Moderní Popelka

• SK název

Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Rozpočet $19miliónovTržby USA $51,438,175Tržby Celosvetovo $70,067,909 ║ pekná vyvarená umelina /15%/(12.1.2009)

• AngelAngie

Tohle byl poměrně velký průšvih .. kéž by to byl natočil režisér líp, pak by to mohlo být až o 2 hvězdy lepší .. s vypnutým mozkem .. takhle ty 2 hvězdy dávám snad jen za poměrně hezkej nápad a jednu skladbu, která tam zazněla.(11.2.2007)

:::::::::::::::::::::::::::::: Já nevím, je to pořád dokola. Romantickou komedii si představuji jinak. Není to špatné, ale ani originální, ani moc zábavné. :::::::::::::::::::::::::::::::::::(22.3.2009)

Soundtrack Christophe Beck: 1. Our Lips Are Sealed - Hilary Duff & Haylie Duff ,2. Crash World - Hilary Duff ,3. Best Day Of My Life - Jesse McCartney ,4. One In This World - Haylie Duff ,5. Sympathy - Goo Goo Dolls ,6. First Day Of The Rest Of Your Life - MxPx ,7. Girl Can Rock - Hilary Duff ,8. Beautiful Soul - Jesse McCartney (exclusive new re-mix) ,9. To Make You Feel My Love - Josh Kelley ,10. Now You Know - Hilary Duff ,11. Friend - Kaitlyn ,12. Fallen - Mya ,13. I’ll Be - Edwin McCain ,14. Anywhere But Here - Hilary Duff ,(18.5.2011)

Chybělo docela málo a byl bych náramně spokojený. Chybělo pouze to, aby režisér, v důsledku popularity nejrůznějších komedií proslavené Jennifer Coolidge, trochu omezil rozsah její role, nebo spíš aby ji umírnil. Ne pokaždé, když se objeví ve filmu, to musí nová Stifflerova máma, tady totiž její komediální kreace působí veletrapně. A to mě hrozně mrzí, Hilary Duff se mi totiž asi poprvé v její kariéře opravdu líbila a Chadovi se v teenagerovském žánru nevyrovná snad nikdo.(21.4.2007)

Tisíckrát ohraný příběh o holce, kterou všichni nesnášejí, každý se o ní otírá a hledá svého vysněného "prince"......nakonec samozřejmě vše dobře dopadne, "popelka" (Hilary Duff, která není žádná excelentní herečka, ale za to je moc hezká) získá svého vysněného a zlé maceše se vše vrátí. Přirovnal bych to k novodobému Mrazíkovi.(10.12.2007)

No ehm, blbost no, ale koukatelný to je, hlavně teda zásluhou pěkný Hilary Duff, jinak se ale jedná jen o variaci na popelku jak už sám nazev napovídá, ale hodně zmodernizovanou, kdy například místo střevíčku ztratí mobil, ale co, nijak extra mě to nepohoršovalo.(1.3.2008)

Originální pojetí známé pohádky v čele s krásnou Hilary Duff, která je pro tento typ filmu jako dělaná. Romantický film, který musí snad každá mladá dívka milovat. Krásný a naivní děj, romantika v plném nasazení a roztomilé tvářičky...a o tom to je.(9.2.2011)

Koniec je znova vopred zadaný a predsa sa mi na to páčilo pozerať. Odkazy na staručký príbeh o Popoluške vôbec nie sú násilné, všetko celkom fajn pobaví, teda samozrejme až na tie čierne diery v scenári a ani sa nenadejete a už je tu sladunký koniec. A presne za takým zámerom som si film pustil, takže spokojné tri hviezdičky. 60%.(13.2.2008)

• RHK

Tohle není můj šálek čaje, připadá mi to jako hodně stupidní film, dětem se to však líbí. Trailer: http://www.csfd.cz/film/116959-moderni-popelka-cinderella-story-a/videa/(14.3.2010)

• Hitman_47

No ve zkratce....je to převedení klasické pohádky do "cool" podoby pro dvanáctky, které čumí na MTV a čtou cosmogirl...(31.3.2006)

• viperblade

Přesně ten typ filmu, který kdyby se nenatočil, ani bychom o nic nepřišli.. tedy alespoň já.(23.7.2007)

• Aluska88

Načančaný a vypucovaný film se slaďoučkou a usměvavou Hilary Duff. Nádherný Chad Michael Murray coby galantní "princ." Je mi podivné, že tento sympatický krasavec v současné době, let 2010 a dále, nikde "nezáří." Myslím, že kdyby se opět dostal do podvědomí, všichni ti Lautnerové a podobné zjevy by se mohly jít zahrabat. Ano, je to typický americký, dokonale vypadající herec, ideální do komedií. Ale na rozdíl od spousty jiných, se nesnaží působit dojmem šamponovského, plakátového blbečka s rádoby svůdným pohledem typu "já jsem ten nejvíc sexy." Je příjemné se na něj dívat a vypadá, že si ani nehraje na krásného, ač by jistě mohl, a právem.(2.1.2006)

• Rex Mundi

Na začiatku sa mi páčili niektoré šteky, na ktorých som sa aj zasmiala (hoci neboli všetky super originálne, situačne boli nasadené skvele), ktoré sa však časom utopili v kilách cukru. Z rozprávok som asi vyrástla, aj keď túto mi odporúčala ešte o 4 roky staršia ženská s bohatými životnými skúsenosťami ako "úžasne milý film" a úplne sa pri tom rozplývala. Holt, každý potrebujeme v živote (a vo filmoch) niečo iné... Chad Michael Murray je síce celkom fešný, Dan Byrd je vyložený sympaťák, Regina King je vždy kočka a Jennifer Coolidge mám rada už od úlohy Stifflerovej "mámy" alias MCBP - ale aj tak mi moderná popoluška nestojí za viac ako 2*. Rozhodovanie je ťažké, lebo som sa neunudila k smrti, ale koeficient bavivosti rýchlo klesal. Prvých 40 minút je fajn, potom už len stále horšia rozprávka. A viete čo? Hilary Duff nemusím.(9.10.2005)

Typická hollywoodská polévka bez knedlíčků a přidaného glutamátu - jen s tím rozdílem, že tuhle mám rád!(2.10.2008)

• ajuska

Ale jo, nakonec to nebylo zas až tak špatné. Jen je třeba brát v potaz, že je to zkráka modernizovaná pohádka, takže některé situace jsou přehnané, postavy taky nejednají vždycky úplně logicky a závěr se utápí v cukru. Pokud k tomu však budete takto přistupovat, můžete se v rámci možností i slušně bavit.(11.7.2007)

• petaspur

"Musím zpátky. - Kam? - Do reality." Tohle je růžovou polevou zalitá pohádka o zákeřně vyděděné Popelce ztrácející moderní identifikační prostředek - mobil. Princovo závěrečné prozření je stejně tak nezbytné jako potrestání zlotřilých padoušek a takový námět naprosto uspokojuje vysílací schéma komerčních TV v hlavním vysílacím čase v sobotu večer.(13.3.2010)

• hellstruck

Když u toho člověk vypne mozek a vezme tuhle slaďárnu pouze jako oddychovku,dá se to.V jiném případě ne.Největší chybou je asi ta předvídatelnost:věděla jsem co se stane aniž bych už film viděla,nebo snad měla nadpřirozené schopnosti:)Zkrátka tady jedno klišé střídá druhé,momenty s nevlastními sestrami hlavní hrdinky jsou vyloženě trapné,Hilary Duff prkenná,no zkrátka je to jeden velký průšvih..koukat se na to dalo,ale jen pokud člověk dokáže vypnout a spokojí se s béčkovým romanťákem,u kterého si na nic nového nepřijde..1* s tím vypnutým mozkem dávám.(6.3.2011)

No, naivní kravina, ale co čekat od pohádky, že? V klidu!(21.4.2007)

Není to nejhorší, naopak jsem myslel, že to bude mnohem větší blbost. Hillary Duff sice neumí moc hrát, ale je pěkná a Chad Michael Murray hraje docela příjemně. Prostě docela nečekaně dobrá (spíše průměrná) variace na popelku ze současnosti.(19.3.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11