poster

Sahara

 • Velká Británie

  Sahara

 • Španělsko

  Sahara

 • Německo

  Sahara - Abenteuer in der Wüste

 • Slovensko

  Sahara

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Španělsko / Německo / USA, 2005, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  *

  Sahara je případ filmu tak nesmírně blboučkého, že je k popukání a funguje jako nechtěná crazy komedie. Dát takové ptákovině jedinou hvězdičku je sice neuctivé, když skvěle pobaví - jenže poněkud jinak, než tvůrci zamýšleli. Takovou kupu nesmyslů nacpat do scénáře si zaslouží obdiv už jen za odvahu. Na chvíli jsem zavřel oči a poslouchal dialogy stejně jako ozvučení filmu v podobě střelby a rachotu motorů. Už jen to stačilo, abych se dusil smíchy... Celkový dojem: 20%.(5.1.2008)

 • TheMaker
  ****

  ::::::::::::::::::: Průměrná, ale zábavná, dobrodružná akční komedie ! :::::::::::::::::::::(11.12.2007)

 • Brouk
  **

  Aůůůůůůů, zase se musím opakovat a přiřadit tenhle film k oblíbené pohádce juniorů (synátorů) od bří Čapků Jak pejsek s kočičkou vařili dort... Samé príma ingredience (hrdina -geroj, atraktivní téma a prostředí, vilná děva, bohatý padouch (v americké produkci jak jinak než minimálně dekadentní Francouz) a takový výsledek??? Bleeeeeeeeeeeeeee, tfuj tajksl... K těm ingrediencím: mám jednu připomínku... Penelope tady předvádí velmi mdlý výkon, škoda využít tuto herečku jen jako dekoraci.... 50%(19.11.2005)

 • Malarkey
  ***

  Prvně mi to nic moc neřeklo, ale když jsem se na to podíval po druhé tak jsem se i celkem bavil a tu jednu hvězdičku jsem se rozhodl přidal. Nebýt tak zmotaného a chvilkama nudného scénáře tak by to mohl být hodně slušný film. Dvojka Zahn - McConaugey je výborná a do filmu se evidentně hodí a ještě k tomu sledování zpříjemňují jejich vtípky, u kterých bych si nedokázal představit někoho jiného. Vcelku zajímavé i když chvilkama nudné... --- Jak je Vám – Řídím jak vidíš – Dobrý a ty Rudi - Zastřelil jsem chlapa světlicí - hustý(17.9.2006)

 • Boogeyman
  ****

  Náhodou, vynikající oddychovka. Obrovský rozpočet je znát z každého záběru, takže se jedná o skutečně velkou podívanou, i jako soudtrackového analfabeta mě zaujala Manselova hudba a pouštní atmosféra z obrazovky přímo praží. Příběh je taky docela zajímavej, pátrání v poušti po velký obrněný lodi, do toho naverbovaný nějaký to vyšší ekologicko-spasitelský poslání, no je to kýč, ale ujde to. Asi největším záporem tak zůstává vedle občas kreténskýho scénáře herecké obsazení. McCounaghey je sice sympaťák a Penélope roštěnka, ale tady byli, jako by tu nebyli, navíc mi dost srali.. Naopak zaujal Macy a Zahn. Jak říkám, Sahara je fakt slušnej relax a na takový žánr nelze mít velké nároky.(28.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace