poster

Garfield ve filmu

 • Česko

  Garfield

 • USA

  Garfield: The Movie

 • Slovensko

  Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  **

  Jde to, ale dře to. A dře to docela dost, protože humoru se ve filmu dočkáte jen zřídka kdy. Škoda :-((18.4.2009)

 • Malarkey
  *

  Že jsem ty stripy miloval, to je prostě fakt. Když jsem viděl Garfielda v 3D animaci a přestal je číst to je druhá věc. Nevim jak je to možný, jako malý jsem četl furt dokola ty knížky, které stále vychází a dokázaly mě rozesmát. Čímž netvrdím, že by to dneska nedokázaly. Ale tohle zpodobnění do filmu já krajně nesnáším. Prostě v něm se objeví věci, který by zatrpklý, věčně nenažraný a milující svoji osobu kocour prostě neudělal. Miluju ho kreslenýho na černobílém podnose, miluju ho kresleného v seriálu ale animovaného ve 3D, od toho se držím prostě dál a budu. Ani dvojku už vidět nechci. Příběh je nad očekávání takový, jak se odehrává většina stripů a ani vtípky nevyniknou tolik jako na papíře. Prostě tohle se každopádně nepovedlo. Na druhou stranu se zde ukázal opět kvalitní český dabing. --- Garfielde, ty jsi sežral všechny lasagne... - Já za to nemůžu, ony si začaly.(20.8.2007)

 • Smok
  *****

  Nerozumiem, že pri iných adaptáciách komixov sa ľudia rozplývajú, len chudák Garfield si to tu poriadne zlizol. Komixovým Garfieldom moc "poškvrnený" nie som, takže jeho filmové spracovanie mi nevadilo a vynikajúco som sa na tomto nenažratom tlsťochovi bavil. Peter Marcin mu v slovenskej mutácii prepožičal perfektný hlas, takže deti filmového Garfielda (a jeho kamošov milujú) aj s jeho zápormi a ja mu na protest proti podpriemernému hodnoteniu tu na csfd dávam za plný.(12.10.2008)

 • Kothy
  ***

  Líný kocour, který má rád lazsgne s dabingem Vladimíra Čecha. Nic zvláštního.(25.1.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $75,369,589Tržby Celosvetovo $200,804,534/55%/(18.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace