Skřípění

Grind

Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Klasická pohodovka o cestě naříč Amerikou za svým snem. Ničím nepřekvapila, zároveň ale podané bez zbytečných fekálií a podobných věcí. Pro mě malé plus za účast Jennifer Morrison a Adama Brodyho. Jinak ale prostě klasický šumák (Viděno 24.04.2010)(25.4.2010)

• TO

O skateboardingu, podobá se filmu Legendy z Dogtownu , akorát že tohle je komedie. Docela jsem se zasmál. Vcelku pohodový film.(12.5.2006)

• ripo

Toto môž pozerať len ľudia do 16 rokov a aj to musia mať radi sk8 ... Obyčajná tuctová teen limonáda bez hĺbky.(5.2.2011)

Jsou tam krutý momenty, Matt to hodně zvedá nahoru, ale neni to nic k popukání. Dobrej sk8 film, špatná komedie. Dopadnout to mohlo hůř. Když jsem to viděl poprvý, dokonce jsem ani neznal Morrisonku z House, tak mě dost překvapilo, že tam hraje XD(23.8.2009)

Pekné baby, štipka humoru, dobrá skate hudba a pekné kúsky chalošov na doskách. Na to sa vždy rád pozriem.(9.4.2009)

• - 12-ti letý skater, který vyzve tým na souboj, když si tvoří vlastní demo, je ve skutečnosti proskater Ryan Sheckler. (PußyMagnet)

• - První scéna v Chili 'n' Such je poctou filmu Fast Times at Ridgemont High (1982), kde se hádá zaměstnanec a zákazník o 100% spokojenosti. (PußyMagnet)

• - Mnoho scén ve filmu je improvizovaných. (PußyMagnet)