poster

Tajemné okno

 • USA

  Secret Window

 • Slovensko

  Tajomné okno

Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 96 min

Režie:

David Koepp

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

David Koepp

Kamera:

Fred Murphy

Producenti:

Gavin Polone

Střih:

Jill Savitt

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Odette Gadoury
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  odpad!

  Hmmm, to sme už viděli. A navíc je to tentokrát neskutečně blbý.(19.3.2006)

 • Tosim
  ****

  Říkal jsem si, že jestli bude vyústění snímku přitažené za vlasy, nebo třeba jestli bude hodně páchnout blbostí, půjdu s hodnocením dolů, ale ono to jaksi nejde. Může za to tajemná, precizně budovaná atmosféra, tradičně výborný Johnny Depp a také finále s lopatou. Jo a líbilo se mi to mnohem víc, než Ozvěny mrtvých!(16.8.2006)

 • Renton
  ***

  Scénář: David Koepp .. Další adaptace knihy Stephena Kinga, kterou neznám, natož četl:). Na filmu zaujme zejména Johnny Depp, ovšem ani on na konci nestačí na věrohodné ztvárnění daného zvratu. Jako horor je to dost chabé, jako thriller jen průměrné. Scénář i režie Davida Koeppa je slušná, provázena chvilkovými přívaly napětí a zmíněným tajemstvím ukrytým pod oknem .. přesto jsem měl velice smíšené pocity.(13.3.2006)

 • Fr
  **

  Mort je spisovatel. právě je v nelehké životní situaci a ke všemu se objeví ,,magor", který si myslí, že mu ukradl povídku. je to typ chlápka, který neustále hledá hlavu, kterou by mohl urazit lopatou. má tři dny, aby dokázal, že povídka je jeho!.... od počátku sledujeme zajímavý herecký výkon J.Deepa. zajímavá je také kamera a vcelku ujde i napětí. po čase ale začne být šílenec nudnej. mám dojem, že se chová nelogicky a kreténsky jen proto, aby to bylo zajímavý. nejdůležitější částí filmu je (samozřejmě) konec. a tenhle teda není zvlášť vyjímečnej. stejně jako celej film.(22.6.2006)

 • Rob Roy
  ****

  Ano! Pokud se příběhy Stephena Kinga budou adaptovat alespoň takto, budu spokojen. Film má atmosféru, dobrého Johnnyho Deppa, dobrou kameru a hudbu. Většina flmu je na lepší tři, ale pak přijde výborná závěrečná patnáctiminutovka, která vás bezpečně usadí do sedaček. Závěr je změněn, ale podle mého je lepší než v knize! Scenárista vyždímal z povídky vše, co mohl. Po cestě z kina jsem měl skvělou náladu pramenící z toho, že ještě existují scenáristi a režiséři, kteří dokáží Kinga dobře adaptovat.(17.4.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace