Riskantní podnik

USA, 1983, 98 min

• choze

Dost utahané.(24.8.2011)

• Xmilden

Film, který již dneska není moc aktuální, trošku jsem si při jeho sledování vzpomněl na Absolventa, tohle ovšem je úplně jiná liga. Tom Cruise toho zatím moc nepředvádí a upřímně kdybych ho neznal z jiných lepších rolí, tak bych na něj díky tomuto filmu snad i zanevřel. Přesvědčivý výkon totiž rozhodně nepodává. Rebecca De Mornay ve své době znamenala tutovou kost.(10.4.2011)

• Phos4rus

Film nic moc. Na nic si nehraje a nic po nem nechceme. Nicim nezaujme, snad jen mladym Tomem Cruisem a krasnou Rebbeccou De Mornay. Jak dodava Denny, humor zde nechybi, toho cynismu by mohlo byt mene. Jinak to ujde(29.8.2003)

Pohodová komedie bez fekálního humoru zato se slavnou Cruisovou scénou, ve které tančí ve slipech a bílé košili.(15.6.2008)

"Co kdybych byla ještě pár dní tvoje holka ?? Zadarmiko !!" ;)(25.6.2015)

• - Producent snímku si přál, aby Tom Cruise působil více jako teenager a aby proto kvůli roli shodil 5 kilogramů. (Monco)

• - Automobil, na ktorom vo filme jazdí Joel (Tom Cruise), je Porsche 928 z roku 1979. (hollci)

• - První volnou pro roli Joela byl Timothy Hutton, ale odmítl. (Monco)