poster

Jeepers Creepers 2

 • USA

  Jeepers Creepers 2

 • Slovensko

  Jeepers Creepers 2

Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  ***

  No jo muselo to prísť. Druhý dieľ je o dosť slabší, ale stále sa na to dá pozerať.(20.9.2009)

 • Dudek
  ***

  Zatímco autoří neustále snímek chválí a poukazují na nárust kvality ve srovnání s druhým dílem (zvláštní, že?), diváci hodnotí filmy spíše negativně a vlastně se není čemu divit. Jeepers Creepers 2 disponuje neuvěřitelně tupým scénářem (a to myslím smrtelně vážně) s minimem nápadů, nevýrazným, možná až trochu směšným záporákem (kříženec Chlamydosaura kingii a člověka) a zejména velmi slabou atmosférou, přesto přeze všechno si drží docela slušnou úroveň. JP2 jako horor moc neobstojí, Victor Salva sice čaruje seč jen to jde, ale nedaří se mu vykouzlit vůbec nic, vlastně omyl, narozdíl od prvního dílu se mu podařilo do sequelu vtisknout zábavnost a zejména tempo, díky kterému snímek rychle uteče. Otázka je jestli čas vynaložený na tenhle snímek budete brát jako zbytečně promrhaný nebo ne...(14.10.2006)

 • SeBig
  ****

  O trochu slabší než jednička ale furt dokonalý...(14.4.2010)

 • Bauer
  ****

  Na Jeepers Creepers 2 jsem se opravdu moc těšil, protože jednička byla opravdu skvělá a dvojka je taky velmi dobrá!! Scénář je samozřejmně trošku slabší a hlavně má děsný díry. Ovšem hodně se mi líbilo, že se to vlastně odehrává téměř na jednom místě a že teenageři jsou uvězněny v autobuse. Rozhodně dvojka má lepší hudbu než jednička a vizuální efekty jsou o moc lepší. Ale co ty herecké výkony? To je prostě katastrofa, takže nulové herecké výkony. Z Jeepersa Creepersa se stalo super monstrum a hlavně má více prostoru a to je jedině dobře. Atmosféra je poněkud slabší ale na druhou stranu to bylo docela i strašidelné. Vzhledem k tomu jak dvojka skončila, tak by možná mohlo vzniknout i třetí pokračování a musím říct, že bych byl jedině rád, protože jde o dobrý horor při kterém jsem se dobře bavil!(3.6.2007)

 • Hitman_47
  ***

  Není to sice tak dobré jako jednička, ale není to ani špatné (z mého úhlu pohledu)...navíc mi první polovina připomněla jednu epizodu SOUTH PARKu, kdy děcka uvízly ve školním autobuse na útesu a když vyšly ven, tak je sežrala příšera...od JP2 se to ale liší tím, že se na konci nekoná zmrzlinová žranice ;o)(19.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace