Nastala chyba při přehrávání videa.
 • UncleG
  ***

  Hodnotím třemi, co což na na tento film překavipvě vysoko. Nenechal jsem se totiž zmást proklamacemi, že se jedná o komedii. Podle mého je Last Shot spíš taková napůl vydařená satira z filmařského prostředí... S opravdu suchými hláškami typu "zkoušela jsem se zabít dvakrát. Jednou ve vaně a jednou v Švýcarsku" nebo "Moje žena mě polila hořlavinou a pak škrtla zápalkou. A po půl roce jsme se rozešli úplně." Tak tomu říkám sahara-humor. V příběhu se několikrát zopakuje penzum "hollywoodských pravd" : že herečky jsou schopny udělat cokoliv, aby dostaly roli, že obsazení je otázkou kompromisu a že producenti jsou vždycky tak trochu mafiáni (a to už vůbec nemluvím o filmařských odborech). Vize toho, že režisér je v podstatě chudák, který se bezmocně kouká, co mu to vlastně roste po rukama, je imho docela pravdivá. Tak to bychom měli plusy. A teď mínusy: Vyprávění nemá tempo ani rytmus. Zábavné pasáže střídají naprosto nudné fláky, což je někdy skoro nekoukatelné. Kámen úrazu ale vidím v obsazení. Duo Baldwin - Broderick prostě nefunguje. Možná právě proto je tenhle film všeobecně považován za propadák: herci v hlavních nedokážou vytvořit komediální dvojku. No jo,...hollywood nás sám učí, že obsazení je otázka kompromisu. Tak tady jim ty zákulisní čachry ňák nevyšly :)(16.7.2009)

 • POMO
  **

  Poskromne vtipná komédia, ktorú akoby nakrútilo ústredné duo dvoch filmových budižkničemov. Režisér Nathanson by mal zmeniť žáner. Nebyť sympatického záveru v štýle Burtonovho EDa WOODa, je to na Zlatú malinu.(2.9.2005)

 • nunka
  *

  0,5*/5... Mizerná komédia, v ktorej sto kilový Alec Baldwin "sršal" humorom...Doslova utrpenie pozerať sa na tento filmový výplod s absenciou vtipu.(7.6.2006)

 • Desperado
  ***

  Pohodička. Nudnú réžiu zachraňujú skvelé dialógy v podaní skúsených a dobrých hercov. Počúvať a vidieť Toni Collette či Joan Cusack je naozaj lahôdka. No škoda, mohlo sa z tohto materiálu vyťažiť predsa len viac.(18.5.2005)

 • sharky
  **

  Nechápu, proč se tolik zvučnějších jmen propůjčilo k filmu s tak špatným scénářem. Zoufale nevtipné, sklouzávající k trapnosti s nezajímavým dějem - agent FBI chce dopadnout mafiány, kteří za úplatu zpracují odbory, a tak se vydává za producenta a předstírá, že bude točit film. Kvůli tomu zmanipuluje chudáka, který věří, že bude fakt režírovat.(24.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace