Kráčející skála

Walking Tall

Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

Mám rád Rocka takže mě tenhle film fajn pobavil. Když hajzlům rozmlacuje držku prknem tak je to fakt cool. Nic pro intelektuály, ale na ty serem, protože tohle je film na relax.(19.12.2004)

Takové nedotažené. Žádnej extrémní akční počin. Dalo se to vydržet, mozna kvuli kratke stopazi, ktera mi vyhovovala. Rock mne ale mile potesil, neni to jen mlaticka z wrestlingu, Johhnym Knoxvillem sehrali vynikajici dvojku a obcas jsem se i bavil. Prumer, nic vic, nic min.(7.8.2006)

Prý inspirováno skutečnou událostí. Nevěděl jsem, že se příběh Johna Ramba považuje za skutečnou událost. Zkuste mi to vyvrátit, ale John Rambo se přece vrátil z války do rodného městečka a neplánoval nic, než klidný život v místech, kde vyrůstal. Bohužel se porafá s místními představiteli zákona a prchne do lesů, kde to bude chvíli zkoušet jako Tarzan. Stejně tak i hrdina tohoto filmu. Akorát, že zde si tvůrci realitu trochu překroutili, protože náš Dwayne se z lesa vrátí a v ruce svírá hoblovaný hranolek, z kterého si udělá svůj trademark a rozbíjí s ním huby na potkání. Inu ve filmu je možné všechno a tak to snad John Rambo pochopil, že si to museli trochu přikrášlit. Bez toho by to nebyla komedie. Samotné zdržování se po lesích není na komedii dostatečně hutný materiál. Dávám lepší čtyři hvězdy za vtipné zpracování klasické příběhu, který lidovou slovesností stále žije.(24.11.2011)

• Paldini

Celkem jsem se bavil. Steven Seagal konečně našel následovníka. Nejvíce mě pobavila informace na začátku filmu, že je to všechno podle skutečné události. Ti Američani ze sebe někdy dokážou udělat pěkné pitomce.(24.1.2005)

Příjemné béčko, které mi připomělo ty starý dobrý 80. léta plnejch akčních super béček. Jojo, to bejvaly časy!(7.11.2004)