisérsky "vyčerpal" na třetích X-Menech, takže musí celý film na svých bedrech držet Chris Tucker! Snaží se, ale tohle vážně utáhnout nemohl. Povrchní, odfláknuté a dokonale vyvařené. Ani odkazy na předchozí díly nebo solidní finále na eiffelovce (film se odehrává v Paříži... je tedy nutno mít "originální" závěr ;) vás od kómatu neodvrátí. První dvě Křižovatky byly slušnou zábavou pro všechny, u téhle se zřejmě bavil jen štáb. Celuloidová zbytečnost na druhou.(20.8.2007)

Ale ano, trojka se povedla. Na dvojku ( která je IMHO nejlepší z celé série ) sice nemá, ale pořád lepší, než otřesná jednička, kterou by měli zakázat. Hned tak si zase tenhle film sice nepustím, ale bavil jsem se dobře. Polanski v mini roličce potěšil.(3.11.2009)

Jackie Chan tu už toho veľa nenakopal, ale iniciatívu a všetkú Jackieho energiu vtrepal do svojej neúnavnej papule Chris Tucker a je to on kvôli komu sa to dá prežiť. Príbeh je naozaj úbohý, réžia biedna, akčných scén veľmi málo a nebyť humoru, tak to naozaj nemá zmysel pozerať. 60%.(27.12.2010)

• KatushkaK

Slabší průměr Chanovských akčních komedií. Jako vždy jsou nejlepší pokažené scény, které jsou vloženy do závěrečných titulků :-)(24.4.2010)