Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Happykubas
  *****

  Skvělými nápady přehlcený film, přesně to se mi na něm líbilo.Kdo by řekl, co všechno se dá dělat a jak se ledajak dá přežít a bydlet v letištní hale.Zmatený, anglicky ne moc dobře mluvící obyvatel východní Evropy, Viktor Navorski, pohlcený americkou společností, na letišti a bez platného pasu – vynikající nápad Stevena!Když k tomu připočítáme trefný výběr hlavního herce Toma Hankse, tak se to každopádně rovná pěti hvězdičkám hodnocení.(9.6.2006)

 • Tosim
  *****

  Tenhle film mi zvednul náladu. Byl milý, komediální, dojemný i romantický. Nejvyšší hodnocení dávám proto, že jsem si konec představoval úplně jinak.(11.10.2004)

 • Malarkey
  ****

  Kdo by byl řekl, že tento příjemný příběh tvůrce inspiroval pravdivým příběhem Írance Merhana Karimi Nasseriho, který takto podobně dopadl na Pařížském letišti Charlese de Gaulla a žije na něm až do dnes...Terminál je příběh o odvaze, česti a bohůžel všemocné pravdivosti, která ačkoliv může být jakákoliv v tomto příběhu je převážně svízelná. Tom Hanks, obyvatel země s názvem Krakozia, která se nachází na Balkánském poloostrově a nejvíce se podobá dnešnímu Bulharsku dostal na ramena veliké břemeno. On, rodilý Američan, mluvit jazykem, kterým se mluví v údajné Krakozii?...Jak ten jazyk vůbec zní? Chvílemi Rusky, chvílemi Bulharsky, prakticky všelijak, jen aby utvrdila fakt, že pochází z post-komunistické země a řekl bych, že se mu to vydařilo vcelku dobře, od čeho je také slušný herec. Příběh samotný není nikterak komplikovaný, protne se jím prakticky jen síla vůle a láska. Ostatní je nefalšovaná komedie, kterou dozajista Terminál je a velice povedenou i když se zvláštním námětem. --- Pane Sarmane, tam je chlap, který chodí po terminálu v pyžamu. - Vím o tom, já jsem ho tam poslal.(8.8.2007)

 • Jossie
  ***

  Jeden z těch filmů od Spielberga, co mi prostě nesedly. Tom Hanks podle mě dost přehrával ( opravdu je to můj oblíbený herec ), děj byl moc málo uvěřitelný, nepřišlo mi to ani nijak vtipné a jediné, co se mi líbilo, byl příběh portugalského řidiče vozíku a imigrační úřednice a role Catherine Zeta-Jones, kterou jinak moc nemusím. Jako oddechovka je to dobré, ale jako film, na který bych se ráda znovu podívala je to málo.(24.6.2005)

 • charlosina
  ***

  Roztomilá kritika byrokracie s roztomilým Tomem Hanksem bloudícím na letišti, které se stává jeho novým domovem.(1.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace