Francúzsky humor mám veľmi rád a dôkazom je film Drž hubu! Žán a Žerár tu zahrali fantasticky a bavil som sa teda poriadne. Určite by som túto komédiu neradil medzi priemerné oddychovky.(25.4.2011)

Z nostalgie, že podobně trhlé, vtipné, vkusné a kvalitní komedie z francouzké provinience již moc nevznikají. Ne snad, že by této něco z toho chybělo, ale přeci jen na vrcholy žánru zdaleka nemá.(12.2.2005)

Obelix a Leon na útěku ze cvokhausu? Ale kdeže, to si jen superdrsný Reno a superblbý Depardieu hrají, že jsou Uprchlíci (bez dítěte) a vy dávejte pozor, protože pan profesor francouzské školy komedie Veber zrovna vyučuje. Škoda jen, že si na posledních 15 minut odskočil na toaletu a suploval za něj pan Cliché..(13.9.2010)

• xxmartinxx

Megaoblíbený film řady mých známých, který mě naprosto nechytil. Francouzský humor jde zřejmě mimo mě...(10.12.2009)

Jako závěrečné cvičení na téma "buddy situační komedie po Francouzsku" je Drž hubu na jedničku s hvězdičkou. Na samostatný film je Drž hubu až příliš nekonzistentní. Film se rozpadá do několika vtipných fragmentů, které spolu drží jenom pomocí vůle diváků a režiséra. Humor a vtipné situace fungují výborně, ale nikoliv ve vztahu k ostatním scénám. Vůbec mě překvapuje, že je pod tím podepsaný zkušený matador Veber, tipoval bych čerstvého absolventa filmové školy.(2.5.2009)

• - Když Sandru zakopávají do země a házejí na ni hlínu, je možné si všimnout, že při prvním hodu mrkne. (Jardaboss)

• - Ve scéně, kdy Vogelovi (Jean-Pierre Malo) muži prostřelí dveře obrněného vozidla, jeden z nich do auta naskočí pro dva kufříky. Policista jej poté zastřelí a kufříky mu spadnou na zem. V dalším záběru kufříky padají na zem znovu. (Jardaboss)

• - Pro Jeana Rena to byla po Jaguárovi druhá spolupráce s režisérem Francisem Veberem, Depardieu se pod jeho režisérskou taktovkou objevil už popáté. (imro)