MASH

M.A.S.H.

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1970, 116 min

• flanker.27

Upřímně: Nelíbí se mi to, lidi jsou nesympatický, neni to vtipný a o válce to taky moc objevnýho neříká. Jedinej klad je, že je to základ pro pozdější seriál.(15.6.2010)

,,Robert Duvall jako Frank Burns? Co je to za kravinu?" Pokud si tohle řeknete během sledování filmu, tak si MASH určitě neužijete, protože zde mají všechny postavy poněkud odlišný charakter než v seriálu a každý si na to nezvykne. Ale když se od této maličkosti odpoutáte, čeká vás hodně vtipný snímek, který mě velice příjemně překvapil. A Donald Sutherland je Alanu Aldovi přinejmenším rovnocenným soupeřem.(19.11.2008)

Pokiaľ od tohto filmu čakáte to, čo dostávate v seriáli, bude to šok... Toto je akási polodráma, kde je aj humor, ale celé je to trochu... no divné...(4.8.2008)

Viděl jsem o poznání dřív než seriál a i když dávám stejné hodnocení, film mám raději.(9.8.2007)

• KevSpa

Nejdříve jsem viděla seriál, který bezmezně obdivuji a považuji za jeden z nejlepších seriálů všech dob. Film pro mě byl neuvěřitelným zklamáním a po zhlédnutí tohoto filmu jsem vždy zbystřila, když se objevil film, který režíroval Robert Altman. Je to režisér, kterého prostě nemám ráda, jeho styl mi ani trochu nesedí.(24.5.2002)