U nás na farmě

U nás na farme

Animovaný / Rodinný / Hudební / Western

USA, 2004, 75 min

• Tuxedo

Blbá, naivní a užvaněná disneyovka. Snad se Disney s 3D animací zlepší.(8.11.2004)

• Galadriel

U Disneye si páni producenti zřejmě neuvědomují, že problém v současné době není v typu animace, ale v příběhu. Kdyby měli pěkné scénáře, takové, jaké se objevovaly alespoň do poloviny 90. let (Kráska a zvíře, Pocahontas, ještě i Tarzan), lidi (a hlavně děti) by se dívaly rádi ať by to bylo animováno ve 3D nebo ve 2D. Jenže současným Disneyovkám prostě chybí pořádný děj a nápad a snaží se to všemožně dohnat různými cool hláškami nebo rádoby moderním pojetím (viz.Planeta pokladů), které však vyznívají nadmíru trapně. Je to hrozná škoda, protože úroveň animace zůstává pořád na velmi vysoké úrovni.(18.5.2005)

Tři krávy se rozhodli, že zachrání farmu. A nečekaně se jim to povedlo. Pár vtipných hlášek tam bylo, hlavně při těsném proejtím vlaků vedle sebe a křiku: "Jak jezdíš?" jsem se zasmál. Animace zaostávala, ale na to jsem u Disney zvyklý.(17.1.2014)

3 krávy co se snaží polapit padoucha aby za odměnu vytáhly svoji majitelku z dluhů. Proti nim ovšem stojí namyšlený kůň Buck který chce banditu chytit proto aby na svého nového jezdce udělal dojem. Nevím jak vám ale mě se to celkem líbilo.(26.2.2006)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $50,030,461Tržby Celosvetovo $103,951,461║ Dosť povrchná zlátanina na to aby to mohlo zabaviť či akokoľvek zaujať, najslabšia celovečerná Disneyovka a dá sa povedať, že aj posledná bodka za klasickou 2D animáciou. /45%/(22.7.2007)