Hrají
Danny Aiello
USA
Robert Capelli Jr.
Nejlepší filmy:
Bloudící duše (2006)
Restaurant (1998)
Jeffrey (1995)
Ivana Milicevic
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Láska nebeská (2003)
Nepřítel státu (1998)
Casino Royale (2006)
Artie Lange
USA
Nejlepší filmy:
Bloudící duše (2006)
Mládí v trapu (2003)
Vánoční skřítek (2003)
Raymond Serra
USA
Nejlepší filmy:
Manhattan (1979)
Maratónec (1976)
Purpurová růže z Káhiry (1985)
Frank Gorshin
USA
Nejlepší filmy:
12 opic (1995)
Povznesen nad pomstu (1966)
Zatracená kočka (1965)
Kamal Ahmed
USA
Nejlepší filmy:
Smolaři (1995)
Big Money Hustlas (2000)
Papíroví vojáci (2002)
Vincent Pastore
USA
Nejlepší filmy:
Mafiáni (1990)
Čas probuzení (1990)
Carlitova cesta (1993)
Andrej Merzlikin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Rasskazy (2012)
Brestská pevnost (2010)
Franz + Polina (2006)
Tony Ray Rossi
Nejlepší filmy:
Krycí jméno Donnie Brasco (1997)
Přeber si to (1999)
Dokažte mi vinu (2006)
Valentin Smirnitskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Chodím po Moskvě (1963)
Legenda 17 (2013)
Ljubov Tolkalina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Antikiller (2002)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
Moskva, ja ljublju těbja! (2010)
Steven Ogg
Nejlepší filmy:
The Short History of the Long Road (2019)
He Never Died (2015)
Osvobození (2022)
Charlie Saxton
USA
Nejlepší filmy:
Pevné pouto (2009)
Střípky (2021)
Rock ze střední (2009)
Sergej Juškevič
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Freedom (2000)
Strana gluchich (1998)
Oligarch (2002)
Roman Maďanov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Zítra byla válka (1987)
Dvanáct (2007)
Mama (1999)
Alexandr Pašutin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vzhůru k nebesům (1991)
Bílý Bim, Černé Ucho (1977)
Alex Corrado
USA
Nejlepší filmy:
Hannibal (2001)
Snížit se (2009)
Večeře po italsku (2000)
Evelina Bljodans
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ljubov v bolšom gorodě 2 (2010)
Hitler kaput! (2008)
Konstantin Spasskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Státní rada (2005)
Bratr 2 (2000)