poster

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

 • USA

  Rush Hour 3

 • Německo

  Rush Hour 3

 • Slovensko

  Križovatka smrti 3

 • Slovensko

  Rušná hodina 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Úplně stejná pecka jako předchozí dva díly. Akce je svižná a gagy jsou super. Smál jsem se nahlas. Chris Tucker je komediální démon a Jackie bude ve formě i ve sto letech.(22.9.2008)

 • klerik
  ***

  Pohodová buddy akčná komédia. Táto séria nikdy nestála na Jackieho kúskoch, boli tu vždy ako korenie a tak to funguje aj teraz. Carter dostal viac prestoru ako minule, ale vzhľadom na jeho finančné požiadavky, je to logické. Akcie a súboje sú slušné, vtipy sú znesiteľné :-), dej rýchlo ubieha. Trošku zamrzí len fakt, že scenár je dosť (!) jednodchý... Stále poctivejšie ako väčšina aktuálnej francúzskej akčnej vlny...(25.12.2011)

 • Rex Mundi
  ***

  Ja som sa príjemne pobavila, až ma prekvapilo, že aj tretie pokračovanie buddy komédie môže byť také pozerateľné. Úvod Chrisa Tuckera s kočkami z Rodeo Drive a pyskovanie francúzskeho taxikára na adresu USA, to boli scény, ktoré dokážu dobre naladiť, aj keby bol zvyšok filmu o dve triedy horší. Potešilo ma cameo Romana Polanského, taxikár George bol za všetky drobné a francúzska Noémie Lenoire síce zabudla doma herectvo, ale doniesla aspoň svoju krásu :-)(29.12.2007)

 • mzss1
  ****

  Lepší než jednička a lehce slabší než dvojka. Přesto tuhle sérii beru celkem stejně - na podobné úrovni jsou všechny tři díly. Trojka má rychlejší spád, horší příběh, ale zase dost vtipných scén a dost parádních akčních kousků. Takže jsem dost spokojen, hezké ukončení vtipné trilogie. 85% = ****(11.11.2012)

 • MáŠa
  **

  Ano, je to pravda, tenhle film byl celkem spackaný. Sice jsem se celkem i zasmál, že být to jiný film, asi bych dal i 3 hvězdy, ale hvězda dolů budiž daní za touhy točit pokračování úspěšných filmů. Co se týče filmu, tak ten sem viděl ani ne před týdnem, a už si nepamatuju, o čem byl. Celé to na mě ale působilo takovým dojmem, že je to vlastně o ničem a že se to nic tvůrci vždycky na nějakém místě pokusili uměle rozveselit nějakým vtípkem. Ty tak z filmu až moc ční(16.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace