Garfield ve filmu

Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

• LiVentura

Přenos animovaných figurek na filmové plátno živých herců nikdy moc dobře nedopadlo, co já pamatuji.!(1.1.2010)

• Xeelee

Garfield NEBĚHÁ, NEŠPLHÁ VENTILACÍ a hlavně NETANCUJE! Pád do lasagní z mrakodrapu (!), šikana psů a (špatné) herecké výkony to opravdu nezachrání.(1.5.2008)

Mozna to je tim, ze komiksy s Garfieldem nepovazuju za naky genialni mistrovsky dilo, ale tenhle film mi uplne nejhorsi neprisel. Samozrejme to nesaha komiksum ani po paty, ale i tady se najde par zdarilejch hlasek a hlas Billa Murraye se k Garfieldovi hodi perfektne. Navic tu je sexy Jennifer Love Hewitt. Netvrdim, ze sem se nejak moc bavil, ani sem se moc nenasmal, ale aspon sem se moc nenudil. Slabsi 3*.(12.6.2007)

Není to sice žádná pecka, ale jako komedie to celkem funguje. Garfield je týpek a nemůže vás nudit. Když už se nudit začnete, tak vás jistě probudí fakt, že se na scéně objevila J.L.Hewitt (eventuélně je tu pro dámy i B.Murray). 55%(28.12.2007)

Film, na který ihned po odchodu z kina zapomenete, ale poměrně slušně se u něj bavíte. Kdybych jej měl poměřovat s cenou lístku, bylo by to za dvě.(30.8.2004)

• - 50milionové zfilmování světoznámého stripu zaútočilo na peněženky amerických diváků a během prvních třech dnů promítání si z kin odneslo téměř 22 mil. dolarů. Garfield si do prasátka uložil celkově 75 milionů. (imro)

• - Chapman (Stephen Tobolowsky) na výstavě pojmenuje Odieho, aniž by mu někdo předtím prozradil jeho jméno. (ricky4)

• - Garfield má za sebou také televizní seriál, který běžel v televizi v letech 1988 a 1994. (imro)