Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

• Sawy

Bídné zakončení celkem solidní série.Jednička byla neškodná rodinná zábava,dvojka byla parádní úlet a trojka...ta je hlavně nudná a trapná.Rodriguez má jedině štěstí,že hned po tomhle natočil super zábavu Tenkrát v Mexiku,protože jinak bych mu to asi ještě dlouho neodpustil.35 %(7.7.2009)

• bestlama

Rodinná sračička, která mě iritovala čím dál tím více ...(18.5.2009)

• Radyo

Triky jsou tady vpodstatě od začátku do konce, podobně jako třeba ve zhruba stejně starém Pánovi prstenů, ovšem na rozdíl od něj TYHLE triky vypadají tak infantilně, že i Karel Zeman by z papundeklu udělal lepší. Bohužel děj tristní trikovou bilanci nijak nevylepšuje - je až primitivní, hra v níž se hrdinové ocitli je mírně řečeno praštěná a z celé série je tohle jasně nejslabší díl. Jasně, cílová skupina je v tomhle případě 12-, ale to přece neznamená, že je nutné děti opíjet rohlíkem. I ony mají právo na neodfláknutý příběh s mistrovskými efekty. Tohle Robert fakt nedal.(25.9.2015)

• Stegr

Zlaté maliny 2003 - 1x - Nejhorší herec VR (Sylvester Stallone)...(14.2.2008)

• Tuax

Tohle byl docela dost velký odklon od toho kam směřovaly předchozí dva díly a hlavně u toho byla docela nuda, což předtím nebylo. Hvězdu navíc, za konec jenž působil v duchu předchozích dílů, ale jinak mě to dost zklamalo.(7.2.2011)

• - První a prozatím jediný film ve filmografii Sylvestra Stallona, v němž ztvárnil zápornou postavu. (korbitch22)

• - Ve scéně, kdy Juni (Daryl Sabara) vchází do dalšího levelu ve video hře, projde místem zvaném „Rebel Rockets", jehož název vznikl kombinací jmen dvou synů režiséra Roberta Rodrigueze.. (Elbarto08)

• - Jedná se již o šestý snímek, na kterém spolupracovali Robert Rodriguez a Antonio Banderas. Stejně je na tom i Salma Hayek. (Sufferer)