poster

Walter Mitty a jeho tajný život

 • USA

  Secret Life of Walter Mitty, The

 • slovenský

  Tajný život Waltera Mittyho

Dobrodružný / Komedie / Drama / Fantasy

USA / Kanada, 2013, 114 min

 • hirnlego
  ****

  "Romantická komedie", která snad ani jednou nespadne za hranu patosu. Ty-vole. Příjemný. ("peněženka" viz pedestrian)(31.12.2013)

 • Malarkey
  *****

  Víte jaké to je, když se setkáte s nejhezčím filmem roku 2013? To ho takhle shlédnete. Na konci filmu vnímáte titulky, vnímáte každičkou postavu, která se na něm podílela a přemýšlíte, jak to ten Ben vůbec mohl natočit. Uvědomíte si totiž, že je to jeho nejnormálnější, ale zároveň nejupřímnější a s tím vším i přichází nejlepší film, ve kterém kdy vůbec hrál. Každá postava je boží. Krásná Kristen Wiig se tu předvede tak, že byste jí radostí dali pusu. Islandský herec Ólafur Darri Ólafsson se tu pro změnu vožere tak, že byste tu odpolední popitku v grónském městě Nuuk ještě někdy rádi zopakovali, i se všemi těmi negativy, co chlast způsobuje...no a Sean Penn Vám tu předvede takový moment, na který byste nikdy neměli zapomenout. Film je o snění, o představách a o tom, jaký by náš život měl být. Ale proč by náš život nemohl takový být? Walter Mitty dokázal, že nic není nemožné. Důležité je se nebát a jít do všeho naplno. Dokázal to, nad čím my všichni tady nahlížíme shora a přemýšlíme, jak bychom toho svého cíle mohli docílit .A ano, celý tento film byl podpořen jak nádhernými záběry na neuvěřitelnou Grónskou a následně Islandskou krajinu, tak především dokonale skvostnou muzikou, kde se objevili jak Arcade Fire, tak Of Monsters and Men. Dvě boží kapely, které Vás donutí snít...a donutí Vás i jednat. Jen je třeba si najít tu svojí cestu jak...(29.12.2013)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Fox //Počet premietajúcich kín v USA: 2,922 // Otvárací Víkend v USA: $12,765,508 //(7.10.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V úvodní části filmu gratuluje Walterovi (Ben Stiller) jeho sestra k 42. narozeninám. Ve skutečnosti však bylo Benovi už 48 let. (SirTraged)

 • - oslovení Waltera (Ben Stiller) "Major Tom" je narážka na skladbu Davida Bowieho "Space Oddity". (Tyrkys)

 • - Pesnička z prvého traileru je od islandskej skupiny Of Monsters and Men a volá sa "Dirty Paws". (joker211)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace