poster

Madagaskar

 • USA

  Madagascar

 • Slovensko

  Madagaskar

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Čakal som a čakal, kedy sa začne niečo ozajstné diať, a naraz záverečné titulky. Ale ináč tomu nechýbajú sympatické postavičky ani zopár vydarených vtipov, predovšetkým citácií známych filmov. Celkovo však rovnaké sklamanie ako ROBOTI.(16.6.2005)

 • Lynn
  ***

  Jelikož jsem předem věděla do čeho jdu, film mě nezklamal, ale ani ničím mile nepřekvapil. Nádherná animace (například ta pláž a moře byly opravdové, že člověk skoro cítil slanou vodu), jednoduchý děj, který ocení zejména děti, pro něž je vlastně film primárně určen. Ale i ten dospělý se chvilkami zasměje, takže proč ne ? Jako příjemná letní oddechovka...(18.7.2005)

 • Djkoma
  **

  Čekal jsem o hodně více a jediné co mě zaujalo byli některé povedené parodie a jedna roztomiloučka veverčička :-))), ale ta na tu parodii Planety opic fakt nemá a hláska tučňáků na konci ... to je slast. Ostatní v podstatě obyčejná nuda, která se snaží vytáhnout každou korunu z diváka a jeho touhy vidět hezký animovaný film s trochou vtipu. Nebýt babičky a tučňáků, moc bych se nesmál...(28.6.2005)

 • Ainy
  *****

  Jeden z těch krásných animovaných příběhů nejen pro děti. Bavili jsme se u něho celá rodina. Vtipné dialogy, animace - prostě všechno super :-)(3.8.2011)

 • genetique
  ***

  I Like It 'Madagascar'! Ďalšia dobrodružná animovaná jazda, ktorú roztočí animovaná zvieracia partička rôznych uletených druhov zvierat. Množstvo pošahaných a dobre humorne zladených postavičiek nemohli chýbať. Táto variácia je v poslednej dobe veľmi obľúbená a ani týmto animákom sa limity zábavy nevyčerpali, takže na plánované pokračovanie sa celkom teším. 70%.(8.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace