Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Križovatka smrti 3

Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Pořád stejné. V podstatě jedinné co se tady změnilo je lokace (projistotu to naši nacpali i do názvu) a záporák. Naštěstí mi tohle schéma celkem vyhovuje. Navíc se tady povedla závěrečná bitka na Eiffelovce. A zkažené záběry jsou tentokrát vypečenější než minule.(30.8.2008)

Vsichni tenhle snimek kritizuji, ale ja nevidim proc. Je to prijemna oddychova komedie, u ktere jsem se s chuti zasmal. Je jasny ze nedosahuje kvalit prvniho dilu a k druhemu dilu se priblizuje ale je stale horsi, ale prijemne sem se bavil takze 6+/10(26.12.2007)

Je to dosť dobrá akčná komédia s Jackie Chanom, ktorá je záverečný dielom jeho známej série. Má celkom dobrý príbeh o hľadaní dôležitého zoznamu mafiánských šéfov, ktorý by ich ohrozil a tak sa ho snažia získať všetci. Spracovanie je na tom tiež celkom dobre, ale mierne sklamalo. Prvá polovica je veľmi dobrá, rýchla, dynamická a aj zaujímavá, ale v druhej sa dej o dosť spomalí a celkovo je podstatne slabšia. Akcie je pomerne dosť a dobre sa na ňu pozerá, ale väčšina z nej sa nachádza v prvej polovici. Jackie Chan už ale moc nestíha a ani toho moc nepredvedie. Najviac sa mi páči akcia v nemocnici s niekoľkými výbornými nápadmi, automobilová naháňačka so zaujímavými zneškodneniami motorkárov alebo aj úvodná naháňačka cez mesto. Dobre tu funguje aj humorná stránka, hlavne celá časť v škole bojových umení, spev na križovatke alebo výborná postava taxikára. Veľmi som spokojný s technickou stránkou filmu, celý čas sa na film výborne pozerá, má dobrú réžiu a kameru. Herecké obsadenie aj prostredie filmu mi tiež vyhovuje, ale v porovnaní s dvojkou zaostáva. Hong Kongská tvorba Jackieho Chana je podstatne lepšia, ale v rámci americkej tvorby je tento film veľmi dobrý nadštandard. A páči sa mi o dosť viac ako jednotka. Objektívna kvalita filmu- 66%, film sa páči mne na 72%.(26.8.2010)

Víceméně na stejné úrovni jako předchozí díly. Chris Tucker je dost vtipný, takže zachraňuje i fakt, že zde není mnoho akce a Jackie už nám začíná stárnout.(3.6.2008)

• Boss321

Nejslabší díl z celé série, ale stále je to průměrná akční komedie, která ničím nepřekvapí. Normálně bych dal tři hvězdičky hlavně za Chrise Tuckera, který má někdy opravdu velmi vydařené hlášky :-), ale ten konec to totálně celé zpackal. Jinak další z filmů, na které si za dva ani nevzpomenete, že jste je někdy viděli....(28.12.2007)