Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

• choze

Nulový rozpočet, banda dokonale nevýrazných debutantů tuhých jako veka, "dialogy" tak blbé, až je vám z nich trapně za "scenáristu" a ručím vám za to, že postavy budete do jedné nenávidět a to tak, že opravdu hodně. Takže jen pár prvoplánovitých debilních lekaček a slušná kamera, která vás má zmást při sledování trajleru. Styďte se všichni, kdo jste tomuhle ultramegahypershitu non plus ultra dali něco jiného než odpad. Já bych mu nic jiného nedal, ani kdyby mi ohanbí pálili žhavým železem.(18.11.2005)

• moviesfan

Velmi účelný horor, který mě nudil a nechápal jsem zde přítomnou primitivnost. Ta totiž znamená, že film nemá zajímavý děj. Naopak. Děj je příliš jednoduchý. Je to zklamání.(4.12.2007)

• POMO

Technicky rovnako slušne spracované, ale podľa podstatne horšieho scenára so svinskými logickými dierami, oslými mostíkmi, a šedivými postavami i dialógmi. Strašne nasilu vymasturbovaná predloha! Škoda, že sa Salva nerozhodol ísť radšej cestou sebaironických béčiek ako DEEP RISING, pre ktoré sú podobné námety úrodnejšou pôdou.(11.11.2003)

• StarsFan

Buď mi ztvrdnul úsměv na rtech, nebo... nebo jsem se u tohohle "hororu" fakt musela šklebit...(3.4.2006)

• PROROK14

Toto je ozaj somarina. Ani komédia, ani horor, niečo medzi tým čo nudí a nedá sa na to pomaly pozerať.(2.10.2008)

• Ray Wise

• - Když Ray Wise bouchal ve filmu kladivem do kovadliny, jedna z jisker mu přistála přímo v kapse a vznítila se. Bez ohledu na tento fakt pokračoval ve scéně dál. (SidneyP)

• - Film byl nominován na cenu Saturn v kategorii nejlepší horor. (Terva)

• - Původní originální název filmu byl Like Hell: Jeepers Creepers II. (Dlee)