Šestka - znamení zla

Six: The Mark Unleashed

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

• Wacoslav1

Fuck you! fucking Jesus fucking future fucking dictator and this fucking film fuck off!(17.8.2013)

Je to už 25 let, co jsem se znovu narodil, a vím, že není jiné cesty k Bohu než skrze Ježíše Krista. Ten film je vyloženě evangelizační záležitost a v tom je i jeho smysluplnost. Pro ateisty to je blábol a odpad, ale jedno je jisté. Žijeme v posledních časech...(20.12.2014)

• Smok

Dementný blábol, v ktorom sa do zblbnutia opakujú kvázi intelektuálne kydy o implantovaných čipoch, diktátorovi a viere v Boha. To všetko medzi väzňami čakajúcimi na smrť. Čistý výplach.(19.11.2009)

• kolemjdouc

správně všechno v tom filmu je fuck(2.2.2016)

Film Six je dítkem z dílny americké společnosti Christian Cinema,produkující filmy s křesťanskou tématikou. Film samotný pojednává o době konce,čili Zjevení Janovo(konkr. Zj.13,16-18) a vládě Antikrista(proto číslo 6) zde nazývaného diktátor. Jedná se o dílo evangelizační a ne thriller,jak uvádí DVD EDICE.Ti podle mě ani neví k čemu koupili práva.Asi se nechali zlákat hvězdnými jmény.(12.12.2009)