poster

Garfield ve filmu

 • Česko

  Garfield

 • USA

  Garfield: The Movie

 • Slovensko

  Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xeelee
  *

  Garfield NEBĚHÁ, NEŠPLHÁ VENTILACÍ a hlavně NETANCUJE! Pád do lasagní z mrakodrapu (!), šikana psů a (špatné) herecké výkony to opravdu nezachrání.(1.5.2008)

 • genetique
  ***

  Pomerne príjemný hraný animák, ktorý ale stroskotáva na scenári. Je to veľká škoda, lebo Murrayovi to s nezbedným kocúrom dokonale sekne. Už len aby sa s tým tvorcovia pohrali v dvojke, čoho sa ale obávam. Mačka je ale neskutočne sama o sebe zábavná a jej salámovitosť sa dala oveľa lepšie zúžitkovať. 55%.(25.10.2007)

 • Cappuccino
  *

  Taká tá jednoduchá, oddychová komédia. Neurazí (vlastne urazí), ale bohužiaľ ani nepobaví. Kameň úrazu spočíva v nevtipných a až primitívne detských vtípkov, na ktorých si jedinec nad dvanásť rokov ide oči vyplakať (možno urážam aj deti pod dvanásť). Ak by ste však náhodou tento film našli v novinovom stánku za 10 ,-sk/čk, neváhajte! Pretože presne takú cenu Garfield má. Brakovú, príliš nízku, ale kvalitatívne krásne vystihujúcu.(7.6.2010)

 • Slarque
  ***

  Film, který je dokonalým potvrzením faktu, že předloha je nezfilmovatelná. Takže, když se vyrovnáte s tím, že Garfield ve filmu má s Garfieldem ve stripech společné snad jen jméno a lenost, můžete se docela pobavit. Já jsem se bavil víc než u většiny zvířato-digitálních filmů posledních let, oba díly Scooby Doo nevyjímaje. Navíc se zas jednou docela vydařil český dabing.(3.10.2004)

 • Enšpígl
  *

  Na tenhle film dávali rodiče své děti do kina , aby se sami mohli odávat nesmyslným nákupním orgím blbostí všeho druhu co má českou cedulku SALE.Já zůstal se všema dětma v kině ,ale vyšlo by to asi na stejno, jako kdybych šel na ten nákup. Jen chudák dítě za mnou asi nic nevidělo,já sice jo,ale jako kdyby ne.(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace