Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

• JAn

Chan s Tuckerem si natáčení jistě maximálně užili, ale mě, coby diváka se jim po třetí přesvědčit nepodařilo. Hloupý scénař, kupa zbytečných scén a těch opravdu kvalitních vtíplů bych spočítal na prstech jedné ruky po amputaci. Ještě že Jackieho kaskadérské kreace stále fungují.(12.8.2008)

Ono to je lehce stupidni, ne pokazde vtipny, kdyz ma, ale Chris Tucker je proste uzasnej.(8.9.2007)

• Jamal

Co k tomu tentokráte říct, dovětek názvu filmu je možná zábavnější jak samotný film. Jackie už hodně zestárl, ve filmu už tolik neposkakuje. Postavy už vyrostli, tudíž nás mají o to těžší pobavit. Hlavní zloduch mě nepřišel vhodný, jelikož je to Leeho bratr, černá ovce rodiny a u mě spíše vzbuzuje jeho příběh lítost, a plně chápu, že ho Lee nedokáže zabít. Není to tedy pořádný protivník, a žádné zlo tu není. Je to tedy tak trošku bez děje. Nejzábavnější postavu ve filmu je taxikář, protože Carter je tak trošku ohranej. I když mě sice taky párkrát pobavil. Hudba Lalo Schifrin, který je podepsán i na předchozích dvou dílech a na kontě má šest oskarových nominací.(22.3.2008)

Po skvelej jednotke a perfektnej dvojke po dlhej dobe prichádza Brett Ratner s ďalším pokračovaním, ale tento krát je s toho najslabší kúsok. To čo bolo skvelé na prvých dvoch filmoch sa už v Paríži trochu vytratilo, došli nápady pre akčné scény a tak aj pre hlášky. Aj príbeh je o niečo slabší a menej zaujímavejší ako v predošlých dieloch. Skratka už len slabý odvar, ktorý si zobral s toho najlepšieho len polovicu. 60% - 3*(12.8.2012)

První díl 5 hvězd, druhý díl 4 hvězdy a trojka 3 hvězdičky, uvidíme i čtvrtý díl, Tentokráte v Praze? :))(5.6.2008)