Madagaskar

Madagascar

Madagaskar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nepřišlo mi to moc zábavný, ale dívala jsem se na to se synovci mého přítele, kterým se to (když po mě zrovna nelezli) moc líbilo...pro děti je to asi fajn, pro dospělé nic moc, takže průměr(21.10.2009)

Byla jsem na tom v kině .. holt k pohádkám nesmím být tak zlá .. každý jsme je kdysi milovali, já je mám ráda pořád.(30.5.2008)

• Lavran

Já už mám těhle druhořadých, rádoby uhlazených a teatrálně škrobených animáků tak akorát... Veškeré snahy o popkulturní odkazy zde vyznívají jako plané výstřely do prázdna, lehkost a břitkost vlastní Pixaru je zde dohnána k absolutně trapnému žvatlání a vrcholu vynucené komiky. Zimmerova hudba je průsvitná jako levná papírová kulisa a technické zpracování už nemá čím překvapovat. Vaříme z vody, pánové...(14.5.2008)

Klasický animák druhého řádu. Obsahuje povedenou grafiku, pár velmi vypečených fórků (u mě osobně vede National Geographic in slow motion) a jinak velké kulové sestávající ze spousty malých kulových, spočívajících v tom, že zvířátka legračně žvatlají, padají, dostávají různými věcmi do různých částí těla atd. Zvláštní dabingový bonus ukrývá lemur s betálným brněnským aksánem, ale jinak pro diváka staršího dvanácti let (nebo staršího, odkojeného intelektuálně náročnými kousky typu Opičí Superroboti V Akci) není vo čom. 60%(25.3.2008)

• Renton

Scénář: Mark Burton, Billy Frolick, Eric Darnell, Tom McGrath .. Pár vložených odkazů pobaví, ale nudný příběh nezachrání.(23.3.2008)