poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  Už se Vám někdy stalo, že nemáte po shlédnutí nějakého filmu co napsat? Ano? Ne? Tak se mrkněte na Rush Hour 3. Hodně pokusů o humor a vtipný choreo soubojů, užvaněnej Tucker, kterýmu to (sorry) vždycky nevychází. Snad jen když se toto vše povede skloubit, ale to není tak často. Už ani nevím, o čem to bylo....(11.4.2008)

 • SeBig
  ***

  Oproti předchozím dvoum dílum děsnej propadák... ale když zamouřím oko(18.11.2009)

 • Cervenak
  ***

  Rýdza ukážka toho, čo zvykneme nazývať "americká blbosť". Nekonečne stupídne a bez štipky logiky, ale... stále solídna zábava, ktorej nechýba švih a vtip (hlavne keď človek po všetkých tých recenziách a tunajších komentároch očakáva skutočný odpad). Celý čas som sa dobre bavil, aj keď treba uznať, že hlavne vďaka Tuckerovej nevymáchanej tlame. Jackie už bohužiaľ nestíha, súboje (okrem záverečnej šermovačky na digitálnej Eiffelovke) nemajú poriadnu choreografiu a často vidieť zaskakujúceho kaskadéru (darmo, aj Jackie starne). Napriek akýmkoľvek výhradám sa aj v tomto filme dajú nájsť scény, ktoré sa odvážim nazvať klenotmi. Koho preboha napadla scéna s mníškou tlmočiacou vypočúvanie nadávajúceho čínskeho gangstra???!!! Možno mi stačí málo, ale smial som sa nahlas. ;-)(6.6.2008)

 • kingik
  *

  Po Los Angeles a Honkongu je to Paříž, kde se odehrává třetí pokračování akční komedie s hereckým duem Jackie Chan a Chris Tucker. Zatímco černošský detektiv Carter ted dělá obyčejného dopravního strážníka, inspektor Li se stal členem ochranky čínského velvyslance Chana, jehož unesenou dcerku kdysi společně zachránili. Chan bojuje s nebezpečnými gangsterskými triádami a chce zveřejnit identitu jejich bossů. Stane se proto terčem atentátu a Li s Carterem se zapojí do pátrání, které je zavede do francouzské metropole. Nebezpečí totiž opět hrozí dnes již dospělé Chanově dceři Su Jung....Téhle káře už došla štáva v předchozím dílu a natahovat něco do úmoru nemá smysl pak to totiž dopadne jako v tomto případě, kdy trojka je nenápaditá, akce prostá slátaninka, která ničím nezaujme ani neoslní.(22.1.2009)

 • Boss321
  **

  Nejslabší díl z celé série, ale stále je to průměrná akční komedie, která ničím nepřekvapí. Normálně bych dal tři hvězdičky hlavně za Chrise Tuckera, který má někdy opravdu velmi vydařené hlášky :-), ale ten konec to totálně celé zpackal. Jinak další z filmů, na které si za dva ani nevzpomenete, že jste je někdy viděli....(28.12.2007)

 • - Film nemal v roku 2007 premiéru v Číne, pretože už bola naplnená miestna kvóta na počet importovaných snímok. (Peter-1307)

 • - Brett Ratner chtěl obsadit do filmu čínského basketbalistu Yao Minga, ale ten nabídku odmítl. Ratner chtěl s Yao Mingem natočit scénu podobnou scéně z Game of Death, v níž se objevil jiný basketbalista, Kareem Abdul-Jabbar. (SG-1)

 • - V scénách, kde Lee hovoří s Kenjim, mluví Jackie Chan opravdu japonsky. (SG-1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace