poster

Rocky Horror Picture Show

 • Velká Británie

  The Rocky Horror Picture Show

Komedie / Muzikál

Velká Británie / USA, 1975, 100 min

Režie:

Jim Sharman

Producenti:

Michael White

Střih:

Graeme Clifford

Kostýmy:

Sue Blane
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ***

  Docela velké zklamání. Čekal jsem zábavnou šílenost s výborným soundtrackem (třeba něco ve stylu Malého krámku hrůz), ale dostalo se mi pouze ujetého čehosi s dobrou a chytlavou hudbou, která film drží ještě v průměru a donutila mě dokoukat ho až do konce, přestože směrem k závěru to bylo čím dál víc trapnější, nudnější a zmatenější. Mnohokrát zde zmiňovaný Tim Curry byl sice nejvýraznější postavou na scéně, přesto mě jeho výkon spíš minul (o mdlé "stále-v-podprsence" Susan Sarandon ani nemluvě).(1.12.2011)

 • Shit
  ****

  Strašná úchylárna, ale je až tak moc úchylný až je to zábavný. hudba co je ve filmu neni zrovna moje nejoblíbenější, ale dobře se to do filmu hodilo a některý písničky byly i celkem dobrý. bohužel je to dost starý takže jsem tam moc zparodovaných scén z béčkových hororů, který znám neviděl, ale něco jsem přece jenom zaznamenal. A Tim Curry je fakt drsnej, ale stejně byl nejdrsnější závěr, kdy to tam rozjel vozíčkář(15.3.2005)

 • berg.12
  **

  Hudba, respektive druh hudby, paradoxně nepatří k tomu hlavnímu, podle čeho bych muzikály posuzoval. I muzikál je především film. Ale tady bohužel nefunguje pořádně ani jedno a já tentokrát nehodlám předstírat, že na téhle nekoncepční a nezvládnuté travesty show v latexovém nátěru je něco cool. Tak, to bychom měli alibi k tomu poslednímu: "The Rocky Horror Picture Show" je skutečně jedním z nejděsivějších hudebních zážitků mého filmového života.(8.9.2007)

 • TheRaven
  *****

  Po možnosti vidět tento skvost na velkém plátně jsem konečně docenil originalitu, vtipnost a neskutečně výborné zpracování. Už neváhám s pěti hvězdami. Koment snad časem rozvinu.(14.5.2008)

 • Tom Riddle
  *****

  K RHPS jsem se dostal z jednoho prostého důvodu. Příprava na Glee. A jsem velice velice rád, že mi Glee ukázalo další fantastickou věc. Rocky Horror Picture Show může zřejmě působit jako slátanina plná nejbizarnějších postaviček a nesourodých hudebních čísel, ale pro mě to byla velká jízda, oddávání se dekadenci a nevkusným vtipům, Susan Sarandon v podprdě a Timovi Currymu v.. no, taky v podprdě. Frank N Furter se řadí mezi nejzábavnější filmové postavy a Curryho kreace je jednoduše fascinující, stejně jako jeho Sweet Transvestite. Ve filmu se výborně přelévá atmosféra z čiré komedie do dráždivosti Touch-a Touch-a Touch Me se vzdychající Janet Weiss (you better wise up).. Prostě to, co mnozí filmu vyčítají já naopak vyzdvihuju. A navíc, film, na který Lorelai a Rory chodí do kina každý rok v kostýmech Magenty a Columbie prostě nemůže být špatný. Teď už se jen rozhoduju, jestli s nimi mám jít za Franka či Riff Raffa.(27.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace