Kráčející skála

Walking Tall

Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

Miluju filmy, kde jedinec šikanuje zločineckou organizaci jako ODPLATA. Akční oddechovku v osmdesátkově přímočarém duchu táhne scenáristicky pečlivě připravený/vyeskalovaný konflikt a sympaťák Rock.(12.10.2007)

• tron

„Špeciálne jednotky, špeciálne zaobchádzanie.“ Tvorcovia to s rozpočtom a ambíciami tiež nepreháňali, nuž aj ja to zbúcham narýchlo: sympatický Dwayne Johnson, pekná výprava a výborná akcia. Mínusy: slabší titulný zlosyn (pritom v iných filmoch - DRAVCOCH napríklad - bol Neal McDonough skvelý...) a strašne predvídateľný a jednoduchý scenár. Komické figúrky sú príliš komické, ženy príliš dokonalé... chuť osemdesiatych rokov príjemná (ale bez krvi), takže solídna stávka na rázny akčný polotovar. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/akcny-film/269-kracajuca-skala-40-(5.3.2005)

Kevin Bray docela zabodoval. Natočil svižnou akční jízdu, s příjemnými herci, pěkně natočenými a ozvučenými akčními scénami a solidní muzikou. Rozhodně to není žádný akční megahit letošního roku, ale příjemně se člověk pobaví a odreaguje. The Rock je velmi dobrý v akčních scénách.(17.12.2004)

Příjemné béčko, které mi připomělo ty starý dobrý 80. léta plnejch akčních super béček. Jojo, to bejvaly časy!(7.11.2004)

• AngelAngie

Johnsona nemusím, ale tohle byla docela zábava ..(30.5.2008)