Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Škoda toho, že ani výtečná animace, nedokáže zalepit až příliš velké díry v příběhu. Ten se může „pyšnit“ krom prostinké jednoduchosti, kterou ocení hlavně děti, také spoustou nápadů, které nepatří do kategorie „originální“. Samotné město, společně s koncepcí vyprávění, jednoznačně připomenou Proyasovo Já, robot, včetně rozmáchlých kamerových náletů, či velkolepé hrdinské hudby Johna Powella, který zde však až příliš používá motivy z Výplaty. Jako protipól slouží spousta citací či milých vtípků (které však ocení pouze starší), což při přihlédnutí k dobrému výběru hlasů hlavních hrdinů vytvoří poněkud rozporuplný dojem. Při nižším věku (pokud možno 1. stupeň základní školy) jednoznačně super cool pecka, ale takhle dosti nerozhodné tři.(4.9.2005)

 • golfista
  ***

  Některé animáky své dospělé diváky dokáží uspokojit vrchovatě (těm ovšem děti moc nerozumí :), některé jsou jen a jen pro děti. I když si v "Robotech" každý najde nějakou tu fajnovost, je tenhle fim především pro děti (kterým se asi bude líbit) a dospělí u něj budou dlouhé chvilky "trpět". A protože skvělá animace už v dnešní době nikoho neohromí, řadí se tenhle film k tomu nejslabšímu, co v animované tvorbě v posledních letech vzniklo.(3.10.2005)

 • klerik
  ***

  Výpravný (detský) animák stojaci na "efektoch" a nie na hláškach. Začiatok sa snaží o navodenie vážnejšej atmosféry, ale skôr nudí, ako by mal niekoho dojať. Robotie mesto je fantastické a vizálnymi nápadmi sa len tak hýri. Škoda, že do polovice zábavu tvoria len scény, kde sa niekto šmýka, padá alebo rozbíja. Od polky sa to celkom dobre rozbehlo. Pár dobrých slovných fórikov a monumentálny hudobný doprovod napravili počiatočnú rozpačitosť...(22.5.2006)

 • Roman.Ticka
  ****

  Přes pozdně letní vedra (naposledy u vody) poslední týden třeskutě nestíhám, takže jsem opět neviděla žádnou movie a včera jsem kmitala mezi Posledním Mohykánem, Roboty a hodinu jsem sledovala Spojence. Jedině tento animák jsme viděli několikrát a pořád si udržuje status kvalitní rodinné zábavy. Má to nápad, mravopoučný děj, spád, originální postavičky na bázi párátek a navíc skvělou hudbu a parádní tanečky. Ten poslední univerzální na nadčasovou muziku nikoho menšího než Jamese Browna byl přímo strhující a pozitivně nakažlivý...(5.9.2011)

 • juta
  ***

  Průměrná pohádka, kde dopředu víte, jak to dopadne. To je sice skoro v každé pohádce, ale tady je to evidentní hned. To samozřejmě vůbec nevadí. :D Grafika není úplně dobrá, je znát, že je to starší animák, ale i některý starší vypadají lépe. Třeba bych se soustředil na ostření, kdy bylo občas špatné rozeznat postavu od pozadí, hlavně když se na to koukáte po ránu a nejste pořádně vyspalí. :D(30.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace