Spy Kids 3-D: Game Over

Dvaja pátrači 3-D: Game Over

Spy Kids 3: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

Celkom zábavná hovadinka. Najprv vás ohúri skvelým 3-D prevedením a potom pobaví plejádou cameo roličiek, ktoré buď odkazujú na známe šlágre poslednej doby, alebo vzdávajú hold celej spi-kids ságe. Za rovnaké peniaze trojnásobne viacej muziky než v IMAXe - vďaka dlhšej stopáži a množstvu hereckých hviezd.(27.11.2003)

• Marek1991

Som sklamaný. Film, ktorý je kombináciou bežnej dvojrozmernosti a trojrozmernosti vsunutej v tom, tak by som čakal, niečo čo divákov ozaj zaujme, bude hravé, no nebolo to tak. Ani tretí diel z tejto šialenej série si ma nezískal a pôsobí ako gýč a vymývanie mozgov detí nezmyselnosťami. Pre náročného diváka to bude ťažko stráviteľné a pre rozumných rodičov asi ťažko znesiteľné, no najmä ich deti si nezaslúžia takúto ohavnosť.(20.5.2013)

• sinp

Navnadil mě použitý 3-D formát a účast Sylvestra Stalloneho. Co na to říct... Pokud najde Rodriguez tu odvahu a natočí ještě i čtyřku, tak se jí vyhnu i kdyby se Carmen a Juni přetahovaly se Seagalem a Chuckem Norrisem zároveň. Stallone vypracoval svůj obličej a zmohl se na několik nečekaně dobrých gest, je to ale zároveň jeden z mnoha kvalitních herců, co dělají Rodriguezovi křoví o rozsahu cca. tří minut. Prim mají staří a okoukaní známí z předchozích částí a ani děj zábavnost zase neobjevil. Série, která je ke konci už notně mimo jakýkoli terč bude doufám v nejbližších letech bezezbytku zapomenuta...(23.3.2006)

• Bauer

Dvojka měla rozpočet 38 milionů a vydělala téměř 120 milionů, takže rychle natočit 3!!! Každý díl této série o dětských agentech má něco do sebe a něco, co každý díl něcím jiným. Jednička byla dětska Bondovka, dvojka byla blbá fantasy s příšerkama a třetí díl je opět jiný. Ale tentokrát úplně jiný, protože se točí kolem jedné videohry, respektivě se točí ve videohře. Ano, uznávám, že je to výborný nápad natočit film, který je vlastně jako hra. Ale prostě musíme si nalít čistého vína, že je to už vážně přehnaná blbost. Jenže naštěstí zde byli scény, které se mi vážně líbili. Třeba robo-arena, kde bojovali roboti, které si řidil sám hráč. Nebo závod, který byl smrtelně nebezpečný, ale byl naprosto cool. Efekty byli vážně povedené. Tento film už tak nestaví na tom, že se tam vyskutujé slavní herci. Samozřejmně se tam někteří z nich jen mihnou nebo tam jsou déle. Ale hlavně je to postaveno na chlapci Darylu Sabarovi, které umí hrát dobře a má opravdu talent. Z těch známějších herců mně potěšila třeba Salma Hayek a Elijah Wood. Ovšem třešničkou na dortu byl Sylvester Stallone. Nejdřív jsem se ptál sám sebe, proč můj oblíbenec hraje v takové kravině, ale na druhou stranu je dobré vidět, že si ze sebe dokáže udělat legraci a navíc byl vážně vtipný. Myslím si, že zde platí do třetice všeho dobrého a proto by asi bylo lepší, kdyby další díl Spy Kids nevznikl!(11.5.2008)

• Bat55

Sorry,ale toto je už veľká hovadina:D(11.10.2009)