U nás na farmě

U nás na farme

Animovaný / Rodinný / Hudební / Western

USA, 2004, 75 min

• mat.ilda

Násilnický westernový guláš v odpudivé animaci a bez štipky vtipu.(4.6.2016)

• Fingon

O tomhle filmu jsem, ač jde o Disneyovku, neslyšel, dokud jsem nesvíral stříbrnou placku v pazourách. Po pravdě, o nic bych nepřišel.(20.7.2006)

• Tuxedo

Blbá, naivní a užvaněná disneyovka. Snad se Disney s 3D animací zlepší.(8.11.2004)

• Galadriel

U Disneye si páni producenti zřejmě neuvědomují, že problém v současné době není v typu animace, ale v příběhu. Kdyby měli pěkné scénáře, takové, jaké se objevovaly alespoň do poloviny 90. let (Kráska a zvíře, Pocahontas, ještě i Tarzan), lidi (a hlavně děti) by se dívaly rádi ať by to bylo animováno ve 3D nebo ve 2D. Jenže současným Disneyovkám prostě chybí pořádný děj a nápad a snaží se to všemožně dohnat různými cool hláškami nebo rádoby moderním pojetím (viz.Planeta pokladů), které však vyznívají nadmíru trapně. Je to hrozná škoda, protože úroveň animace zůstává pořád na velmi vysoké úrovni.(18.5.2005)

3 krávy co se snaží polapit padoucha aby za odměnu vytáhly svoji majitelku z dluhů. Proti nim ovšem stojí namyšlený kůň Buck který chce banditu chytit proto aby na svého nového jezdce udělal dojem. Nevím jak vám ale mě se to celkem líbilo.(26.2.2006)