Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži

Rušná hodina 3

Križovatka smrti 3

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2007, 87 min

Nechtěl jsem tomu věřit, ale je to tak, dvojka Chan-Tucker zažívá ve trojce ústup ze slávy a to docela znatelnej. Za prvé příběh je hrozně neucelenej a v podstatě se vůbec nesnaží o nic novýho, jen opakuje to co už bylo viděno a u čeho sem se už nejmíň jednou zasmál během prvních dvou dílů, stejnětak moc nefungujou vtípky mezi hlavní dvojicí a zamotaná pointa příběhu je až moc standartní. Ovšem stejně tomu nemůžu ubrat, že i tak sem se bavil docela slušně a díky kratší stopáži se během filmu prakticky nenudil. Prostě opět svižná oddychová akce, jen bez většího nápadu a s hodně slabým scénářem(6.12.2007)

Nevím co je na těch Křižovatkách tak špatného. Já se u nich vždycky dobře bavím. Dvojka Chan s Tuckerem si k sobě docela sednou a příjemně to všecko šlape, s humorem a dobrými akčními scénami. Chápu ale, že někoho může humor Chrise Tuckera srát, protože on je fakt šílenej, a když pak začne na pódiu ve filmu zpívat, dal bych hradní poklad komukoliv, kdyby z toho zpěvu aspoň udělali dabing, jenže oni ho tam ještě na truc nechaj.(14.7.2009)

Soundtrack Lalo Schifrin: 1. Main Title - Rush Hour Theme ,2. The World Court ,3. Chasing The Assassin ,4. Su Yung Returns / Dojo Arrival ,5. Giant Kung Fu ,6. Hospital Gunfight ,7. Hiding Su Yung / Two Americans In Paris ,8. Dragon Lady ,9. Bikers ,10. In The Sewers ,11. Reynard's Plea ,12. With Genvieve ,13. Shi Shen ,14. Eiffel Tower Meeting ,15. Swordfight ,16. Farewell To Kenji ,17. The Return Of The Triads ,18. Parachute Down ,19. Rush Hour Theme Remix ,(12.5.2011)

Na třetím dílu neshledávám nic co by mělo znamenalo nějaký razantní úbytek "kvality". Stále je to stejné, Lee s Carterem se hašteří a nakonec tedy i něco vyřeší, tentokráte v Paříži. Potěší francouzský taxikář, stejně jako vyslýchací scéna za účasti jeptišky. Díky stopáži taková nic neříkající jednohubka na večer. 55%(7.10.2010)

O třídu horší než první dva díly, ale za úplnou tragédii bych to nepovažoval. Tucker to pořád umí rozjet, a třeba jeho Kung fu fighting nemá chybu. Škoda že Jackie se tentokrát držel hodně na uzdě a předvedl kulové. Čtyřce ale říkám ne, jedině kdyby Tucker dostal mladšího parťáka.(25.11.2007)