poster

Kráčející skála

 • USA

  Walking Tall

 • SK název

  Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

 • sportovec
  ***

  Film, který opravdu plní to, co slibuje: popisnost, která nepovznáší, ale také neuráží. Pro někoho přeakčnělý. Pro toho, kdo si v titulcích přečetl, že se scénář opírá o skutečnou událost a že SKÁLA je zasvěcena památce nezaměnitelného jedince, jeho hodnota stoupá. Ne ovšem závratně. Filmů tohoto druhu se v USA točí ročně minimálně desítky. Skutečný brak však vypadá jinak. Ne takto.(24.8.2008)

 • Gemini
  ***

  Další z řady akčních filmů "na motivy skutečné události" plný spousty nečekaného a dobře zahraného. Jenže co naplat, když vás Rockovo osobní kouzlo a pár pěkných děvčat dovedou přesvědčit, že vlastně o nic nejde, my si na nic nehrajeme, jenom seďte a moc nepřemýšlejte. Drobné plus za povedenou krysu, šerifa Michaela Bowena a je to slušných 60%, nic víc, nic míň.(9.12.2005)

 • Lima
  **

  Podprůměrný závan 80.let. ROCK se mi od THE RUNDOWN jako prototyp akčního hrdiny zamlouvá čím dál víc, ale měl by pečlivě vážit role, nebo vyměnit svýho agenta. U filmu tohoto typu se člověk musí divit, co vlastně pohledává v kině a není to jen směšně krátkou stopáží (hoďka a pár minut navrch),ale hlavně naprosto primitivním jednoduchoučkým klišoidním příběhem, který jako by vypadl ze všech těch céčkových akčńáků v pozdně večerní TV Prima.(24.10.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Dwayne Johnson se ve většině případů nenechal zastupovat kaskadérem. (vlachino)

 • - Ve sceně, kdy The Rock a Johnny Knoxville rozebírají auto, tak Johnny rozbije narázníkem přední sklo auta, ale v následující scéně je vidět, že sklo je nepoškozené. (Guilemot)

 • - Kevin Bray chcel, aby sa Dwayne Johnson (Chris Vaughn) namiesto ''klády'' oháňal baseballovou pálkou. Sám The Rock ale chcel iba ''kládu''. Ako kompromis mu ale dal prirobiť rukojeť. (Methodix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace