Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Příjemná komedie se skvělou hereckou dvojicí Reno-Depardieu. Zvlášť Gerard Depardieu tady zahrál dobře a byl opravdu vtipný (a taky hodil dva chlapy asi 5 metrů daleko a 2 metry do vzduchu). Ale třeba takové Wasabi se mi líbilo víc.(16.4.2005)

 • DaViD´82
  ****

  Z nostalgie, že podobně trhlé, vtipné, vkusné a kvalitní komedie z francouzké provinience již moc nevznikají. Ne snad, že by této něco z toho chybělo, ale přeci jen na vrcholy žánru zdaleka nemá.(12.2.2005)

 • Tuxedo
  *****

  Super komedie ve které excelují Jean Reno i Gérard Depardieu.(2.9.2004)

 • TeeAge
  *****

  Perfektná komédia, ktorá rozosmeje celú rodinu, od 6 ročného brata až po otca, ktorý televíziu vidí dvakrát ročne – zapnutú. Fakt neviem spočítať koľkokrát som to už videl na Dvd-čku, ale sú časti, ktoré proste žiadajú záchvat smiechu znova a znova, ako róm podporu :) (neberte to v zlom)(29.1.2008)

 • genetique
  *****

  Veber opäť dokázal, že francúzske komédie patria k tomu najväčšiemu skvostu kinematografie a udržujú si úroveň dlhé desaťročia. Banálny príbeh je scenárom a hláškami vybičovaný na maximum a musím povedať, že som sa dlho tak nenasmial. Skvelé duo hercov, ktorí si roličky doslova užívali. Nezvyknem to priznávať, ale kvalitný český dabing urobil svoje. 100%.(10.11.2006)

 • - Zeď, kterou Ruby (Jean Reno) a Quentin (Gérard Depardieu) překonávají pomocí jeřábu, patří k centru pro duševně nemocné, kam přijímají pacienty s nařízenou psychiatrickou léčbou. Zatímco většina herců a členů štábu se těchto osob bála, Gérard Depardieu s nimi otevřeně komunikoval. Dokonce dokázal navázat rozhovor s trojnásobným vrahem, který dva roky nepromluvil. (Zdroj: Francis Veber: Ať to zůstane mezi námi) (Bernhardiner)

 • - Správce vězení tvrdí, že nemají jednomístné cely. Ve scéně, kdy vězňům roznáší jídlo, si ale můžeme všimnout, že do cel dávají vždy jen jednu porci. (vilusinska)

 • - V celém filmu zazní fráze „Drž hubu“ 36krát. Jednou se pak také objeví v závěrečných titulkách. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace