poster

Tajemné okno

 • USA

  Secret Window

 • Slovensko

  Tajomné okno

Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 96 min

Režie:

David Koepp

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

David Koepp

Kamera:

Fred Murphy

Producenti:

Gavin Polone

Střih:

Jill Savitt

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Odette Gadoury
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ***

  rozpočet : $40 million tržby celosvetovo : $92,913,171(21.12.2006)

 • Malarkey
  ****

  Jedna z mála povedených zpracovaných Kingových knih nebo povídek, které za zkouknutí rozhodně stojí. Samozřejmě úspěch tento film má hlavně díky hlavní hvězdě, ze které se stává z průměrného spisovatele vcelku vyšinutý magor s dvojí identitou. Což mi vlastně připomíná, že Stephen King rád a často používá do hlavních rolí jeho příběhů spisovatelé, se kterými si dost rázným způsobem pohrává. Například Osvícení, nebo novější povídka o Pokoji, který má záhadnou moc. Například. Každopádně Tajemné okno rozhodně není špatným filmem. Sice je příběhově spíše průměrným, ale neskutečně důrazným způsobem ho vyvyšuje právě Johnny, který nedokáže zahrát jakoukoliv roli špatně.(10.2.2008)

 • Djkoma
  **

  Slabý horor, který se hodně rychle odhalí a tajemné okno se hnedka stane otevřeným. Velká škoda. Johny Depp je herecká kvalita která tento film drží na nohou. Škoda, že svůj talent a chameleonský půvab nevyužívá v lepších filmech.(5.1.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Vynikající Johnny .. a to nepíši často.(23.5.2008)

 • Morien
  *****

  "I know I can do it," Todd Downey said, helping himself to another ear of corn from the steaming bowl. "I'm sure that in time, every bit of her will be gone and her death will be a mystery... even to me." ♥♥♥ Takhle by mělo vypadat béčko nové generace. Nabité kvalitními herci, opírající se o krále divných knih, podkresleno výraznou hudbou. Čvacht.(18.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace