Super komedie ve které excelují Jean Reno i Gérard Depardieu.(2.9.2004)

Tímto snímkem jsem si Gérarda opravdu moc oblíbil! Je neuvěřitelné do jaké míry umí zahrát blbce, ale přitom mazaného a také dobrosrdečného blbce. S Jeanem Reno jsou opravdu dvojka k pohledání :-D Perfektní francouzská komedie, kterou doporučím každému.(3.1.2009)

Jako závěrečné cvičení na téma "buddy situační komedie po Francouzsku" je Drž hubu na jedničku s hvězdičkou. Na samostatný film je Drž hubu až příliš nekonzistentní. Film se rozpadá do několika vtipných fragmentů, které spolu drží jenom pomocí vůle diváků a režiséra. Humor a vtipné situace fungují výborně, ale nikoliv ve vztahu k ostatním scénám. Vůbec mě překvapuje, že je pod tím podepsaný zkušený matador Veber, tipoval bych čerstvého absolventa filmové školy.(2.5.2009)

Výborná Francouzská komedie. Výborné gagy, skvělý Gérard Depardieu a Jean Reno v hlavní roli. Veberova režie jako vždy skvělá. "půlprdeláč" , "Mišo, Mišle, Mišalon" , "jestli mě nevezmete sním rozbiju si hlavu o tu zed! ".(1.8.2012)

„Takže hľadáme ošetrovateľa, debila, žeriavnika a zabijaka. Máme čo robiť, chlapci.“ Francis Veber dal dokopy dve francúzske herecké legendy v jednom buddy movie, to nemôže dopadnúť zle. Už „koňská pasáž“ v cele je sila. Ich scénky ohľadom zámien šiat, automobilov a pouličných eskapád nemajú chybu. Skvele bezbranný (ale mocný ako býk) Depardieu a klasicky tvrďácky Reno, milo bombastické akčné vsuvky...(9.4.2006)

• - Když Sandru zakopávají do země a házejí na ni hlínu, je možné si všimnout, že při prvním hodu mrkne. (Jardaboss)

• - Při scéně, kdy velitel kárá čtyři policisty kvůli autům, které jim předtím Quentin (Gérard Depardieu) ukradl, stojí v pozadí auta, na nichž jsou zapnuté modře i oranžově blikající majáky. Následně do aut policisté naskakují, ale v tu chvíli na jednom z nich blikají už jen oranžové majáky. (Matt007)

• - Natáčelo se ve francouzské Paříži. (Cheeker)