Talentovaný, i když naivní snowboardista skočí po lákavé pracovní nabídce od svého sportovního vzoru, která mu změní život – ale brzo si začne vybírat svoji daň. (Netflix)

KevSpa

Tenhle film snad nemá žádný scénář, dialogy jsou naprosto příšerné, celá zápletka ubohá a zpracování ještě horší. Nijak zvlášť zdařilé záběry snowboardujících mladíků střídá neskutečně mizerný děj. Strašná slátanina, která pobaví jen tím, jak je děsně natočená. ()

T2 odpad!

Rozpočet $-miliónovTržby USA $27,732Tržby Celosvetovo $1,090,000║ Čistý otras. /5%/ ()

gouryella

Pokud jsou v záběru jen ukázky snowboardového umění dá se na film koukat jako na pěkný videoklip - zbytek stojí za jedno velké nic - bez děje, hereckých výkonů, jen snůška těch největších klišé... ()

Phobia

Nůůůůůdáááááá! Nesympatičtí, otravní hlavní hrdinové, scénář vznikl na jedno posezení na záchodě (možná i při malé potřebě) a tak jedinými klady zůstávají nepřevratné záběry zimní krajiny, plus sem tam nějaké snowboarďácké kejkle. Slaboučký film, o tom žádná, ale nezdá se mi strašný na zdejších 25%. Imho 33%. ()

kinej

Nuda a stupidní děj. Naštěstí se alespoň vystříhali debilních rádobymetalových písniček. Ale horama jsem se pokochal. ()

Fingon

Zajímavá hudba, rudý východ slunce a hory... konec výčtu pozitiv, s negativy si nebudu špinit hubu. BTW, kde všude byl snímek uveden, když na ČSFD je dvakrát více hodnocení než na IMDB? ()

Campbell

Ale jo sice je to slabota která postrádá hlavu a patu, a to nemluvím o dialozích, ale scény s prknama jsou sranda. Jen ten hlavní klaďas i záporák mi přijdou jak pravý retardi. Ale jak jsem řekl scény s prknama jsou fajn. ()

Tomco

na tento film ma zobrala baba, ktoru som spoznal cez pokec..odvtedy sme sa uz nevideli.. vyborny film, nadejny vztah :) .. na obe veci by som najradsej coskoro zabudol. ()

zdepapepa

Hrůza, jestli se vám nelíbí ježdění na snowboardu a triky na něm, tak to není film pro vás(pro mě taky ne...), protože tam nic jinýho snad ani není. ()

slunicko2

Snímek se možná bude zamlouvat fanouškům snowboardu. Anebo taky ne. 1) A příběh? A film jako takový? No co bychom ještě chtěli, že? 2) 23letý Nicolas Duvauchelle (talentovaný amatér Gaspard) a 28letý Grégoire Colin (profesionál Josh) uspokojí milovníky pěkných kluků. ()

FilmFan24

Někdo ujíždí na snowboardu, někdo na lyžích a někdo třeba na trávě...Nevím, na čem ujížděli tvůrci tohoto filmu. Výsledek špatný. Jakoby vás prknem jeden praštil po hlavě. ()

ECHO6MP

Ešte že nesnowboardujem, a po videní tohoto filmu ani nechcem :-D Skoro som sa unudil k smrti. Najlepšie na celom filme bolo keď Grégoire Colin ošukal tú peknú štetku v hoteli. Môj celkový dojem z tejto šukačky a z tohoto filmu 2* ()

Mr.Bulanek

Na tento film jsme byli kdysi se školou. Pamatuju si, že scénu jak nten Josh sundává nějaké buchtě kalhotky, tak nám ji v půlce střihli. :D Další scény už nevím jestli nám vystřihli, je dost možné, že ano, ale už citlivěji :D. Jinak snímek není takový hrozný jak se zdá podle hodnocení. ()

haj

Kdyby se ve filmu víc jezdilo, míň kecalo a nebyla tam tak šíleně depresivní hudba, tak by to bylo přinejmenším na... dvě hvězdičky. ()

davidek

Sjezdy úchvatný, nápad dobrý, provedení hrozný a muzika, při které bych čekal že se něco stane, je jen podkreslením při sjezdu hory. Trochu asi nevěděl básník co říci. . . . ()