Nastala chyba při přehrávání videa.
 • psy.cho
  *****

  Francúzsky humor mám veľmi rád a dôkazom je film Drž hubu! Žán a Žerár tu zahrali fantasticky a bavil som sa teda poriadne. Určite by som túto komédiu neradil medzi priemerné oddychovky.(25.4.2011)

 • DaViD´82
  ****

  Z nostalgie, že podobně trhlé, vtipné, vkusné a kvalitní komedie z francouzké provinience již moc nevznikají. Ne snad, že by této něco z toho chybělo, ale přeci jen na vrcholy žánru zdaleka nemá.(12.2.2005)

 • Gilmour93
  ****

  Obelix a Leon na útěku ze cvokhausu? Ale kdeže, to si jen superdrsný Reno a superblbý Depardieu hrají, že jsou Uprchlíci (bez dítěte) a vy dávejte pozor, protože pan profesor francouzské školy komedie Veber zrovna vyučuje. Škoda jen, že si na posledních 15 minut odskočil na toaletu a suploval za něj pan Cliché..(13.9.2010)

 • xxmartinxx
  **

  Megaoblíbený film řady mých známých, který mě naprosto nechytil. Francouzský humor jde zřejmě mimo mě...(10.12.2009)

 • CheGuevara
  ***

  Jako závěrečné cvičení na téma "buddy situační komedie po Francouzsku" je Drž hubu na jedničku s hvězdičkou. Na samostatný film je Drž hubu až příliš nekonzistentní. Film se rozpadá do několika vtipných fragmentů, které spolu drží jenom pomocí vůle diváků a režiséra. Humor a vtipné situace fungují výborně, ale nikoliv ve vztahu k ostatním scénám. Vůbec mě překvapuje, že je pod tím podepsaný zkušený matador Veber, tipoval bych čerstvého absolventa filmové školy.(2.5.2009)

 • - Když Sandru zakopávají do země a házejí na ni hlínu, je možné si všimnout, že při prvním hodu mrkne. (Jardaboss)

 • - Ve scéně, kdy Vogelovi (Jean-Pierre Malo) muži prostřelí dveře obrněného vozidla, jeden z nich do auta naskočí pro dva kufříky. Policista jej poté zastřelí a kufříky mu spadnou na zem. V dalším záběru kufříky padají na zem znovu. (Jardaboss)

 • - Pro Jeana Rena to byla po Jaguárovi druhá spolupráce s režisérem Francisem Veberem, Depardieu se pod jeho režisérskou taktovkou objevil už popáté. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace