Kráčející skála

Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

• Lima

Podprůměrný závan 80.let. ROCK se mi od THE RUNDOWN jako prototyp akčního hrdiny zamlouvá čím dál víc, ale měl by pečlivě vážit role, nebo vyměnit svýho agenta. U filmu tohoto typu se člověk musí divit, co vlastně pohledává v kině a není to jen směšně krátkou stopáží (hoďka a pár minut navrch),ale hlavně naprosto primitivním jednoduchoučkým klišoidním příběhem, který jako by vypadl ze všech těch céčkových akčńáků v pozdně večerní TV Prima.(24.10.2005)

• tron

„Špeciálne jednotky, špeciálne zaobchádzanie.“ Tvorcovia to s rozpočtom a ambíciami tiež nepreháňali, nuž aj ja to zbúcham narýchlo: sympatický Dwayne Johnson, pekná výprava a výborná akcia. Mínusy: slabší titulný zlosyn (pritom v iných filmoch - DRAVCOCH napríklad - bol Neal McDonough skvelý...) a strašne predvídateľný a jednoduchý scenár. Komické figúrky sú príliš komické, ženy príliš dokonalé... chuť osemdesiatych rokov príjemná (ale bez krvi), takže solídna stávka na rázny akčný polotovar. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/akcny-film/269-kracajuca-skala-40-(5.3.2005)

• igi B.

Zcela zbytečný film. Stokrát provařená variace na stokrát omleté téma. Marné, blbé, klišoidní až běda. Tak teda... Užijte si to, hvězdičkáři... :-((17.9.2005)

Příjemné béčko, které mi připomělo ty starý dobrý 80. léta plnejch akčních super béček. Jojo, to bejvaly časy!(7.11.2004)

Hrdé akční Béčko, které je tak akorát dlouhé, ani na chvíli nenudí, akce je přehledná a je to strašná psina. Sice obsahuje několik evidentních kravin, ale to je mi úplně šumák. Dwayne Johnson je výbornej herec. Jeden z mých úletů, tendle film prostě můžu.(2.3.2007)