• Španělsko

Sahara - Abenteuer in der Wüste

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Španělsko / Německo / USA, 2005, 119 min

• johnn333

Tohle je ten film z nejhorším scénářem historie? Ano. 30%(26.8.2007)

Když jsem na to chtěl jít se známým z Austrálie, řekl, že to bude "for children", já bych tak kritický nebyl, i když si připadám jako při hodnocení Čtyř pírek. Pohodový akční letní svižný vtipný film, na který není potřeba mít přehnané nároky :-)(22.11.2005)

Rozpočet $130miliónovTržby USA $68,671,925Tržby Celosvetovo $119,269,486 ║ Dosť nezáživné dobrodružstvo nesúce sa po celý čas v povrchnej úrovni čo nemá šancu zaujať a tobôž ponúknuť niečo čo by fakt stálo za to. O premrštenom a nevyužitom rozpočte škoda hovoriť. /40%/(11.1.2007)

• Trellíno

Jeste o stupinek horsi nez Lovci pokladu. Indy vrat se!(29.10.2005)

• kinej

Sahara není dobrý film, je to nudná slátanina všeho možného. Už jen hledání artefaktů americké historie není zrovna zajímavým tahákem. A dvouhodinnová stopáž se při nudě číšící z plátna vleče neuvěřitelně dlouho. Film nezachraňují ani nezajímaví herci, takže je to vlastně úplná ztráta času.(16.9.2005)