Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

• choze

Nulový rozpočet, banda dokonale nevýrazných debutantů tuhých jako veka, "dialogy" tak blbé, až je vám z nich trapně za "scenáristu" a ručím vám za to, že postavy budete do jedné nenávidět a to tak, že opravdu hodně. Takže jen pár prvoplánovitých debilních lekaček a slušná kamera, která vás má zmást při sledování trajleru. Styďte se všichni, kdo jste tomuhle ultramegahypershitu non plus ultra dali něco jiného než odpad. Já bych mu nic jiného nedal, ani kdyby mi ohanbí pálili žhavým železem.(18.11.2005)

• Shit

Bohužel je od začátku jasné, že tento film bude dosti nepovedeným hororem a že nenaváže na skvělou prvni pulku z jedničky, ale na druhou půlku, která byla o dost horší, ale ne zas tak hrozná jako tohle.(13.12.2003)

Tak jsem asi jedna z mála komu to nepřišlo, jako úplně stupidní horor s ubohejma hercema a špatným scénařem, už jsem viděla daleko horší horory. Ve dvojce dostal Jeepers Creepers daleko víc prostoru a můžeme si počkat dalších 23 let na jeho odvetu.(22.8.2008)

• StarsFan

Buď mi ztvrdnul úsměv na rtech, nebo... nebo jsem se u tohohle "hororu" fakt musela šklebit...(3.4.2006)

DVojka je poměrně o dost horší než její zajímavý předchůdce. Nějak se vytratilo napětí, nějak ubyly i nápady. Vše má blízko k typickým narychlo spíchnutým pokračováním, která postrádají kouzlo originálu. Jako horor je to průměrné a ještě štěstí, že tvůrci se rozhodli sérii ukončit.(1.2.2009)

• - Interiéry autobusu byly natáčeny v letištním hangáru. (SidneyP)

• - Ve filmu byly použity celkem 4 školní autobusy. (Chatterer)

• - Alternativní název filmu zní "Like A Bat Out Of Hell". (Chatterer)