Prci, prci, prcičky 3: Svatba

American Pie 3 - Jetzt wird geheiratet

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Trojka je síce najslabšia, dospelacka a menej sprostá, ale stále je to sranda. Otváracia scéna sa drží tradícii Jimových trapasov, ale neskôr prejdeme do útlmu a ku svadbe, rozlúčka zo slobodou mohla viac ponúknuť. Stara známa parta tiež nie je v plnej sile a vedľajšie postavy, ktoré sa vrátili v predošlom diely tu už ani nevidíme. Najviac zamrzí, že scenárista celej trilógie dal priestor len trom postávam - Jim, Stifler a Finch. Kevin je tu už skoro ako vedľajšia postava a Oz sa ani neukázal. Michelle a Jimov tatko občas dotvoria par vtipných scén a v závere sa objaví ešte Stiflerova mama, ale to je tak všetko. Väčšinu scén zachraňuje hlavne Stifler. Aspoň, že soundtrack sa zas podaril (Matt Nathanson - Laid) Inak je to fajn zábava, ktorej by padlo dôstojnejšie zakončenie (ktorého sme sa chvála bohu dočkali v Reunion). Stifler: Vole. To mě sere, že už mě nesereš. 85% - 4*(24.9.2015)

• lesumir

Já vlastně ani nevím, jak to ohodnotit. Kdyz se podivate na ty nadherne filmy jako Shawshank, CIsta duse, Zelena mile nebo treba Forrest, tak vam tohle prijde jako nejvetsi osuta kinematografie a to nemluvim o horisch fekalnostech. Na druhou stranu clovek potrebuje vypnout, trosku se zasmat trapnostem a dalsim hlopym gegum. Jsem z toho dost na vazkach, ale pro teen je to urcite velka zabava. 3/10(12.7.2006)

Slušná záplata po nevydařeném druhém díle...(5.3.2009)

Tak hodně jako tady jsem se nenasmál snad ani v jedničce. Podtitul může říkat to, že to bude jen slabé zakončení teenagerovského života se svatebním obřadem nakonec, ale opak je pravdou. Trojka je našlapaná do posledního kousíčku a opravdu jsem se tlemil celou dobu, až jsem musel zvědnout hodnocení z minula o další dvě hvězdy na plné. Stifler tady válel jako nikdy předtím.(26.9.2012)

Padla kosa na kámen. Po předchozích dvou dílech, které se mi, jak nemám ráda vulgární teenagerské komedie, vážně líbily, přichází první prcičkovské zklamání. Nuda, prasárny, nesnesitelný Stifler, jeden zcela absentující pár atd. Vyšší hodnocení než dvojka? No tak to prr!!! 2,5*. Ale Stiflerův tanec v gay klubu = rulez.;-)(24.6.2009)

• - Aby se jeden ze psů (ten větší) vrhnul na Stiflera, musela majitelka psa dát hrst psího žrádla ke Stifflerovu přirození. (Stocki)

• - Fred Willard si napsal některé pasáže filmu sám, např. scénu s přípitkem když má proslov. (Stocki)

• - Ve všech vojenských verzích filmu je vymazána scéna, ve které se líbá muž v námořnické uniformě s jiným mužem. (Cheeker)