Soundtrack John Powell: 1. Overture - John Powell ,2. Rivet Town Parade ,3. Bigweld TV / Creating Wonderbot ,4. Wonderbot Wash ,5. Train Station ,6. Crosstown Express ,7. Wild Ride ,8. Madam Gasket ,9. Chop Shop ,10. Meet The Rusties ,11. Bigweld Workshop ,12. Phone Booth ,13. Gathering Forces ,14. Escape ,15. Deciding to Fight Back ,16. Attack of the Sweepers ,17. Butt Whoopin' ,18. Homecoming ,19. Dad's Dream ,(14.5.2011)

Miluji tenhle snímek!!!(22.5.2008)

Barevný omalovánky pro malý děcka nebo pro strhaný otroky, co si sami připadaj jako roboti. (Filmfest Théoule 2013, 1/11)(20.6.2013)

• Chermy

Slaboučký, zapomenutelný, zbytečný(13.10.2007)

Díky tomu, že tu vystupují roboti a ne lidé, otvírají se nové možnosti, nápady a vylepšení, většinou k pobavení, ale možná i k něčemu víc. Ve filmu je také řada povedených fórků nebo odkazů a citací na různé filmy. Příběh trochu zaostává, zato postavy mě velmi potěšily, především Fender.(5.4.2005)