Skřípění

Grind

Skejterský záťah

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 2003, 101 min

Soundtrack Ralph Sall: 1. Too Bad About Your Girl - The Donnas ,2. Boom - P.O.D. ,3. Get Busy Remix - Sean Paul ,4. I'm Just A Kid - Simple Plan ,5. Smoke Two Joints - Sublime ,6. Seein' Red - Unwritten Law ,7. No Letting Go - Wayne Wonder ,8. The Jump Off Remix - Lil' Kim ,9. These Walls - Trapt ,10. Poetic Tragedy - The Used ,11. More Than A Friend - All Too Much ,12. Look What Happened - Less Than Jake ,13. 99 Bottles - SLR Whitestar ,14. Ay Dawg - Jazze Pha ,15. Fly From The Outside - Shinedown ,16. Goin Down On It - Hot Action Cop ,17. Stupid Little Fellow - The Peak Show ,(10.5.2011)

• TO

O skateboardingu, podobá se filmu Legendy z Dogtownu , akorát že tohle je komedie. Docela jsem se zasmál. Vcelku pohodový film.(12.5.2006)

Komedie z příjemného a zajímavého prostředí skaterů. Hlavní hrdina je sympaťák, Brody je taky fajn, hlavní kočka Morrison z House je pěkná. Jen škoda těch fekálních vtipů a zvracení, takhle to bude jen průměrná komedie. Skatové záběry jsou pěkně udělaný(10.2.2011)

Road movie o partě skejťáků. V šestnácti jsem na tom ujížděl, ted už bych se asi k opakovanému zhlédnutí nedokopal, ale žádnej průser to nebyl. Film je určen primární cílový skupině a tý se líbit bude.(29.11.2006)

Tenhle typ komedií mám rád. Příjemná komedie s prvky road-movie..Ideální na páteční večery:)..(22.3.2008)