poster

Kráčející skála

 • USA

  Walking Tall

 • Slovensko

  Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  odpad!

  Jednoduchý akční film, který ani nenadchne ani neurazí.(21.9.2005)

 • Xmilden
  ***

  Nekomplikovaná, dětem přístupná, akce se sympatickým The Rockem. Musím uznat že tento film pro mne znamenal vrchol jeho dovedností, protože posledními filmy jako například Útěk na Horu čarodějnic, mě tento herec neskutečně zklamal. Dle mého soudu to není herec pro hlavní roli, ale snímek jako Kráčející skála (70 minut bez titulků) mu sluší. Jedná se o takový Arnoldův klon. 50%(28.8.2006)

 • AngelAngie
  **

  Johnsona nemusím, ale tohle byla docela zábava ..(30.5.2008)

 • Segrestor
  ****

  Prý inspirováno skutečnou událostí. Nevěděl jsem, že se příběh Johna Ramba považuje za skutečnou událost. Zkuste mi to vyvrátit, ale John Rambo se přece vrátil z války do rodného městečka a neplánoval nic, než klidný život v místech, kde vyrůstal. Bohužel se porafá s místními představiteli zákona a prchne do lesů, kde to bude chvíli zkoušet jako Tarzan. Stejně tak i hrdina tohoto filmu. Akorát, že zde si tvůrci realitu trochu překroutili, protože náš Dwayne se z lesa vrátí a v ruce svírá hoblovaný hranolek, z kterého si udělá svůj trademark a rozbíjí s ním huby na potkání. Inu ve filmu je možné všechno a tak to snad John Rambo pochopil, že si to museli trochu přikrášlit. Bez toho by to nebyla komedie. Samotné zdržování se po lesích není na komedii dostatečně hutný materiál. Dávám lepší čtyři hvězdy za vtipné zpracování klasické příběhu, který lidovou slovesností stále žije.(24.11.2011)

 • Ainy
  ***

  No tak jestli se to opravdu událo podle toho, jak nám skutečnou událost odehrávající se kdesi v idylickém městečku představili v tomhle filmu, musím říct, že tak idylicky bych žít tedy nechtěla. Já si to nechci rozházet s rejžánkem, ale Dwayne mi trošilinku vadí. Nevím jestli je to jeho obličejem nebo jeho nabušenou postavou a nebo kombinací obou těchto faktorů. Na druhou stranu musím ale uznat, že se mi líbil v té tělesně zbližovací scéně se sympatičnou Ashley na policejní služebně. Hrála jim u toho fakt dost dobrá písnička. Celkově příběh ne zcela originální byť tedy inspirovaný skutečností mě nijak zvlášť nepohltil - za tři.(25.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace