• sharky

Nechápu, proč se tolik zvučnějších jmen propůjčilo k filmu s tak špatným scénářem. Zoufale nevtipné, sklouzávající k trapnosti s nezajímavým dějem - agent FBI chce dopadnout mafiány, kteří za úplatu zpracují odbory, a tak se vydává za producenta a předstírá, že bude točit film. Kvůli tomu zmanipuluje chudáka, který věří, že bude fakt režírovat.(24.11.2005)

• nunka

0,5*/5... Mizerná komédia, v ktorej sto kilový Alec Baldwin "sršal" humorom...Doslova utrpenie pozerať sa na tento filmový výplod s absenciou vtipu.(7.6.2006)

• Slarque

„O čem je váš film?“ „O agentovi FBI, který v rámci krycí operace produkuje film podle příšerného scénáře, ale podaří se mu ho obsadit hvězdama a rozjet natáčení. Protože to bude nezávislý, tak budou všichni pořád mluvit o sexu. A protože to bude komedie, budou mluvit oplzle.“ „A pointa?“ „Ve skutečnosti to bude vypadat stejně blbě, jako by to natočilo to filmové snaživé budižkničemu podle podobně stále nemožněji předělávaného scénáře a nalákáme do toho hvězdy.“ „To je dobrý. To se mi líbí. Natočte to!“(11.8.2008)

• jojinecko

1,5*/5... Film, ktorý sa zúfalo snaží byť čo najvtipnejší, pravda je taká, že sa mu to darí minimálne, čomu "dopomohla" aj absolútne nekomediálna ústredná dvojica Broderick-Baldwin. Ako najväčšie pozitívum The Last Shot preto vidím zaujímavo a celkom originálne pojaté úvodné titulky:)))(7.6.2006)

• JJ.Gibson

Spíše poslední výkřik do tmy. Pokud vydržíte první 20 minut nemastné a neslané "komedie", pak vás čeká ještě 73 minut stejné slátaniny a ještě v horšim provedení. Ať se snažím jak se snažím, nemohu si pomoci, ale nenajdete zde špetku humoru. Škoda...(1.8.2006)