poster

Jeepers Creepers 2

 • USA

  Jeepers Creepers 2

 • Slovensko

  Jeepers Creepers 2

Horor / Thriller

USA / Nizozemsko, 2003, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sobis87
  *

  První díl se mi celkem líbil, byl to řemeslně dobře zvládnutý horor s dobře vystavěným napětím a solidní atmosférou. Dvojka je ale neskutečná blitka, která dělá dobře zakončenému předchůdci špatné jméno - atmosféra nefunguje, napětí se nedostavuje, mordy nudí, scénář je vpravdě dementní...no prostě hnus. Pár okamžiků mě ale upřímně pobavilo...ovšem ne záměrně. 30%(28.2.2010)

 • Hitman_47
  ***

  Není to sice tak dobré jako jednička, ale není to ani špatné (z mého úhlu pohledu)...navíc mi první polovina připomněla jednu epizodu SOUTH PARKu, kdy děcka uvízly ve školním autobuse na útesu a když vyšly ven, tak je sežrala příšera...od JP2 se to ale liší tím, že se na konci nekoná zmrzlinová žranice ;o)(19.11.2004)

 • klerik
  *****

  Hehe, to bola jazda. na rozdiel od jednotky k áčkovým vodám ani neprivonia, ale káždému (?) musí byť jasné, že ide o zábavu. Lov na Creepera je nezabudnuteľný rovnako ako jeho zmysel pre humor, čo na tom, že hororová je jedine hudba a srandovné herecké výkony. Už aby tu bola trojka.... [Môj mozog zjavne hovorí, že je to film hodný dvoch*, ale aj keď si odmyslým ako som sa bavil, tak by som dal za to Creeprovo žmurknutie 3*](1.3.2006)

 • kleopatra
  *

  To byl zas jednou můj výběr ze zoufalství zoufalstvím odměněn - herci (dostali roli asi proto, že si vytáhli los), dementním chováním a blábolením jejich postav, tragicky ubohou "krvelačnou bytostí" .... a když řeknu "děs a hrůza", děs a hrůzu urazím.(29.11.2005)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $17 million tržby celosvetovo : $63,102,666(10.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace