Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

Komedie / Muzikál

Velká Británie / USA, 1975, 100 min

Jim Sharman

Čím častejšie RHPS vidím, tým viac a viac ho milujem. Je to určite aj tým, že dokážem nájsť a oceniť viac narážok na klasické sci-fi béčka. A Tim Curry je v podväzkoch neodolateľný.(14.6.2007)

Eklektická změť všeho úletového v jednotlivostech tak originální (dominující "jednotlivostí" byl Tim Curry) na děj kašlala natolik, že jsem směrem ke konci byla vůči tomu blázinci víc a víc imunní. Ať žije Sametová extáze.(17.1.2007)

Jsou filmy, které jsou normální, pak je skupinka" těch ujetejch" a nakonec je Rocky Horror Picture Show. Tenhle filmovej šlágr se prostě nedá nikam zařadit ! Když jsem si Horror pouštěl, nevěděl jsem co mám od něj očekávat. Je to parodie? Muzikál? Komedie? No, abych řekl pravdu ani teď nejsem dvakrát chytřejší. Co ale vím na sto procent, že Tim Curry je největší úchyl na světě a jeho role Franka-A-Furtera je největší hardcore. Songy jsou neskutečně chytlavý a Susan Sarandon, která se celej film promenáduje v podprdě je božská. Pokud si myslíte, že tenhle film je určenej jenom pro ty co spí v podvazkách a nebo nosí spodní prádlo navrchu, jste pekelní blbci. Kdyby se u nás slavil Halloween už teď bych věděl co na sebe :D(4.7.2007)

Něco nezapomenutelného, takhle úchylný a přitom zábavný film (rock'n'rollový muzikál) jsem dlouho neviděl. Skvělý Tim Curry.(11.9.2003)

Silena, ale zabavna uchylarna. Meat Loaf a Tim Curry sou hodne drsny, ale i ostatni herci se snazi. Pisnicky jsou slusny a docela se mi libily. Nejsilenejsi muzikal co kdy vzniknul. Tezko rict jesli ten film budete milovat nebo nenavidet, ale rozhodne na nej nezapomenete.(19.3.2005)