Šestka - znamení zla

SIX: Rozpoutané peklo

Six: The Mark Unleashed

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

Na tomto snímku mi vadil akorát evangelista ve vězení. Evidentně neobrácený herec, neboť z očí mu vyzařovaly spíš negace, jako ironie, prázdnota... a dabing ještě přidal nadřazenost, pohrdání... Jinak pro zasvěcené zajímavý podklad pro zamyšlení a uvědomění si... TIPseznam dalších křesťanských filmů.(3.5.2012)

Je to už 25 let, co jsem se znovu narodil, a vím, že není jiné cesty k Bohu než skrze Ježíše Krista. Ten film je vyloženě evangelizační záležitost a v tom je i jeho smysluplnost. Pro ateisty to je blábol a odpad, ale jedno je jisté. Žijeme v posledních časech...(20.12.2014)

• Smok

Dementný blábol, v ktorom sa do zblbnutia opakujú kvázi intelektuálne kydy o implantovaných čipoch, diktátorovi a viere v Boha. To všetko medzi väzňami čakajúcimi na smrť. Čistý výplach.(19.11.2009)

• lucascus

Zajímavé téma, špatné zpracování. Škoda.(17.2.2013)

• Dragonlanc

Absolútny odpad. Filmov na tému dikatatúry, vymývania mozgov a ovládania blbej masy obyvateľstva je veľa, ale tento film je z nich asi najhorší. Druhá polôovica filmu silne smrdela náboženskou ideológiou, až som získal dojem, že film asi financoval Vatikán alebo rímsko-katolícka cirkev. Zdá sa, že firma "DVD EDICE" zaplavuje mediálny trh podobnými odpadmi úplne pravidelne. Záverom môžem len odporučiť, ak niekde na DVD uvidíde DVD EDICe, tak to rýchle zahoďne a ušetríte si nielen peniaze ale aj nervy pri pozeraní paškvilov, ktoré púšťajú do sveta.(30.6.2009)