U nás na farmě

Bláznivá farma

U nás na farme

Animovaný / Rodinný / Hudební / Western

USA, 2004, 75 min

Líbilo se, sympatická oddechovka a parodie Divokého Západu podle zvířat..(26.12.2013)

Nie je to žiadna katastrofa, ale od rozlúčky vo veľkom štýle to má fakt ďaleko. Na posledný veľkorozpočtový celovečerák to je fakt slabé...(16.3.2005)

Tři krávy se rozhodli, že zachrání farmu. A nečekaně se jim to povedlo. Pár vtipných hlášek tam bylo, hlavně při těsném proejtím vlaků vedle sebe a křiku: "Jak jezdíš?" jsem se zasmál. Animace zaostávala, ale na to jsem u Disney zvyklý.(17.1.2014)

• Fingon

O tomhle filmu jsem, ač jde o Disneyovku, neslyšel, dokud jsem nesvíral stříbrnou placku v pazourách. Po pravdě, o nic bych nepřišel.(20.7.2006)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $50,030,461Tržby Celosvetovo $103,951,461║ Dosť povrchná zlátanina na to aby to mohlo zabaviť či akokoľvek zaujať, najslabšia celovečerná Disneyovka a dá sa povedať, že aj posledná bodka za klasickou 2D animáciou. /45%/(22.7.2007)