Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Mnou asi nejnepochopenější Spielberg. Já mít tolik peněz, utratím je líp než za umělé letiště, ve kterém pobíhá nepřesvědčivý Hanks.(9.12.2009)

 • Shit
  ****

  Spielberg zkusil sobě né moc vlastní styl filmu a vyšlo mu to moc pěkně. Jednoduše vyprávěný a přitom skvělý(30.1.2005)

 • Enšpígl
  ****

  Tom Hanks je mě celkem nesympatický,ale nevzpomenu si na film, kde by se mě nelíbil. Funguje to přesně i tomto díle mistra Stevena Spielberga, líbilo se mě vykreslení světa letiště ve kterým díky byrokracii nakonec uvízne takový moula z Krakozie.Krásně dojemě vtipné.(14.7.2006)

 • berg.12
  ****

  Pokud jsem někde ochoten romantiku, sentiment, kýčovitost a šablonovitost skousnout (o skryté reklamě nemluvě), pak je to právě ve filmech jako třeba Terminál. Šlo z toho určitě udělat existenciální drama a bratři Coenové by s tím asi taky naložili jinak, ale nebudu film odsuzovat jen proto, že je to žánrově typická záležitost, navíc od Spielberga. Film má dobrou zápletku, výborný humor, skvělého Hankse a navíc jedno porušené klišé. Absolutní nutnost vidět film v originále (a pokud možno rozumět anglicky), jinak si nějakou tu hvězdičku odškrtněte.(8.9.2005)

 • Hal_Moore
  ****

  Jelikož jsem nemusel platit za lístky do kina, určitě mé hodnocení nebude příliš negativní. Šťavnatý milostný román mezi Catherine Zeta-Jonesovou a Tomem Hanksem, který je nesnesitelně náladový a zbytečně dramatický, což opravdu testovalo mou trpělivost. Co se to poslední dobou děje s Hanksem a Spielbergem (Válku Světů nepočítám)? Vypadá to, jakoby si vzali dovolenou od dělání svých obvyklých vážných a hodnotných filmů a začali se obracet k menším projektům. Nejdříve Chyť Mě Když to Dokážeš a teď tohle. Ale jeden dobrý důvod proč vidět Terminál je Tom Hanks! Jsem fanouškem tohoto velikána a tohle je jeden z jeho nejlepších výkonů. Někteří si můžou stěžovat, že jeho hraní není hodnověrné (opravdu se takoví najdou). Jeho osoba se slovanskými předky jako cizinec z podivné krajiny, kde nikdo anglicky neumí musí komunikovat tělem. Jak velký to jest herec.(24.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace