Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

• POMO

Technicky rovnako slušne spracované, ale podľa podstatne horšieho scenára so svinskými logickými dierami, oslými mostíkmi, a šedivými postavami i dialógmi. Strašne nasilu vymasturbovaná predloha! Škoda, že sa Salva nerozhodol ísť radšej cestou sebaironických béčiek ako DEEP RISING, pre ktoré sú podobné námety úrodnejšou pôdou.(11.11.2003)

• Slartibarkfast

Jelikož jsem viděl první díl, je tohle ještě větším zklamáním. Poté, co jsem se dozvěděl, že někdo plánuje i díl třetí, se snad ani neodvážím na něj podívat. Technicky srovnatelné, scénář na odpis. Jako by ho někdo psal o přestávkách na záchodě na útržky toaletního papíru.. 30%(11.4.2010)

Bože, ale som rád, že na našich dialniciach sa za vrchol adrenalínového vzrušenia považuje zápcha (dopravná), alebo sem - tam nejaká havária. Mať u nás aj takéto krvilačné mäsožravé zvery, to by im asi tie naše 3 pruhy nestačili, ale to by zase na druhej strane doleteli maximálne po Trnavu.(15.10.2009)

• dobytek

Kravina, ale pořád je to asi tak 100× děsivější, než všechny ty rádoby horory od Hitchcocka, který tady maj hodnocení minimálně 80% a v horšim případě se vyjímaj v TOP 200.(26.8.2006)

• PROROK14

Toto je ozaj somarina. Ani komédia, ani horor, niečo medzi tým čo nudí a nedá sa na to pomaly pozerať.(2.10.2008)

• - Interiéry autobusu byly natáčeny v letištním hangáru. (SidneyP)

• - David Bondelevitch a Victor Salva byli oceněni cenou Golden Reel za nejlepší editaci zvuku. (Terva)

• - Hlavní protagonista z předchozího dílu hororové série Justin Long se ve filmu objevil, jeho filmová partnerka Gina Philips ale v pokračování účinkovat odmítla. (Dlee)