Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  **

  Poskromne vtipná komédia, ktorú akoby nakrútilo ústredné duo dvoch filmových budižkničemov. Režisér Nathanson by mal zmeniť žáner. Nebyť sympatického záveru v štýle Burtonovho EDa WOODa, je to na Zlatú malinu.(2.9.2005)

 • nunka
  *

  0,5*/5... Mizerná komédia, v ktorej sto kilový Alec Baldwin "sršal" humorom...Doslova utrpenie pozerať sa na tento filmový výplod s absenciou vtipu.(7.6.2006)

 • JJ.Gibson
  *

  Spíše poslední výkřik do tmy. Pokud vydržíte první 20 minut nemastné a neslané "komedie", pak vás čeká ještě 73 minut stejné slátaniny a ještě v horšim provedení. Ať se snažím jak se snažím, nemohu si pomoci, ale nenajdete zde špetku humoru. Škoda...(1.8.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $464,275Tržby Celosvetovo $-(15.10.2009)

 • sharky
  **

  Nechápu, proč se tolik zvučnějších jmen propůjčilo k filmu s tak špatným scénářem. Zoufale nevtipné, sklouzávající k trapnosti s nezajímavým dějem - agent FBI chce dopadnout mafiány, kteří za úplatu zpracují odbory, a tak se vydává za producenta a předstírá, že bude točit film. Kvůli tomu zmanipuluje chudáka, který věří, že bude fakt režírovat.(24.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace