SHOW ME THE MONEY!(14.4.2007)

Že by mě to ohromilo, to tedy opravdu ne. Cuba Gooding je trapný, i když pořvává "Ukaž mi ty prachy!!" Jerry Maguire není vyloženě špatný film, jen tak nějak nemá tempo ani humor ani moc romantiky a to je při délce víc než dvě hodiny docela zlé. Akademie je kolektivní úchyl. 50%(11.5.2003)

Obě linie, sportovní i (ne)romantická mě bavily. Cuba Gooding Jr. byl fakt dobrej a i když jsem jeho možnost zranění neprožíval, jak třeba u Vítězů a Poražených, tak mi na jeho osudu záleželo. I Cruisovi jsem přál, aby byl šťastnej a měl prachy. Dětský herec byl vtipnej a nesral mě.(15.8.2013)

"On říkal, že nevím, jaký to je bejt černoch ?? Já jsem sakra všech černochů král !!" ;)(28.6.2015)

Trošku zklamání - podle některých nadšených reakcí jsem čekal mnohem více. Ale obětí Cruise a Goodinga mě rozplakalo...(19.4.2003)

• - Do úlohy Dorothy bola zvažovaná aj Winona Ryder. Pri prvých kamerových skúškach s Tomom Cruisom (Jerry Maguire) ale vyzerali ako "brat so sestrou". (bergCA)

• - Krátce před natáčením filmu byl vyhozen trenér Detroit Lions Wayne Fontes. Jeho role ale byla ve filmu ponechána. (don corleone)

• - Pro roli Dorothy Boyd se počítalo s Cameron Diaz, Courtney Love i Mirou Sorvino. (don corleone)