Čekal jsem horší podívanou od tvůrců Ice age. Roboti jsou však čistě průměrní, ale velmi podobní Době ledové. Taky je zde jedna malá postavička, která způsobuje nejvíce humorných scén. V IA veverka byla skoro jediný tažný kůn, ale v robotech jich je několik. Postavičky jsou roztomilé. Červená plechovka mě trochu přípomíná jednoho z bratrů Marxů, ale to je asi náhoda. Příběh je jednuduchý a dětem se jistě bude barevný svět velmi líbit. Škoda zbytečnéh zdlouhavosti a pochybného scénáře.(26.8.2005)

Průměr po všech stránkách. Děj je vpoho, ale možná by neuškodilo více vtipu.;-)(1.1.2011)

Naprosto poctivých 70% díky spoustě nápadů a skvělé zábavě pro děti jakéhokoliv věku. Mě osobně se to líbilo mnohem víc, než třeba Nemo, jehož příběh mi přišel na podobné úrovni (oba neobjevné a klišovité), ale zdaleka jsem se při nemovi tolik nebavila. Roboti jsou plní parodických citací lecčeho (nechybí ani Star Wars), ale i spousty krásných nápaditých přenesení dnešního světa do robotího (robotí "porod", snídaně, nádraží ...). Navíc se mi velmi líbilo zpracování postav i prostředí, takže jsem spokojená.(26.9.2005)

75%(5.9.2011)

Barevný omalovánky pro malý děcka nebo pro strhaný otroky, co si sami připadaj jako roboti. (Filmfest Théoule 2013, 1/11)(20.6.2013)