poster

Tajemné okno

 • USA

  Secret Window

 • Slovensko

  Tajomné okno

Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 96 min

Režie:

David Koepp

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

David Koepp

Kamera:

Fred Murphy

Producenti:

Gavin Polone

Střih:

Jill Savitt

Kostýmy:

Odette Gadoury
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ***

  rozpočet : $40 million tržby celosvetovo : $92,913,171(21.12.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Jediná věc, na které záleží, je konec. Ten vypotil Koepp poněkud kostrbatý, ale k němu vedoucí cesta plná napětí a nechutného buranského přízvuku Turturra od Mississippi není rozhodně k zahození. Přidejte si napětí přiživující hudbu Glasse, zajímavou kameru lezoucí na začátku tajemným oknem dovnitř a po kukuřičných hodech na konci zase ven a je tu i přes ten nepůvodní konec jedno z těch zdařilejších zfilmování Kingova díla. Apropo, uživatel Ivoshek se ptá, proč právě Kingovy adaptace mají s výjimkou Osvícení tak kolísavou úroveň. To bude proto, že krom Kubricka nikdo z režisérů nevolal uprostřed noci Stephenovi, jestli věří v Boha..(6.1.2011)

 • POMO
  ***

  Príjemne staromódny, harmonicky plynúci thriller, ktorý zabíja jeho príšerné vyvrcholenie. To veľké prekvapenie je už dnes len otrepaná klišoidná výhybka, ktorá navyše v kontexte s predošlým dejom vôbec nefunguje.(19.5.2004)

 • AngelAngie
  ****

  Vynikající Johnny .. a to nepíši často.(23.5.2008)

 • oli.G
  ****

  Bol by to hrozne priemerný thriller, keby v tom nehral Johnny Depp a keby to nemalo taký zaujímavý záver. Aj keď v momente odhalenia pointy budete na rozpakoch, nasledujúce minúty su veľmi príjemne mrazivé (čo sa nedá povedať napr. o minútach po odhalení pointy OSADY), čo určite stačí na tú štvrtú hviezdičku. Slová Morta Raineyho to presne vystihujú: "The only thing that matters is the ending. It's the most important part of the story. And this one, is very good. This one is perfect."(10.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace