Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

• Slartibarkfast

Jelikož jsem viděl první díl, je tohle ještě větším zklamáním. Poté, co jsem se dozvěděl, že někdo plánuje i díl třetí, se snad ani neodvážím na něj podívat. Technicky srovnatelné, scénář na odpis. Jako by ho někdo psal o přestávkách na záchodě na útržky toaletního papíru.. 30%(11.4.2010)

• bouncer

Ha, tak nevím...není to horor, není to komedie, řekl bych není to nic. Jednička se mi líbila do doby než ukázali onoho vraždícího rakeťáka a tady ho ukáží hned na záčátku, z čehož vyplývá... Milé je, že to natočili podle jednoho dílu South Parku (jak děti se školním autobusem uvízli v horách a "monstrum" je postupně vraždilo :-) ). Bohužel i ta hezká písnička Jeepers Creepers se vytratila.(12.1.2004)

Podle mě lepší než jednička ... Změna v klasický slasher, kdy jsem tentokrát fandil jen dvou postavám. Jeeperovi, aby všechny ty haranty sundal a Wiseovi, aby ho nakonec sundal :)(18.5.2009)

• kleopatra

To byl zas jednou můj výběr ze zoufalství zoufalstvím odměněn - herci (dostali roli asi proto, že si vytáhli los), dementním chováním a blábolením jejich postav, tragicky ubohou "krvelačnou bytostí" .... a když řeknu "děs a hrůza", děs a hrůzu urazím.(29.11.2005)

Hele, nechci škodit, ale prostě jsem se bavil. Krásná mimozemská jízda a dost věcí je podobných v seriálu Akta X. Já prostě proti létajícím mimozemšťanům nic nemám. Film jsem viděl, stejně jako jedničku, třikrát a ještě několikrát uvidím. Pěkná oddychovka. CITÁT - Jsou dva druhy lidí. Ti co přežijí a ti co budou sežráni...........(6.4.2009)