Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

No jo muselo to prísť. Druhý dieľ je o dosť slabší, ale stále sa na to dá pozerať.(20.9.2009)

Bože, ale som rád, že na našich dialniciach sa za vrchol adrenalínového vzrušenia považuje zápcha (dopravná), alebo sem - tam nejaká havária. Mať u nás aj takéto krvilačné mäsožravé zvery, to by im asi tie naše 3 pruhy nestačili, ale to by zase na druhej strane doleteli maximálne po Trnavu.(15.10.2009)

• -OverLord-

Ve srovnání s jedničkou katastrofa, ale jako horor s teenagery pro teenagery to ušlo. Ale už to, že jsem se u filmu párkrát zasmál o něčem svědčí. I sám Jeepers tam z těch blbců v autobuse musel mít hroznou prdel a já se mu nedivim. Ono to i tak chvilkama vypadalo, že se skvěle baví a to bylo docela parádní - nevim jestli to byl účel. A když se ve školním autobuse zaseknout dveře, tak přece vylezu oknem ne?(8.8.2011)

Jak se liší megasračka od sračky? Předponou mega. No nic. Začátek je celkem efektní, ale jinak snímek jede v kolejích druhé části prvního dílu. Jasné? Myslím, že víc šťávy se z téhle slupky fak vymačkat nedalo.(7.3.2006)

• StarsFan

Buď mi ztvrdnul úsměv na rtech, nebo... nebo jsem se u tohohle "hororu" fakt musela šklebit...(3.4.2006)