Léto s vlky

Peder Norlund

Thomas Heinesen

Kostýmy:

Bente Ulvik

Prázdninový čas patří dětem, tak jsem sledovala tuto dobrodružnou pohádku s vnučkou, velkou to milovnicí psů a zřejmě i vlků. Mně samotné připadal snímek hodně naivní, nevěrohodný, amatérský a nějak nedotažený. Už jen ten lotr, který by ve své nenávisti k vlkům klidně zastřelil i dítě, tam nějak nezapadl. Příroda krásná, ochranářská myšlenka v pořádku a tak na přání vnučky, které se snímek líbil, budu shovívavá.(24.7.2016)

Taková tuctová dobrodrůžo blbina pro děcka, ale někteří dospělí diváci ocení jak se tam hláškujea do jakých ujetostí to občas sklouzne :)(23.7.2016)

Pre deti nádhera a pre dospelých veľmi príjemné odpočinkové. V hlavnej úlohe vlk, vlčiatko, dobré dievčatko a zlé chlapisko.(29.8.2010)

Je podnělí odpoledne, v televizi nikde nic a tam nechávám běžet ČT2 a tento film. A musím přiznat, že to celkem šlo.(6.3.2006)

Krasna zvirata, ale film je opravdu spise pro odrostle deti. Tahat vlka na lane do vzduchu to mi prijde dost trisktni...(22.12.2014)