Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3: Game Over

Akční / Rodinný / Dobrodružný / IMAX

USA, 2003, 89 min

• Molikop

Jak se mohlo do tak stupidní,šílené sprácaniny zaprodat tolik dobrých herců ? Tenhle film byl zřejmě natočen jen proto, aby dokázal, že i skvělí herci mohou zabřednout v totálním propadáku.Důkaz že hromada hvězd nedělá oblohu.(4.8.2013)

• Madsbender

Sofistikovaný spôsob, ako si z nás Rodriguez robí žarty. A Rocky s Frodom mu pritom vzore skautíkujú. Nepopierateľný skvost svetovej kinematografie, nad ktorým by Ed Wood skákal od radosti.(7.1.2014)

• viperblade

Světe div se, ale tohle je pro mě nejsnesitelnější díl této hodně slabé série. Možná kvůli tomu, že tu hraje Stallone a Hayek, i když vážně netuším, co tu sakra dělali, respektive proč takovou práci vzali... ale co, každý se musíme nějak živit... A pořád nevěřím tomu, že tuhle sérii natočil ten samý člověk, co natočil Desperada...(30.5.2009)

Čim dál tim horší..(6.7.2010)

• Nancy

Sérii Spy Kids sem měla docela ráda, přišlo mi, že se to dětem určitě líbí a koneckonců: mě se to taky líbilo. Když ale přišel tenhle díl, který se snaží zaujmout zejména (ne-li pouze) "novou" třetí dimenzí, říkala sem si, že si to u mě tvůrci pěkně pohnojili. Formát je neskutečně nešikovně provedený, zkrátka stejně jako před x lety, kdy se poprvé objevil. Nesmírně obtěžující jsou také neustálé rozkazy v podobě hlášek "Sundat brýle" a "Nandat brýle", které se vždycky objeví přes půlku plátna. Bohužel díky 3D jde značně do ústranní příběh. Celý děj je hodně stupidní, jedná se o krávovinku, která nedokáže a ani nemůže zaujmout ani ty děti. Pro takovýhle příběh je možná 3D plusem, ale jde jen o to, který nápad vznikl dřív (jestli děj nebo to, že to bude trojrozměrné). Nedá se říct, že oceňuji, ale rozhodně byly zajímavým zpestřením různé cameo roličky (Wood, Clooney nebo "oceněný" Stallone). I přes tento nepovedený pokus ale zůstane Rodriguez nadále mým oblíbeným režisérem a jen doufám, že po návratu 3D se dočkáme i comebacku pachového kina nebo zemětřesení :).(16.2.2005)

• - Scény s Georgem Clooneym byly natočeny během jediného dne v jeho vlastním obývacím pokoji. (Elbarto08)

• - Ve scéně, kdy Juni (Daryl Sabara) vchází do dalšího levelu ve video hře, projde místem zvaném „Rebel Rockets", jehož název vznikl kombinací jmen dvou synů režiséra Roberta Rodrigueze.. (Elbarto08)

• - Díky natáčecímu plánu natočilo mnoho herců závěrečnou scénu zvlášť a později do ní byli digitálně doplněni. (Elbarto08)