poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagascar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Příjemně snesitelné, bez extrémně otravných figurek (lemuří král Jelimán si mě získal hned svým úvodním hitem), celkově tak na 70%, plus mínus autobus. Jednoduchý děj děti zabaví, ale dospělé neotráví, i když de facto ničím nepřekvapuje a ani nijak zvlášť nezaujme. Jo, a ten někým zmiňovaný přízvuk lemuřího královského "pobočníka" (či jak to nazvat) byl fakt luxusní. :-) Jo, a abych nezapomněl na tučňáky - ti jsou taky dost dobří. ;-)(9.9.2010)

 • ajuska
  ****

  Už to není taková bomba jako Shrek, příběh je mnohem více pro děti, ale stále jsou tu velmi dobré scény - tučňáci a lemuři a fajn odkazy na jiné filmy. Přes nízké očekávání jsem se nakonec bavila velmi slušně.(12.1.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  Madagascar nesází na fotorealistickou grafiku, ale na jednoduchou animaci a překvapivě mu to vychází. Vtipné scény se vyrovnají těm ze špičky animované produkce (Shrek, Toy Story) a postavičky jsou roztomilé, že na ně dlouho nezapomenete. Sacha Baron Cohen předvádí opět neuvěřitelný výkon, i když tentokráte se musíme spokojit pouze s jeho hlasem. Tučňáci to dokonce dotáhli do samostatného filmečku. Hudební vystoupení nemají takovou šťávu, jako v jiných podobně laděných animácích, částečně to však vynahrazuje hudba. Příběh je ovšem tak jednoduchý, že se autoři museli spoléhat jen na kvalitu vtipných scén. Na pět hvězd to nebude.(11.2.2007)

 • Divočák
  ****

  Mírně nadprůměrná kreslená volovina. Ta čtvrtá hvězdička je (jen a pouze) ze lemuřího krále.(17.6.2005)

 • TheDarKnig
  ****

  Jeden z nejzábavnějších DW filmů. Viděl jsem ho už několikrát a stále je to skvělá odreagovačka plná vtipných zvířatek, vtipných situací, vtipných odkazů a vtipných řečí. Tučnáci a Jelimán jsou nejlepší postavy na poli animáků (no dobře, dobrých je jich hodně, ale k těmto mě vážou nějaké osobní sympatie).. Kokos na kokos(19.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace