Šestka - znamení zla

Six: The Mark Unleashed

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

• Smok

Dementný blábol, v ktorom sa do zblbnutia opakujú kvázi intelektuálne kydy o implantovaných čipoch, diktátorovi a viere v Boha. To všetko medzi väzňami čakajúcimi na smrť. Čistý výplach.(19.11.2009)

• kolemjdouc

správně všechno v tom filmu je fuck(2.2.2016)

• Mania

Začínalo to vcelku nadějně, i když film dost připomíná horšího nepovedenějšího brášku Equlibrium, které je mimochodem o sto procent lepší. V momentě, kdy se ve filmu začínají objevovat první křesťané, začíná blikat kontrolka, že s filmem není něco v pořádku. Na text distributora zapomeňte, ve filmu rozhodně nejde o zbavení světa nastolené diktatury, i když možná se tam dá najít jakýsi mizivý pokus. Nebudu psát jak to dopadne, jen, že na konci filmu si budete jistí, že něco opravdu není těžce v pořádku. Jde jenom o vtip, nebo to autor myslí vážně? Navíc nechápu název, co má s tímhle filmem, kde proti sobě stojí dvě fanatické skupiny, společného šestka? O rozpoutaném pekle nemluvě, film má dost uspávací tempo. Sečteno podtrženo, ztráta času. To jsem mohla vyslechnou jehovisty, co zvoní za dveřmi, a vyšlo by to na stejno.(24.6.2009)

• drankeryth

Hroza a des. S jednym popiskom filmu suhlasim, ze je to drama. Bolo to fakt velke utrpenie pre mna aby som to bez psychickej ujmy na zdravi prezil. Panbickarske blabolenie o bohovi a Jezisovi mi liezli na nervy. Bolo to az moc nainfikovane panbickarskymi recami, co ma dostalo do krajnosti zufalstva, co to vlastne vidim a pocujem vo filme. Cele to bolo skor na smiech a pobavenie, ako boli vyriesene sceny, kde sa to ako tak pohlo smerom k akcii:)(18.7.2013)

• lucascus

Zajímavé téma, špatné zpracování. Škoda.(17.2.2013)