Prci, prci, prcičky 3: Svatba

Prci, prci, prcičky 3

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Stiflerovy trapárny se nesou po celý čas projekce a jsou de facto jediným zdrojem prcičkovského humoru (hovno, babka, gay bar), který vyvažuje samotná svatba a lehké vzpomínání na školní časy. Bylo to milé, ale jednou to stačilo. [Přesná stopáž: 99 min](21.4.2007)

• TheRaven

Další pokračování prciček. Dalo se na to koukat, takový milý film na páteční cečer, ale na druhou stranu žádná sláva, kterou jsem od třetího pokračování ani nečekal. Opět se tu vyskytlo několik opravdu vtipných scének, ale těch bylo poskrovnu, spíše mi to přišlo místy až trapné a značně křečovité. Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to za takových slušných 30%.(8.3.2008)

Tak hodně jako tady jsem se nenasmál snad ani v jedničce. Podtitul může říkat to, že to bude jen slabé zakončení teenagerovského života se svatebním obřadem nakonec, ale opak je pravdou. Trojka je našlapaná do posledního kousíčku a opravdu jsem se tlemil celou dobu, až jsem musel zvědnout hodnocení z minula o další dvě hvězdy na plné. Stifler tady válel jako nikdy předtím.(26.9.2012)

Od snímku jsem už moc nečekal, ale nakonec mě pobavil z celé série nejvíc. Narozdíl od jedničky a dvojky, kde jsou tak max. dva úžasné nezapomenutelné scénky, taky jich je hned několik, včetně tentokrát sympatické postavy Stiflera.(21.1.2004)

Proč mi připadá, že tenhle díl je daleko vtipnější než ty dva předchozí? je to tím, že jsou vyspělejší? Je to tím, že zažívají více trapasů? Nebo snad tím, že je Stifler stále větší debil? :-D Možná tím vším, já se bavil, já se smál, já se popukal ... Já dávám 5*(18.5.2009)