Skřípění

Grind

Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Tenhle typ komedií mám rád. Příjemná komedie s prvky road-movie..Ideální na páteční večery:)..(22.3.2008)

Komedie z příjemného a zajímavého prostředí skaterů. Hlavní hrdina je sympaťák, Brody je taky fajn, hlavní kočka Morrison z House je pěkná. Jen škoda těch fekálních vtipů a zvracení, takhle to bude jen průměrná komedie. Skatové záběry jsou pěkně udělaný(10.2.2011)

Nejlepší film o skejťácích.(18.6.2011)

Ďalšia z neskutočne neskutočného radu amerických vymetených komédií. Požičať, pobaviť sa, zabudnúť. To je všetko. NA viac to jednoducho nemá. Ale spracovanie na úrovni. 60%.(12.11.2007)

• TO

O skateboardingu, podobá se filmu Legendy z Dogtownu , akorát že tohle je komedie. Docela jsem se zasmál. Vcelku pohodový film.(12.5.2006)

• - Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, například: Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk a další. (PußyMagnet)

• - Těhotná žena, která se obrací na Super Duper tým, je ve skutečnosti manželka režiséra. (PußyMagnet)

• - Kapela hrající na festivale je Blindside, křesťanská kapela ze Švédska. (PußyMagnet)