Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  **

  Včera jsem seděla v autobuse,který mě vezl z Chorvatska zpět do mé "drahé"domoviny.Pro zpříjemnění cesty nám pustili film.Protože to prvně bylo "Jak vytrhnout velrybě stoličku",pochopitelně jsem čekala,že nám ted dopřejí pokračování,tedy "Jak dostat tatínka do polepšovny"a těšila se.Jaké však přišlo zklamání,když se objevily zprvu francouzské titulky (ale ne,francouzské filmy,brr)poté jméno "Jean Reno"(ježiš né,šíleně nesympatickej chlap)a do třetice všeho dobrého jméno "Gerard Depardieu (panebože,ten blb tam hraje taky).No samozřejmě obrovské zklamání.Vlastně by mě nikdy nikdo nepřinutil,abych se na to sama od sebe mrkla,ale protože byla v autobuse šílená nuda.. a ono to nakonec nebylo zase tak strašné.Můj šálek kávy to úplně nebyl a podruhé to tedy rozhodně vidět nemusím,ale občas jsem se i zasmála.Tak ty dvě hvězdičky si to asi zaslouží,no.Vcelku příjemné překvápko.(14.8.2011)

 • lebowski
  ****

  Velmi svižná krimi komedie s neodolatelným Geraldem Depardieu."Blázinec je pro blázny,ne pro debily!"(2.3.2004)

 • ScreamJay
  ****

  Resurrection francouzské komedie? Dost možná. A kdo jiný, než klasik tohohle nezaměnitelného žánru Francis Veber, by se o ni měl postarat. Už samotné obsazení, ze kterého Jean Reno patří mezi mé oblíbence, mi bylo jasné, že nepůjde o řadovou nevtipnou komedii. Ba co víc, v první polovině jsem se chlámal na celé kolo a kadence hlášek poletujících kolem mích sluchovodů byla až nezdravě zdravě velká. „Našli sme jeřábníka v bistru u blázince úplně na mol.“ “A mluvil?“ „Ne, zvracel.“ I Gérard Depardieu se s rolí naprosto ztotožnil a totálního blbce podal tak, že sem málem zblbnul i já. Rozhodně je to jedna z nejlepších rolí, co za posledních 5, možná i 10 let ztvárnil. Proto škoda, že druhá polovina se z vtipné stává spíše úsměvnou a v úvodu nadsazených 5 hvězdiček tu pomalu musím zesumírovat na rovné 4. Ovšem francouzská scenáristická škola čítající školáčka Vebera rozhodně nezklamala a ona věhlasnost komedií 70tých a 80tých let opět ukázala svou nenapodobitelně (vzpomeňte na řadu amerických předělávek) kouzelnou tvář. Co? Jo, už držim hubu!:)(27.3.2005)

 • Skejpr
  ****

  No to bylo něco. Depardieu i Reno skvělí. Ostatní taky. A je to opravdu neskutečná prča. Naprostá většina forů je těsně před pointou useknuta a vy se bavíte domýšlením, co se vlastně stalo mezi střihem. opravdu hodne dobré(15.6.2006)

 • bestlama
  *****

  Jedna z nejvtipnějších a nejlepších komedii, co jsem kdy viděl :) Francouzi mají opravdu něco do sebe :)(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace