Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

• Radyo

Triky jsou tady vpodstatě od začátku do konce, podobně jako třeba ve zhruba stejně starém Pánovi prstenů, ovšem na rozdíl od něj TYHLE triky vypadají tak infantilně, že i Karel Zeman by z papundeklu udělal lepší. Bohužel děj tristní trikovou bilanci nijak nevylepšuje - je až primitivní, hra v níž se hrdinové ocitli je mírně řečeno praštěná a z celé série je tohle jasně nejslabší díl. Jasně, cílová skupina je v tomhle případě 12-, ale to přece neznamená, že je nutné děti opíjet rohlíkem. I ony mají právo na neodfláknutý příběh s mistrovskými efekty. Tohle Robert fakt nedal.(25.9.2015)

• mandes

rozpočet : $38 million tržby celosvetovo : $197,011,982(21.12.2006)

Kdyby mi bylo deset, dal bych urcite hvezdicek pet, nicmene deset uz mi nejaky ten patek neni a navic i tolik proklamovane 3D provedeni me nijak neohromilo. Ano, par zaberu je tam opravdu hodne dobrych a "vystupujicich", ale je jich povazlive malo. Vsechny herecke vykony by si zaslouzili z fleku zlate maliny a to je asi u tohoto druhu filmu jedine dobre (Stallone vali!). Co bych Rodriguezovi vytknul - do krasy rostouci Alexa Vega se na platne objevi temer az v samotnem zaveru. Osobne si pockam i na "normalni" 2D verzi. Mozna ji ocenim vice. Btw: Cameo Clooneyho a Wooda nema chybu! :)(17.4.2004)

Hru jsem moc nepochopil, o co v ní šlo. Chyběla mi tam logika. Tvůrcům šlo pouze jen o to, zabavit děti na hodinku a kousek a to je celé. Silvester se do tohoto filmu určitě nehodí. Zdá se vám, že můj komentář také není moc logický? K tomuhle filmu se ovšem hodí =)(10.1.2013)

• heyda

Opět podprůměrná podívaná...(23.6.2010)