Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ***

  Dlouhá řada jednorázových (a nutno říci že nápaditých) fórků svázaná jedním velkým klišé. Scénář prakticky neexistuje a film se ke svému konci dopotácí bez výraznějšího překvapení či nápadu, který by ho oddělil od zbytku animované konkurence. Přesto se na to kouká vcelku slušně, ale určitě ne tak slušně, abyste se i napodruhé bavili alespoň z poloviny tak dobře, jako prvně - což se třeba o Úžasňákových říci dá. Po dlouhém vážení slabších 70%.(11.3.2005)

 • Djkoma
  ***

  Čekal jsem horší podívanou od tvůrců Ice age. Roboti jsou však čistě průměrní, ale velmi podobní Době ledové. Taky je zde jedna malá postavička, která způsobuje nejvíce humorných scén. V IA veverka byla skoro jediný tažný kůn, ale v robotech jich je několik. Postavičky jsou roztomilé. Červená plechovka mě trochu přípomíná jednoho z bratrů Marxů, ale to je asi náhoda. Příběh je jednuduchý a dětem se jistě bude barevný svět velmi líbit. Škoda zbytečnéh zdlouhavosti a pochybného scénáře.(26.8.2005)

 • Slarque
  ****

  Není to sice ani zdaleka tak povedené jako cokoliv od Pixaru, ale bavil jsem se zhruba stejně jako u Doby ledové. Jen mi to přišlo poněkud nevyvážené: chvíli tvůrci chrlí jeden nápad za druhým v takovém sledu, že mi toho nejspíš ještě spousta unikla, pak jakoby se přepli do standby módu a jen vyprávěli známý příběh ve svých kulisách, než se znovu vrátili s další várkou vychytávek (a fantazie jim tedy rozhodně nechybí). Dabing je na dobré úrovni a hodně zajímavý je i výběr písní – doslova každý pes, jiná ves a třeba použít Toma Waitse v rodinném animáku by mě nikdy nenapadlo, ale funguje to skvěle. A ta fúze funku a blues se píše flues nebo prostě flus?(10.4.2005)

 • Chermy
  **

  Slaboučký, zapomenutelný, zbytečný(13.10.2007)

 • bouncer
  ***

  Film je to pěkný a najdeme v něm několik povedených momentů, ale to na skutečně kvalitní podívanou nestačí. Možná by to chtěl propracovanější příběh, více dobrých vtipů nebo prostě Pixar :-) Ale hláška "Je to spojení Jazzu a Funku, jmenuje se to JUNK." mě opravdu rozesmála.(19.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace