poster

Rocky Horror Picture Show

 • Velká Británie

  The Rocky Horror Picture Show

Muzikál / Komedie / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / USA, 1975, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kass
  *****

  "Lovely Party". Kdybych měl zbytek života strávit monotónním sledováním jediného filmu... kdyby mě nějací blázni chtěli mučit tím, že mi budou v jednom kuse pouštět jeden a týž film. Být to "Rocky Horror", tak se jim vysměju do ksichtu a sám zmáčknu "Play" :-)(1.2.2007)

 • Divočák
  *****

  Tak takovou úchylárnu jsem snad ještě neviděl...(3.4.2007)

 • Viktooorka
  ***

  Myslela jsem si, že jsem dost šílená.. Mám se ale ještě hodně co učit :o) Oblíkám korzet, natahuju podvazky a jdu tančit time-warp :o)(16.11.2010)

 • T2

  Rozpočet $1,2miliónaTržby USA $139,876,417Tržby Celosvetovo $-(16.2.2010)

 • Tom Riddle
  *****

  K RHPS jsem se dostal z jednoho prostého důvodu. Příprava na Glee. A jsem velice velice rád, že mi Glee ukázalo další fantastickou věc. Rocky Horror Picture Show může zřejmě působit jako slátanina plná nejbizarnějších postaviček a nesourodých hudebních čísel, ale pro mě to byla velká jízda, oddávání se dekadenci a nevkusným vtipům, Susan Sarandon v podprdě a Timovi Currymu v.. no, taky v podprdě. Frank N Furter se řadí mezi nejzábavnější filmové postavy a Curryho kreace je jednoduše fascinující, stejně jako jeho Sweet Transvestite. Ve filmu se výborně přelévá atmosféra z čiré komedie do dráždivosti Touch-a Touch-a Touch Me se vzdychající Janet Weiss (you better wise up).. Prostě to, co mnozí filmu vyčítají já naopak vyzdvihuju. A navíc, film, na který Lorelai a Rory chodí do kina každý rok v kostýmech Magenty a Columbie prostě nemůže být špatný. Teď už se jen rozhoduju, jestli s nimi mám jít za Franka či Riff Raffa.(27.10.2010)

 • - Před příjezdem do sídla Frank N Furtera (Tim Curry) má Janetin (Susan Sarandon) svetřík světle modrou barvu. Po příjezdu už je svetřík bílý. (DareDeer)

 • - Timu Currymu se po natáčení filmu lidé přehrabávali v popelnicích a dvojice satanistů mu vyhrožovala smrtí. (Zdroj: idnes.cz) (Marounek)

 • - Když se Janet (Susan Sarandon) a Brad (Barry Bostwick) dívají do mapy, je vidět název několika měst a řek. Dle toho lze usoudit, že hrad Frank N. Furtera se ve filmu nacházel v blízkosti města McArthur v Ohiu. (DareDeer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace