Garfield ve filmu

Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

• Xeelee

Garfield NEBĚHÁ, NEŠPLHÁ VENTILACÍ a hlavně NETANCUJE! Pád do lasagní z mrakodrapu (!), šikana psů a (špatné) herecké výkony to opravdu nezachrání.(1.5.2008)

Pomerne príjemný hraný animák, ktorý ale stroskotáva na scenári. Je to veľká škoda, lebo Murrayovi to s nezbedným kocúrom dokonale sekne. Už len aby sa s tým tvorcovia pohrali v dvojke, čoho sa ale obávam. Mačka je ale neskutočne sama o sebe zábavná a jej salámovitosť sa dala oveľa lepšie zúžitkovať. 55%.(25.10.2007)

• Cappuccino

Taká tá jednoduchá, oddychová komédia. Neurazí (vlastne urazí), ale bohužiaľ ani nepobaví. Kameň úrazu spočíva v nevtipných a až primitívne detských vtípkov, na ktorých si jedinec nad dvanásť rokov ide oči vyplakať (možno urážam aj deti pod dvanásť). Ak by ste však náhodou tento film našli v novinovom stánku za 10 ,-sk/čk, neváhajte! Pretože presne takú cenu Garfield má. Brakovú, príliš nízku, ale kvalitatívne krásne vystihujúcu.(7.6.2010)

Film, který je dokonalým potvrzením faktu, že předloha je nezfilmovatelná. Takže, když se vyrovnáte s tím, že Garfield ve filmu má s Garfieldem ve stripech společné snad jen jméno a lenost, můžete se docela pobavit. Já jsem se bavil víc než u většiny zvířato-digitálních filmů posledních let, oba díly Scooby Doo nevyjímaje. Navíc se zas jednou docela vydařil český dabing.(3.10.2004)

• Enšpígl

Na tenhle film dávali rodiče své děti do kina , aby se sami mohli odávat nesmyslným nákupním orgím blbostí všeho druhu co má českou cedulku SALE.Já zůstal se všema dětma v kině ,ale vyšlo by to asi na stejno, jako kdybych šel na ten nákup. Jen chudák dítě za mnou asi nic nevidělo,já sice jo,ale jako kdyby ne.(28.8.2006)