• HoneyBunny

Spojení dvou oscarových herců je skutečně dechberoucí... dobrá, Russell Crowe se jednou tvářil jako opravdu zlý a opravdu vyšinutý android.(29.1.2004)

• tron

Kuriózne scenár s hercami, ktorí nemajú v takejto vtákovine čo robiť. Viac-menej sú to nakoniec práve oni dvaja, Washington s Croweom, ktorí povyšujú toto šialené dielko chlapíka, ktorý nakrútil TRÁVNIKÁRA, na až 40%.(5.12.2004)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $24,047,675(23.12.2006)

Tohle mě mile překvapilo. Nějak jsem na to za patnáct let od vzniku nikdy nenarazil a ani jsem o tomto neslyšel. Podle zdejšího hodnocení už vím proč, přesto mě se to líbilo. A škoda že Denzel nemá dlouhé vlasy častěji, docela mu to šiklo. Russel by si mohl záporáky taky střihnout častěji pasuje mi tam lépe než ke klaďasům. Film mě udržel v napětí a nebyla chvilka nudy. Tohle si mě prostě získalo i když to není dokonalé a lecos se vzpírá logice. Líbí se mi to i tak, něčím mi to bude asi blízké.(13.5.2010)

• honajz

Russell Crowe jako jakýsi Joker, neměnný Denzel, co se akčních filmů týče, trochu zajímavý nápad a kritika médií a popkultury pro masy - a plno nelogičností a nedořečeností. Divné je, jak tvůrce virtuálního projektu furt pobíhá na svobodě a dokonce ho nikdo z ničeho nepodezírá, divné je, že Denzel musí být nevinně zatčen, takže se vymyslí totální ptákovina se zastřelenou ženou; v baráku má SWAT vrahouna, co drží rukojmí, ale střílej po vlastním atd., atd. V určité chvíli už to začne být na jedno brdo a nuda k uzoufání.(3.7.2011)

• - Ve scéně, kdy jede Sid (Russell Crowe) v dodávce unést dceru Madison Carterové (Kelly Lynch), hraje v rádiu skladba "The photograph kills". Tu nazpíval Russell Crowe se svou skupinout The Ordinary Fear Of God. (Ice123)