Madagaskar

Madagascar

Madagaskar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Jeden z těch krásných animovaných příběhů nejen pro děti. Bavili jsme se u něho celá rodina. Vtipné dialogy, animace - prostě všechno super :-)(3.8.2011)

• burina

Po druhom zhliadnutí musím hviezdičku ubrať. Je to predsalen hlúposť so stupidnými vtípkami a s absolutne nesympatickými postavičkami. Tieto moderné animáky mi už začínajú liesť hore krkom.(17.9.2006)

i přes mnoho výbornýh fórů, především okolo Mellmanna je Madagaskar z trojice se Shrekem 2 a Příběhem Žraloka jednoznačně nejslabší. Mnohé zachraňuje rádce krále Lemurů s Brněnským přízukem (tož netahé ho za vocas, dyť mu ho utrhneeš), ale všechno je zabito naprosto nelogickou patálií okolo hladového lva a ani roztomlá kačenká sežraná velkým krokodýlem moc nepomohla. Co říct na konec a neurazit? snad jen.. Neříkejte nic, usmívejtese a mávejte...(24.12.2005)

Čakal som a čakal, kedy sa začne niečo ozajstné diať, a naraz záverečné titulky. Ale ináč tomu nechýbajú sympatické postavičky ani zopár vydarených vtipov, predovšetkým citácií známych filmov. Celkovo však rovnaké sklamanie ako ROBOTI.(16.6.2005)

Byla jsem na tom v kině .. holt k pohádkám nesmím být tak zlá .. každý jsme je kdysi milovali, já je mám ráda pořád.(30.5.2008)

• - Slovensko má v tomto filme takisto "zastúpenie". Lemur Maurice bol pomenovaný podľa Slováka Mórica Beňovského, ktorý v roku 1776 usadol na trón kráľa Madagaskaru. Meno Móric sa prekladá do anglického jazyka práve ako Maurice. (KN1Fe)

• - Během celého filmu se Melmanovi mění délka krku, tak jak zrovna potřebuje. (J.Trinity)

• - Když je Alex v bedně na lodi, střídavě se v záběrech objevuje a mizí seno. (M.B)