poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagaskar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ***

  Dream Works už asi nic lepšího než Shrek nezplodí. Je to sice lepší než Příběh žraloka a některé vtípky jsou mimořádně vypečené, ale pořád to stačí maximálně jen na 3 a 1/2*.(13.6.2005)

 • Gemini
  ***

  Klasický animák druhého řádu. Obsahuje povedenou grafiku, pár velmi vypečených fórků (u mě osobně vede National Geographic in slow motion) a jinak velké kulové sestávající ze spousty malých kulových, spočívajících v tom, že zvířátka legračně žvatlají, padají, dostávají různými věcmi do různých částí těla atd. Zvláštní dabingový bonus ukrývá lemur s betálným brněnským aksánem, ale jinak pro diváka staršího dvanácti let (nebo staršího, odkojeného intelektuálně náročnými kousky typu Opičí Superroboti V Akci) není vo čom. 60%(25.3.2008)

 • B!shop
  ****

  Sice uz sem videl spoustu lepsich animaku, ale presto jsem se u tohohle dobre bavil. Animace nepatri mezi nejlepsi, prislo mi, ze spousta zvirat ma casti tela jak krabice a pribeh taky nepatri k nejpromakanejsim. Ale nijak zvlast mi to nevadilo, protoze kuli sve dylce film nezacne nudit a vtipku je tu opravdu spousta a spousta nich je nadprumernejch. Hodne me pobavila napriklad parodie na Americkou krasu. Proste takovej animak, na kerej si za chvily nikdo nevzpomene, ale pobavi.(28.2.2006)

 • LiVentura
  *

  Neumím asi tyto typy filmů nazírat... Hvězda za dva opravdu dobré vtipy a hudbu.(23.1.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Príma postavičky, ale zasloužily by si nějaký ten příběh...(26.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace