Skřípění

Grind

Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Ďalšia z neskutočne neskutočného radu amerických vymetených komédií. Požičať, pobaviť sa, zabudnúť. To je všetko. NA viac to jednoducho nemá. Ale spracovanie na úrovni. 60%.(12.11.2007)

• Crocuta

Skejťácká komedie určená evidentně hlavně náctiletým fanouškům tohoto sportu. Dobrý dojem ze spousty hezkých holek, slušných sportovních výkonů a poslouchatelné muziky dost podstatně sráží demence některých aktérů a scén a hlavně fekální humor, který už si holt někteří tvůrci nedovedou odpustit.(22.3.2008)

Skateboarding mám hodně (a pasivně) rád, a i když jsem se mu nikdy nevěnoval, tak s otevřenou hubou vždycky hledím na to, co někteří lidi s prknem dokáží. Navíc mám rád i související merch, trika, značky a v podstatě jsou to taky dva hlavní důvody, díky kterým lepím filmu třetí * v hodnocení. Jinak je tato teenage komedie klasickým shlukem všech možných klišé automaticky náležícím žánru. Překvapila mě snad jen Jennifer Morrisonová v dlouhovlasé, blonďaté úpravě a o herecký výkonem v tom moc nešlo :-) 50%(22.3.2008)

• mysiak

Tak ďalší x-tý americký teenagerský komediálny film...režisér si mohol vyskúšať filtre, mladých hercov...aj tak väčšinu urobil skeateri...pozitíva...Jennifer Morrison a slušný soundtrack(12.3.2009)

Jsou tam krutý momenty, Matt to hodně zvedá nahoru, ale neni to nic k popukání. Dobrej sk8 film, špatná komedie. Dopadnout to mohlo hůř. Když jsem to viděl poprvý, dokonce jsem ani neznal Morrisonku z House, tak mě dost překvapilo, že tam hraje XD(23.8.2009)

• - Mnoho scén ve filmu je improvizovaných. (PußyMagnet)

• - 12-ti letý skater, který vyzve tým na souboj, když si tvoří vlastní demo, je ve skutečnosti proskater Ryan Sheckler. (PußyMagnet)

• - Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, například: Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk a další. (PußyMagnet)