poster

Rocky Horror Picture Show

 • Velká Británie

  The Rocky Horror Picture Show

Komedie / Muzikál

Velká Británie / USA, 1975, 100 min

Režie:

Jim Sharman

Kostýmy:

Sue Blane
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Eklektická změť všeho úletového v jednotlivostech tak originální (dominující "jednotlivostí" byl Tim Curry) na děj kašlala natolik, že jsem směrem ke konci byla vůči tomu blázinci víc a víc imunní. Ať žije Sametová extáze.(17.1.2007)

 • Malarkey
  **

  Co více k domnělé muzikální legendě vyprávět, než to, že mi prostě nesedl jak její humor, tak ani jednotlivé písničky. A to mám jinak britský humor hodně v úctě stejně tak, jako muziku podobnou té, co jsem slyšel tady. Nicméně vzhledem k tomu, že jsem si vyslechl nekonečné vyprávění o tom, jak jsou někteří lidé oddaní tomuto filmu, budu se zdržovat hlubšího komentáře. Ono to bude lepší.  (29.3.2016)

 • Cherish
  *****

  Na tenhle film asi nejvíc sedí označení - úchylárna. Protože takhle úchylný film jsem snad neviděla :) Tohle asi musíte buď milovat nebo nenávidět a já patřím k té první skupině ;) Skvělá hudba a chytlavé písničky, skvělí herci, originální a naprosto šílený příběh, který je sice ke konci trochu slabší, ale i tak ♥(15.6.2011)

 • berg.12
  **

  Hudba, respektive druh hudby, paradoxně nepatří k tomu hlavnímu, podle čeho bych muzikály posuzoval. I muzikál je především film. Ale tady bohužel nefunguje pořádně ani jedno a já tentokrát nehodlám předstírat, že na téhle nekoncepční a nezvládnuté travesty show v latexovém nátěru je něco cool. Tak, to bychom měli alibi k tomu poslednímu: "The Rocky Horror Picture Show" je skutečně jedním z nejděsivějších hudebních zážitků mého filmového života.(8.9.2007)

 • B!shop
  ****

  Silena, ale zabavna uchylarna. Meat Loaf a Tim Curry sou hodne drsny, ale i ostatni herci se snazi. Pisnicky jsou slusny a docela se mi libily. Nejsilenejsi muzikal co kdy vzniknul. Tezko rict jesli ten film budete milovat nebo nenavidet, ale rozhodne na nej nezapomenete.(19.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace