Miluji tenhle snímek!!!(22.5.2008)

Pěkná animovaná kravina se spoustou odkazů a narážek. Nejlepší je ta začáteční cesta v kouli. "Jsem královna dožínkového plesu." :D(26.1.2013)

Tak tohle me mile prekvapilo, cekal jsem dalsi prumernej animac a kupodivu jsem se dobre bavil. Samozrejme to neni nejake veledilo a pribeh by se dal shrnout do jedne vety, ale jinak mi vse prislo nadprumerne. Animace je hodne dobra, je videt, jak je kazdej robot sestavenej. Hudba je taky nadprumerna, hezky svizna, takze pekne doplnuje dej. Jsou tu sympaticky postavy, vse slusne odsejpa, forky jsou sice hodne jednoduchy, ale pobavi, takze ja jsem proste spokojenej.(26.3.2006)

Naprosto poctivých 70% díky spoustě nápadů a skvělé zábavě pro děti jakéhokoliv věku. Mě osobně se to líbilo mnohem víc, než třeba Nemo, jehož příběh mi přišel na podobné úrovni (oba neobjevné a klišovité), ale zdaleka jsem se při nemovi tolik nebavila. Roboti jsou plní parodických citací lecčeho (nechybí ani Star Wars), ale i spousty krásných nápaditých přenesení dnešního světa do robotího (robotí "porod", snídaně, nádraží ...). Navíc se mi velmi líbilo zpracování postav i prostředí, takže jsem spokojená.(26.9.2005)

Co s filmem, který sice má dokonalý, až pixarovsky propracovaný robo-svět, ale zároveň ten nejprimitivnější, téměř stupidní příběh kdejakého tuctového rodinného filmu? Nic...(31.7.2009)