Garfield ve filmu

Garfield

Akční / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA, 2004, 80 min

• LiVentura

Přenos animovaných figurek na filmové plátno živých herců nikdy moc dobře nedopadlo, co já pamatuji.!(1.1.2010)

• 2Pac

Nie prilis podarena konverzia na motive popularneho komixu. Ubohy pribeh nezacharni ani super hlaskujuci Garfield v podani skveleho Bill Muraya.(2.11.2004)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $75,369,589Tržby Celosvetovo $200,804,534/55%/(18.7.2005)

Ušlo to. Není to dílo, bez kterého bych se neobešla, ale vyloženě špatné to rozhodně nebylo.(18.11.2007)

Není to sice žádná pecka, ale jako komedie to celkem funguje. Garfield je týpek a nemůže vás nudit. Když už se nudit začnete, tak vás jistě probudí fakt, že se na scéně objevila J.L.Hewitt (eventuélně je tu pro dámy i B.Murray). 55%(28.12.2007)

• - Poprvé se Garfield objevil v novinovém stripu Jima Davise 19. června 1978. Dnes se objevuje v 2 570 novinách po celém světě a denně jej čte přibližně 263 milionů lidí. (imro)

• - Podle Bille Murraye přijal tento herec nabídku na nadabování kocoura Garfielda jen proto, že špatně přečetl jméno scenáristy. Scénář napsal Joel Cohen, Bill Murray četl "Joel Coen" - polovina bratří Coenů, slavných režisérů. (Nin)

• - Pri naháňačke na nádraží má Odie v jednom zábere elektrický obojok na sebe, potom nie a v ďalšom zábere ho má opäť na krku. (Methodix)