poster

Kráčející skála

 • USA

  Walking Tall

 • Slovensko

  Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  **

  Podprůměrný závan 80.let. ROCK se mi od THE RUNDOWN jako prototyp akčního hrdiny zamlouvá čím dál víc, ale měl by pečlivě vážit role, nebo vyměnit svýho agenta. U filmu tohoto typu se člověk musí divit, co vlastně pohledává v kině a není to jen směšně krátkou stopáží (hoďka a pár minut navrch),ale hlavně naprosto primitivním jednoduchoučkým klišoidním příběhem, který jako by vypadl ze všech těch céčkových akčńáků v pozdně večerní TV Prima.(24.10.2005)

 • tron
  **

  „Špeciálne jednotky, špeciálne zaobchádzanie.“ Tvorcovia to s rozpočtom a ambíciami tiež nepreháňali, nuž aj ja to zbúcham narýchlo: sympatický Dwayne Johnson, pekná výprava a výborná akcia. Mínusy: slabší titulný zlosyn (pritom v iných filmoch - DRAVCOCH napríklad - bol Neal McDonough skvelý...) a strašne predvídateľný a jednoduchý scenár. Komické figúrky sú príliš komické, ženy príliš dokonalé... chuť osemdesiatych rokov príjemná (ale bez krvi), takže solídna stávka na rázny akčný polotovar. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/akcny-film/269-kracajuca-skala-40-(5.3.2005)

 • igi B.
  *

  Zcela zbytečný film. Stokrát provařená variace na stokrát omleté téma. Marné, blbé, klišoidní až běda. Tak teda... Užijte si to, hvězdičkáři... :-((17.9.2005)

 • Tuxedo
  ***

  Příjemné béčko, které mi připomělo ty starý dobrý 80. léta plnejch akčních super béček. Jojo, to bejvaly časy!(7.11.2004)

 • Skejpr
  ****

  Hrdé akční Béčko, které je tak akorát dlouhé, ani na chvíli nenudí, akce je přehledná a je to strašná psina. Sice obsahuje několik evidentních kravin, ale to je mi úplně šumák. Dwayne Johnson je výbornej herec. Jeden z mých úletů, tendle film prostě můžu.(2.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace