Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Tak tohle me mile prekvapilo, cekal jsem dalsi prumernej animac a kupodivu jsem se dobre bavil. Samozrejme to neni nejake veledilo a pribeh by se dal shrnout do jedne vety, ale jinak mi vse prislo nadprumerne. Animace je hodne dobra, je videt, jak je kazdej robot sestavenej. Hudba je taky nadprumerna, hezky svizna, takze pekne doplnuje dej. Jsou tu sympaticky postavy, vse slusne odsejpa, forky jsou sice hodne jednoduchy, ale pobavi, takze ja jsem proste spokojenej.(26.3.2006)

 • Dadel
  ***

  Dosud nejhorší 3D animovaný film, a to jsem z těch hlavních viděl všechny (UPDATE 2007: od doby, kdy jsem psal tento koment, se objevily i mnohem horší). Příběh je stoprvá variace na omleté téma, vtipy jsou většinou slabé a často spočívají v tom, že někdo někam padá nebo někomu upadne končetina. Děti se asi budou bavit, ale pro dospělé to může být utrpení. Dabing tomu taky neprospěl, ale zde je stejně chyba už v originálu. Radši jděte od kováříčka ke kováři a pusťte si znova cokoliv od Pixaru.(15.3.2005)

 • Radek99
  ****

  Velmi originální animovaný svět plný různých filmových odkazů a vtípků, pěkná hudba (dokonce i píseň od Toma Waitse) a úžasné množství takových těch technických hraček a vychytávek, co mají rádi hlavně kluci (osobně se rád dívám na různá ta hejblátka a scény s městskou dopravou či dominovými kostkami mě přímo nadchly). Pěkný animovaný film, kde vizuální stránka jasně převyšuje obsahovou, ale to v animáku snad nevadí...(17.3.2007)

 • Maemi
  **

  Zajímavý nápad a krásná animace, jejichž spojením mohl vzniknout hezký film. Jenže tvůrci sázeli na akčnost, aby se divačky a diváci nenudili, samé honičky atd., takže jsem byla nucena to vypnout...(19.12.2009)

 • svik
  **

  Tak tohle je zatím nejslabší snímek ze spolupráce pánů režisérů (Carlos Saldanha, Chris Wedge) Celý film je sice na co se dívat je tam akce,ale příběh nestojí za nic. Co jsem se bavil s malými diváky tak si film pochvalovali ,ale mne se moc nelíbil.Prostě jsem čekal víc. (Svik)(8.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace