poster

Kráčející skála

 • USA

  Walking Tall

 • Slovensko

  Kráčajúca skala

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2004, 83 min

 • Radek99
  *

  Stereotyp akčního hrdiny...(22.12.2009)

 • monolog
  odpad!

  Téhle nezáživné napodobenině Ramba 1 (tedy prvních deset minut) nedám víc, ani kdyby Dwaynea Johnsona shodili ze skály svázaného do kozelce a předtím ho ještě umlátili tou dřevěnou pálkou. Stupidita největšího rázu. Herecky šutr, dějově sračka, co je víc? Skála. Jestli tenhle chlápek má nahradit Arnolda, tak potěž pámbu. I když má třeba mohutný svaly, tak není ani zpola tak vypracovanej, nemá ani zpola tak opičácky sympatickej ksicht a jeho charisma je oproti Arnieho doslova na nule.(19.1.2006)

 • Boss321
  ***

  Slušná béčková akční jízda s nástupcem Arnolda wrestlerem The Rockem. Nejhorší na těhle filmech je někdy až zbytečná přehnanost (The Rock příde do casina a s kladou v ruce vymlátí všechny co tam jsou :-))..... ale jinak jsem se bavil dobře.(9.12.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V nebezpečných scénách zastupoval Dwayna Johnsona jeho bratranec Tanoai Reed. (karloskiller)

 • - Další změnu oproti původnímu snímku představuje změna prostředí: z amerického Jihu autoři příběh přenesli do městečka v pohoří Washington's Cascade obklopeného lesem. Natáčelo se však v Kanadě, především v Britské Kolumbii, kde výtvarník Brent Thomas v městečku Squamish nedaleko Vancouveru vytvořil podle středozápadních vzorů přesvědčivý model lokálního kasina - místa, v němž se ve filmu odehraje řada důležitých setkání i bojových střetů. Kráčející Skála totiž - navzdory nejrůznějším změnám a posunům - zůstává ryzím akčním filmem a potřebě akce se musela přizpůsobit zápletka i všechny další prvky vyprávění. (duklak2)

 • - Okres Kitsap County v štáte Washington má v skutočnosti veľmi nízku kriminalitu. Nemožno sa teda čudovať, že sa niektorým obyvateľom "reklama" vo filme nepáčila. (Methodix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace