Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  // Production Companies: Union Générale Cinématographique //(8.6.2011)

 • T2
  ****

  Rozpočet €27,440,000Tržby USA $312,824Tržby Celosvetovo $27,720,972║ Až na ten rýchlo ustrihnutý záver, to je prvotriedna zábavná jazda, Jean Reno a Gerard Depardieu excelentne. /videl v kine: 85%/(7.6.2005)

 • Matty
  ***

  Osvěžujícím způsobem přímočará situační komedie, která se bohužel nedrží jednoduchého konceptu, má dost nevyrovnané tempo (největší grády nabere po útěku z vězení) a v posledním, nepatřičně seriózním aktu s albánskou dívkou jí dost zásadně schází dech. S odzbrojující strohostí natočené (většinou statické polocelky, v nichž můžeme sledovat akci i reakci zároveň) a s velkou chutí zahrané scény, v nichž dochází ke konfrontaci imbecilního lupiče-amatére s chladnokrevným profesionálem, patří na druhé straně do zlatého fondu francouzské komedie. Kdyby se Veber tolik nespoléhal na střety dvou neslučitelných charakterů (a hereckých typů) a více zapracoval na příběhu a motivacích, šlo by o nesmrtelný film. Takhle stojí za připomenutí jen některé jeho pasáže. 70% Zajímavé komentáře: monolog, ScreamJay, JayKey(17.4.2005)

 • POMO
  ****

  Povinnosť pre všetkých, ktorí si myslia, že Depardieu už je hodný starého železa. Nádherná zábava pre všetkých fanúšikov dvoch najkultovejších francúzskych hercov súčasnosti. Táto komédia, písaná im na telo, je zrkadlom ich suverenity a božskosti. *Mérd!*(11.6.2004)

 • genetique
  *****

  Veber opäť dokázal, že francúzske komédie patria k tomu najväčšiemu skvostu kinematografie a udržujú si úroveň dlhé desaťročia. Banálny príbeh je scenárom a hláškami vybičovaný na maximum a musím povedať, že som sa dlho tak nenasmial. Skvelé duo hercov, ktorí si roličky doslova užívali. Nezvyknem to priznávať, ale kvalitný český dabing urobil svoje. 100%.(10.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace