poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagaskar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Sice uz sem videl spoustu lepsich animaku, ale presto jsem se u tohohle dobre bavil. Animace nepatri mezi nejlepsi, prislo mi, ze spousta zvirat ma casti tela jak krabice a pribeh taky nepatri k nejpromakanejsim. Ale nijak zvlast mi to nevadilo, protoze kuli sve dylce film nezacne nudit a vtipku je tu opravdu spousta a spousta nich je nadprumernejch. Hodne me pobavila napriklad parodie na Americkou krasu. Proste takovej animak, na kerej si za chvily nikdo nevzpomene, ale pobavi.(28.2.2006)

 • Matty
  **

  3D animované filmy jsou zhoubnou chorobou zaplavující současný trh měrou nevídanou. V 99 procentech představují zaručený komerční úspěch. Vysmáté rodinky se houfně derou do sálů multikin, aby po devadesáti minutách, jednom velkém popcornu a půllitru koly všichni krom těch nejmenších capartů zjistili, za jakou kravinu vyplajzli skoro pětikilo tentokrát. To však neznamená, že příště nepůjdou znovu, podobné akce přece stmelují rodinu. A navíc se i mezi dospělými jistě najdou tací, kterým ke štěstí stačí skotačící pestrobarevná zvířátka. Madagaskar je ideálním příkladem rodinného animovaného filmu s jediným cílem – vydělat spoustu peněz. Je to výsledek několika primitivních rovnic sestavených marketingovým oddělením, je to plevelný film. Film hloupý, špatný a docela zbytečný. S příběhem si nikdo nedal příliš práce – parta zvířat z newyorské ZOO se po čtyřiceti bezdějových minutách octne v reálné divočině, pozná, že to není nic pro ni a vrátí se do civilizace (pravděpodobně). Není zde žádná akce, jen spousta nudného žvanění, jeden naprosto tristní pokus o zobrazení probouzející se touhy být dravou šelmou a zcela neúnosné množství prvoplánových vtípků. 35% Zajímavé komentáře: kiddo, jondzavid, El Loco(11.9.2006)

 • Kryšpín
  ***

  Jediné co mě bavilo jsou skeče s tučňáky, parodie na filmy jako jsou Trosečník nebo Americká krása a zbytek stál za velký kulový.(9.11.2008)

 • Superpero
  ***

  Mě se Madagaskar líbil docela dost (na to že je to film pro děti). Samozřejmě lví (to se zrovna k tomuhle filmu hodí :-) podíl na tom mělo "herecké" obsazení z něhož mi nejvíc utkvěl Sacha Baron Cohen se svým maniakálním Ali G hlasem. Chris Rock se taky nemá co stydět a u Dreamworks se asi zaběhlo, že jakmile je ve filmu něco s kopytama musí to mluvit černošskej bavič (jsem zvědavej co zbyde na Chrise Tuckera). Gagy jsou tak půl na půl mezi fakt vtipnými a vyloženě dětskými, ale co je opravdu terno? Čtveřice tučňáků ti jsou naprosto geniální a rozhodně lepší než veverka z Doby Ledové. Bonbónkem na dortu jsou pak parodie na známé filmy které se osvědčili už ze Shreka.(7.7.2005)

 • ajuska
  ****

  Už to není taková bomba jako Shrek, příběh je mnohem více pro děti, ale stále jsou tu velmi dobré scény - tučňáci a lemuři a fajn odkazy na jiné filmy. Přes nízké očekávání jsem se nakonec bavila velmi slušně.(12.1.2006)

 • - Když Alexe, Martyho, Melmana a Glorii obklíčí policie, jdou k nim pozpátku tučňáci, kteří však v následující scéně nejsou. (J.Trinity)

 • - Pri stavbe Sochy slobody sa Alex zhovára s loptou, čo je odkaz na film Stroskotanec (2000). (MAX666)

 • - Během produkce se film chvíli nazýval „Wild Life“, ale název kolidoval s jiným animovaným dílem připravovaným pod hlavičkou konkurenčního studia Disney. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace