Riskantní podnik

• slovenský

Riskantné podnikanie

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 1983, 98 min

Aneb jak Tomík párkrát vojel Rebeccu De Morney, vydělal tunu peněz a zajistil si slušnou budoucnost. 80's pohodička se slušnou erotikou a legendární taneční scénou ve spodním prádle. Sometimes you just gotta say, "What the f*ck, make your move."(3.11.2008)

Absolvent let devadesátých - horší a víc teen. Tangerine Dream zachraňují film z průměru a dělají z něj příjemnou oddechovou podívanou.(6.3.2016)

• choze

Dost utahané.(24.8.2011)

• danecek24

41. Zlatý Glóbus za rok 1983 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Tom Cruise(23.12.2008)

• Chrustyn

Takhle nějak vypadali teen komedie před 26 lety. Mladý Tom Cruise s debilním účesem tancující ve spodním prádle je sám doma a zamiluje do prostitutky, začnou spolu spát i podnikat avšak to se nelíbí jejímu pasákovi, který dá Tomovi pěkně zabrat. Marně jsem hledal ve filmu scénu, u které bych se vyloženě bavil.(28.2.2009)