Tímto snímkem jsem si Gérarda opravdu moc oblíbil! Je neuvěřitelné do jaké míry umí zahrát blbce, ale přitom mazaného a také dobrosrdečného blbce. S Jeanem Reno jsou opravdu dvojka k pohledání :-D Perfektní francouzská komedie, kterou doporučím každému.(3.1.2009)

Konecne po case vyborna francouzska komedie, samozrejme od nikoho jineho nez od Vebera, ktery se v tomhle fakt vyzna. Hlavni dvojice se skvele doplnuje, tichej zabijak a ukecanej blazen je skvela dvojka a jejich predstavitele Jean Reno a Gerard Depardieu ukazuji, ze se do komedii skvele hodi. Hlavne Depardieu je vybornej. Pribeh neni sice nejak zvlast originalni, ale je nabitej originalnima a vtipnejma forkama, dobrejma akcnima scenama a celej podporenej slusnou hudbou. Navic neni nijak zvlast dlouhej, takze se forky neopakuji a film nestihne nudit. Ja se bavil dobre.(2.1.2005)

Čistokrvná francúzska komédia s dvoma vynikajúcimi hercami v hlavných úlohách. Prostoduchý, ale priateľský obor v podaní Gérarda Depardieu a drsňácky týpek, ktoré ho si zahral Jean Reno, mi pripravili kráľovskú zábavu. Vďaka ich hereckému prejavu má "Tais-toi!" tú pravú šťavu. Tiež dobre napísaný scenár je patrične svižný, a preto film nemá žiadne hluché miesta. Francúzska filmová komédia stále žije a má čo ponúknuť. Pre toho, kto so mnou nesúhlasí, mám silný argument - "Drž hubu!". ****(29.1.2008)

Tohle téma jsem sice viděla už v několika zpracováních, ale přesto ho Veber zvládnul tak zábavně a dokonce s dobrým příběhem a hlavně se skvělým Depardiem v roli blbce se zlatým srdcem a Rena v typickém ne tak záporném záporákovi, že jsem se dokonale pobavila. Moc příjemná a chytrá komedie.(23.7.2007)

dobrá komedie, ale přibližně po hodině hodně ztrácí dech a konec je už naprosto ubohej. a je to vada scénáře. přišlo mi, že všechno dobrý jako kdyby vyplýtvali v prvních dvou třetinách a všecko to klišé a stokrát dokola omílaný krámy strčili na konec. škoda toho. kdyby to točili Monty Pythoni, přibližně po té hodině by se na sebe podívali, pokývali hlavou a řekli: Tohle je ten nejhloupější skeč, v jakým jsem kdy hrál. Bodám na to. neboli přesně to, co jsem si v tu chvíli řekl já, akorát že jsem byl ještě naivní a chtěl vědět, jestli to není jen sloka z písničky jednou jsi dole jednou nahoře. nebyla. zůstali dole až do konce.(15.1.2006)