poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ***

  Jackie Chan tu už toho veľa nenakopal, ale iniciatívu a všetkú Jackieho energiu vtrepal do svojej neúnavnej papule Chris Tucker a je to on kvôli komu sa to dá prežiť. Príbeh je naozaj úbohý, réžia biedna, akčných scén veľmi málo a nebyť humoru, tak to naozaj nemá zmysel pozerať. 60%.(27.12.2010)

 • korbitch22
  **

  Moc dobře sem věděl, proč se tomu vyhýbám, ono totiž není vůbec o co stát.Zase se neubráním srovnání s francouzkým Taxi.Přesto, že se na třetím díle podíleli úplně ti samí lidé, kteří jak v Křižovatce, tak i v Taxi točili díly druhé, tedy ty nejlepší v obou sériích, natočili třetí díly fádně, nudně, bez zápalu a úplně zbytečně, skončit se má na vrcholu, ale to žádný filmový tvůrce asi nikdy nepochopí.Jakoby Ratner přestal umět režírovat, příběh nudný a fádní a co víc hloupý a i na komedii nechutně předvídatelný.Ratner naprosto nedokáže vyprávět příběh, on tam totiž ani žádný není a vše nám je servírováno jen sledem méně, či ještě méně vtipných scének okořeněné o spoustu těch trapných.Fádní akce, scénka s obřím číňanem, nudné kecy, scénka s Polanskim, nudné kecy, fádní akce, scénka v hotelu atd. atd.Celé je to úplně vyprahlé a o síle příběhu předchozího dílu nemůže být ani řeč, byl bych pokrytec kdybych tvrdil, že jsem se nezasmál, on je tucker prostě piča a některé jeho kreace opravdu položili, jenže jich je málo, stejně tak jako akce a stárnoucí Chan, který toho až na finální souboj na věži předvede dost málo a i celkově akce kromě asi 3 pěkných scén, jako bylo najetí motorkou do dodávky není o čem mluvit.Naprosto zbytečné pokračování, které dělá předchozímu námrdovému dílu, který byl skvělý od začátku dokonce nabušený to dělá jen ostudu, úplně stejně jako Taxi 3, nedej bože se dočkat Křižovatky Smrti 4, třeba tentokráte z Bukurešti.Jak si vůbec ti tvůrci můžou myslet, že potom co vás nahustí skvělými druhými díly, nám ve třetích bude stačit jen chudý odvar toho všeho naprosto bez švihu a když ani scénář nestojí za nic, akorát vás to nasere.45%.(23.1.2013)

 • DaViD´82
  **

  Někdy si říkám, že dabing není zase až takové zlo. Třeba by mě ušetřil Tuckerova nesnesitelného ječáku (přísáhám, že znám slečnu, která má naprosto stejný hlásek - akorát ona ho nepoužívá na sdělovaní takových kravin) i Chanovi stále ještě šišlavé angličtiny. Čeho by mě ovšem neušetřil je Sydowova okatá póza "zahazuju se tu, vím to, seru na to a vy byste měli taky". Nemusel bych trpět u Polanského etudy na téma "jsem ten nejhůře zahraný policajt z řad francouzské kriminálky v dějinách, Clouseau Steva Martina nevyjímaje". A hlavně bych nemusel hledat kyblík na zvratky při pěvecké scéně, prostocvikách na záchranné síti či během scény "trikolóra vám dává křídla". S podivem je, že přes vše výše zmíněné se mi to docela i líbilo. Dokud byl na scéně Sanada či Chan a drželi huby, tak to fungovalo. Chvilkama.(6.4.2009)

 • Jamal
  **

  Co k tomu tentokráte říct, dovětek názvu filmu je možná zábavnější jak samotný film. Jackie už hodně zestárl, ve filmu už tolik neposkakuje. Postavy už vyrostli, tudíž nás mají o to těžší pobavit. Hlavní zloduch mě nepřišel vhodný, jelikož je to Leeho bratr, černá ovce rodiny a u mě spíše vzbuzuje jeho příběh lítost, a plně chápu, že ho Lee nedokáže zabít. Není to tedy pořádný protivník, a žádné zlo tu není. Je to tedy tak trošku bez děje. Nejzábavnější postavu ve filmu je taxikář, protože Carter je tak trošku ohranej. I když mě sice taky párkrát pobavil. Hudba Lalo Schifrin, který je podepsán i na předchozích dvou dílech a na kontě má šest oskarových nominací.(22.3.2008)

 • Tuxedo
  **

  Není to úplný průšvih, problém je, že akce i vtipy jedou pouze na půl plynu nebo i méně. Navíc díky chatrnému scénáři chvílemi nebudete vědět, proč se to a to děje + konec a podoba hlavního záporáka vám musí být jasná již po pěti minutách. 5/10(27.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace