poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagascar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  **

  Trsátko a nechutná animace, opět nedík SA.(2.6.2010)

 • DaViD´82
  ***

  Krásně stylizovaná animace, pár odkazů na jiná díla, naprosto skvělé vedlejší postavy (v čele s nepřekonatelným Alim G a tučňáky), ale to je tak vše co Madagaskar nabízí. Pěkně to plyne, ale je to naprosto o ničem. Humoru zde překvapivě moc není a je z toho jasně vidět, že tentokrát si Dreamworks vzal za cílovou skupinu vyloženě pouze nejmladší cílovou skupinu. Celkově to sice ani odrostlejší obecenstvo neurazí. Ovšem hned po projekci budete mít problém vzpomenout si na zdařilý gag.(3.7.2005)

 • Gemini
  ***

  Klasický animák druhého řádu. Obsahuje povedenou grafiku, pár velmi vypečených fórků (u mě osobně vede National Geographic in slow motion) a jinak velké kulové sestávající ze spousty malých kulových, spočívajících v tom, že zvířátka legračně žvatlají, padají, dostávají různými věcmi do různých částí těla atd. Zvláštní dabingový bonus ukrývá lemur s betálným brněnským aksánem, ale jinak pro diváka staršího dvanácti let (nebo staršího, odkojeného intelektuálně náročnými kousky typu Opičí Superroboti V Akci) není vo čom. 60%(25.3.2008)

 • Lynn
  ***

  Jelikož jsem předem věděla do čeho jdu, film mě nezklamal, ale ani ničím mile nepřekvapil. Nádherná animace (například ta pláž a moře byly opravdové, že člověk skoro cítil slanou vodu), jednoduchý děj, který ocení zejména děti, pro něž je vlastně film primárně určen. Ale i ten dospělý se chvilkami zasměje, takže proč ne ? Jako příjemná letní oddechovka...(18.7.2005)

 • Lavran
  **

  Já už mám těhle druhořadých, rádoby uhlazených a teatrálně škrobených animáků tak akorát... Veškeré snahy o popkulturní odkazy zde vyznívají jako plané výstřely do prázdna, lehkost a břitkost vlastní Pixaru je zde dohnána k absolutně trapnému žvatlání a vrcholu vynucené komiky. Zimmerova hudba je průsvitná jako levná papírová kulisa a technické zpracování už nemá čím překvapovat. Vaříme z vody, pánové...(14.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace