Agent Cody Banks 2

Agent Cody Banks 2

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

• Tommassi3

"Cody !! Klarinet !!" - "Nevypadáš jako klarinet.. Ha, ha haa !!" Oh, my God !!(6.8.2016)

• Slartibarkfast

Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)

Druhý díl Agent Cody Banks 2 bych rozhodně nehodnotil, jako odpad jako zde někdo hodnotí, chápu, i mně se zdál trošku slabší než byla jednička, ale je to opravdu nesmysl to hodnotit jako odpad!.Ale uznávám je to každýho věc!(2.1.2010)

• Jericho666

To samé co jednička v horším provedení.... Děj, herci, atmo, hudba = nic, nic a zase nic...(13.3.2008)

• balba

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.(2.4.2007)