poster

Šestka - znamení zla

 • Česko

  SIX: Rozpoutané peklo

 • USA

  Six: The Mark Unleashed

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

 • kolemjdouc
  odpad!

  správně všechno v tom filmu je fuck(2.2.2016)

 • Smok
  odpad!

  Dementný blábol, v ktorom sa do zblbnutia opakujú kvázi intelektuálne kydy o implantovaných čipoch, diktátorovi a viere v Boha. To všetko medzi väzňami čakajúcimi na smrť. Čistý výplach.(19.11.2009)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Fuck you! fucking Jesus fucking future fucking dictator and this fucking film fuck off!(17.8.2013)

 • Infantryman
  ****

  Film Six je dítkem z dílny americké společnosti Christian Cinema,produkující filmy s křesťanskou tématikou. Film samotný pojednává o době konce,čili Zjevení Janovo(konkr. Zj.13,16-18) a vládě Antikrista(proto číslo 6) zde nazývaného diktátor. Jedná se o dílo evangelizační a ne thriller,jak uvádí DVD EDICE.Ti podle mě ani neví k čemu koupili práva.Asi se nechali zlákat hvězdnými jmény.(12.12.2009)

 • Mania
  odpad!

  Začínalo to vcelku nadějně, i když film dost připomíná horšího nepovedenějšího brášku Equlibrium, které je mimochodem o sto procent lepší. V momentě, kdy se ve filmu začínají objevovat první křesťané, začíná blikat kontrolka, že s filmem není něco v pořádku. Na text distributora zapomeňte, ve filmu rozhodně nejde o zbavení světa nastolené diktatury, i když možná se tam dá najít jakýsi mizivý pokus. Nebudu psát jak to dopadne, jen, že na konci filmu si budete jistí, že něco opravdu není těžce v pořádku. Jde jenom o vtip, nebo to autor myslí vážně? Navíc nechápu název, co má s tímhle filmem, kde proti sobě stojí dvě fanatické skupiny, společného šestka? O rozpoutaném pekle nemluvě, film má dost uspávací tempo. Sečteno podtrženo, ztráta času. To jsem mohla vyslechnou jehovisty, co zvoní za dveřmi, a vyšlo by to na stejno.(24.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace