DivX/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +výborné animované postavy a jejich charaktery, dokonalí robotí svět, zajímavý hudební doprovod, narážky a vtípky, český dabing -tentokrát trošku vadí moralizování, některé vtípky se sekly stranou, už tu bylo i několik lepších animáků/// Tak tohle jsem od filmu nečekal. Strašně přemýšlím kde ho zkritizovat a kde mu mohu ještě procentuálně ubrat, ale nedá se. Od filmu jsem očekával mírnější nadprůměr (už jen podle vašeho hodnocení), ale dostalo se mi báječné podívané, která mě do sebe vtáhla a hlavně u filmu jsem se výborně bavil. Velmi sa mi páčili všetky postavičky. Dokonce mě oslovil i hlavní záporák. No prostě tohle musím vidět znova. Jen zmíním, že animák mi připomínal film Já, robot (ovšem tohle je jedině plus)./// Celkem 89%///(5.10.2006)

Tak tohle me mile prekvapilo, cekal jsem dalsi prumernej animac a kupodivu jsem se dobre bavil. Samozrejme to neni nejake veledilo a pribeh by se dal shrnout do jedne vety, ale jinak mi vse prislo nadprumerne. Animace je hodne dobra, je videt, jak je kazdej robot sestavenej. Hudba je taky nadprumerna, hezky svizna, takze pekne doplnuje dej. Jsou tu sympaticky postavy, vse slusne odsejpa, forky jsou sice hodne jednoduchy, ale pobavi, takze ja jsem proste spokojenej.(26.3.2006)

Naprosto průměrný animák bez jakékoliv přidané hodnoty, který nemá jak dospělé osazenstvo zaujmout. Pro děti to však nemusí být až tak slabé a aspoň je to učí k tomu, že snaha opravit starou věc je vlastně víc cool než kupovat nové nablýskané věci. 55%(30.1.2016)

• Indiana

Z 3D animovaných filmů mě to bavilo tak nějak nejméně, zasmál jsem se u toho asi tak jednou, ani to ve mně nevyvolalo tu dobrou náladu, jako se to daří jiným animákům a vlastně jsem se u toho skoro furt nudil a dokonce u toho v kině asi čtvrt hodiny prospal.(17.6.2005)

Naprosto poctivých 70% díky spoustě nápadů a skvělé zábavě pro děti jakéhokoliv věku. Mě osobně se to líbilo mnohem víc, než třeba Nemo, jehož příběh mi přišel na podobné úrovni (oba neobjevné a klišovité), ale zdaleka jsem se při nemovi tolik nebavila. Roboti jsou plní parodických citací lecčeho (nechybí ani Star Wars), ale i spousty krásných nápaditých přenesení dnešního světa do robotího (robotí "porod", snídaně, nádraží ...). Navíc se mi velmi líbilo zpracování postav i prostředí, takže jsem spokojená.(26.9.2005)

• - Byl napsán speciální program, který na každou kostku domina v Bigweldově domě vytvořil specifický vzor. (HellFire)

• - Původní spolucestující Rodneyho nebyl Fender, ale poklidně si pletoucí starší dáma. V některých záběrech z dálky je tato dáma jednoduše nabarvena na červeno, namísto kompletního přetvoření ve Fendera. (HellFire)

• - Zelený robot s jet packem stojící v řadě v televizním pořadu Bigweld Show je rannou fází Rodneyho. (HellFire)