Prci, prci, prcičky 3: Svatba

Prci, prci, prcičky 3

Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 96 min

Padla kosa na kámen. Po předchozích dvou dílech, které se mi, jak nemám ráda vulgární teenagerské komedie, vážně líbily, přichází první prcičkovské zklamání. Nuda, prasárny, nesnesitelný Stifler, jeden zcela absentující pár atd. Vyšší hodnocení než dvojka? No tak to prr!!! 2,5*. Ale Stiflerův tanec v gay klubu = rulez.;-)(24.6.2009)

Matný začátek, při kterém si tvůrci pohrávají s myšlenkou neúčasti Stiflera, se hodně rychle rozplyne po pronesení Stiflerovy památné věty "no to mě poser moje holý záda" a film se dostává rychle do obrátek. Horda fekálního humoru a Stiflerovy hlášky zaručeně pobaví. Záporem je, že žádná z postav se Stiflerovi absolutně nevyrovná a hluchá místa bez jeho účasti jsou celkem nudná, ale i tak se jedná o nadprůměrnou komedii.(13.9.2009)

Podle mne je to opravdu vyvrcholení celé série. Může za to hlavně Seann William Scott, který je úžasný už ve scéně z gay klubu a i později vypadá nejzajímavěji prostě proto, že jediný předvádí i něco jiného, než předváděl v prvních dvou dílech.(20.11.2003)

Je tady takových scén kdy mám pocit, že se uchechtám k smrti...prcičky tradičně patří mezi nejlepší dabované filmy. filip jančík nobelova cena(30.10.2008)

• Dudek

Překvapivě naprosto pohodová komedie s povedenou druhou polovinou. Začátek velmi tápe a to po všech stránkách, ale spolu s přesunem přes polovinu se snímek záhadným způsobem uklidňuje - na čemž má nepochybně svůj obrovský podíl i stifmeister předstírání hodného chlapce. Podprůměrný scénář dává vyniknout neschopnosti Jesseho Dylana, který se s postem režiséra nepopral tak jak bych čekal. Jasné je tu většiny potenciálně povedených scén, kterým nezvládá dát ani špetku 'drajvu'. Velmi příjemná je ohraná scénka s návštěvou dvou pěkných striptérek propojená s (ne)zvaným hostem. Ač jsme ji mohli vidět již v několika jiných filmech, pričkám se daří dodat jí příjemný punc lehtivé vtipnosti. Ke konci se film bohužel dostává až do přílišné dospělosti, která má nejspíše symbolizovat i fakt, že z hlavního hrdiny se stává ženáč a je třeba přibrat trochu rozumu.(8.3.2008)