Prci, prci, prcičky 3: Svatba

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

• Dr.film

Oproti katapultujícímu prvnímu dílu je toto jen slabomyslný odvar, který vykrádá sám sebe a drží se kopyt svého úspěšného předchůdce. Několik legračních "šablonovitých scén" může jen s velkou tíží hnát děj kupředu jako tomu bylo kdysi. Dvě a půl hvězdy.(5.9.2004)

S tím psem to ale bylo trošku přehnané (( ::(5.12.2005)

Stále ještě pár dobrých nápadů a jedna obzvlášť nechutná scéna. Pouhopuhý průměr, ale v rámci daného žánru jsou Prcičky 1,2 i 3 rozhodně tím nejlepším, co můžete vidět.(11.2.2006)

Zo zásady filmy pozerám v originálnom znení, ale proste pri prvých troch dieloch prcičiek je český dubing nenahraditeľný a Stifler tiež. Tretie pokračovanie sa mi zdalo byť zo všetkých častí najkomickejšia a Stiflerov výkon najlepší. Prcičky sú najlepšia filmová komediálna séria ......................Soundtrack Christophe Beck: 1. Times Like These - Foo Fighters [4:27] ,2. The Anthem - Good Charlotte [2:56] ,3. Forget Everything - New Found Glory [2:34] ,4. The Hell Song - Sum 41 [3:20] ,5. Swing, Swing - The All-American Rejects [3:55] ,6. I Don't Give - Avril Lavigne [3:38] ,7. Laid - Matt Nathanson [3:04] ,8. The Art of Losing - American Hi-Fi [3:23] ,9. Fever for the Flava - Hot Action Cop [4:04] ,10. Give Up the Grudge - GOB [2:59] ,11. Bouncing Off the Walls - Sugarcult [2:23] ,12. Come Back Around - Feeder [3:13] ,13. Any Other Girl - NU [3:25] ,14. Beloved - The Working Title [4:29] ,15. Calling You - Blue October [3:59] ,16. Honey & The Moon - Joseph Arthur [4:45] ,17. Into the Mystic - The Wallflowers [3:39](10.2.2011)

• Dudek

Překvapivě naprosto pohodová komedie s povedenou druhou polovinou. Začátek velmi tápe a to po všech stránkách, ale spolu s přesunem přes polovinu se snímek záhadným způsobem uklidňuje - na čemž má nepochybně svůj obrovský podíl i stifmeister předstírání hodného chlapce. Podprůměrný scénář dává vyniknout neschopnosti Jesseho Dylana, který se s postem režiséra nepopral tak jak bych čekal. Jasné je tu většiny potenciálně povedených scén, kterým nezvládá dát ani špetku 'drajvu'. Velmi příjemná je ohraná scénka s návštěvou dvou pěkných striptérek propojená s (ne)zvaným hostem. Ač jsme ji mohli vidět již v několika jiných filmech, pričkám se daří dodat jí příjemný punc lehtivé vtipnosti. Ke konci se film bohužel dostává až do přílišné dospělosti, která má nejspíše symbolizovat i fakt, že z hlavního hrdiny se stává ženáč a je třeba přibrat trochu rozumu.(8.3.2008)

• - Není to poprvé, co ve filmu Seann William Scott ve filmu řídí školní autobus. Za volant stejného vozu se posadil již ve filmu Road Trip (2000). (korbitch22)

• - Jimova babička se v hotelovém pokoji dívá na televizi kde běží seriál Leave It to Beaver. (Stocki)

• - Pracovní názvy: American Pie 3, American Pie 3: Piece of Pie. (Stocki)