Skřípění

Grind

Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Jsou tam krutý momenty, Matt to hodně zvedá nahoru, ale neni to nic k popukání. Dobrej sk8 film, špatná komedie. Dopadnout to mohlo hůř. Když jsem to viděl poprvý, dokonce jsem ani neznal Morrisonku z House, tak mě dost překvapilo, že tam hraje XD(23.8.2009)

Ďalšia z neskutočne neskutočného radu amerických vymetených komédií. Požičať, pobaviť sa, zabudnúť. To je všetko. NA viac to jednoducho nemá. Ale spracovanie na úrovni. 60%.(12.11.2007)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $5,123,696Tržby Celosvetovo $5,141,166(7.6.2009)

• Carlossss

Nehorázně trapná teen komedie, která je tak nehorázně trapná jako tento nehorázně trapný komentář! Tvůrci si asi myslí, že když do filmu zakomponují krásně kozaté slečny, pár fekálistů z Jackassu a hip-hopery, kteří jezdí na skejtu, tak že mají vystaráno... leda hovno. Jedna hvězda je za ten nehorázně trapný závěr, který mě aspoň rozesmál svou nehoráznou trapností... špatné filmy si nezaslouží duchaplný komentář.(22.3.2008)

Filmy o skate mam dost rad, no film hodnotim styrmi hviezdickami a ta piata je za soundtrack(23.12.2008)