Agent Cody Banks 2

Agent Cody Banks 2

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

• Slartibarkfast

Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)

• choze

Frankie Muniz, Anthony Anderson a bloncka z S Club 7. Po průměrném (ale úspěšném) prvním díle jsem se těšil na krásně podprůměrné pokračování, ale je to nehorázná nuda.(15.5.2007)

• Jericho666

To samé co jednička v horším provedení.... Děj, herci, atmo, hudba = nic, nic a zase nic...(13.3.2008)

• sidzej

Uvodnych niekolko minut na taborovom campe bolo este dobrych, ale s pribudajucimi minutami to bolo stale slabsie a slabsie. Tvorcovia mali evidentne k dispozicii podstatne nizsi rozpocet a na filme je to poznat. Namiesto solidnej akcie sa dostavila nuda a infantilita. 35%(30.4.2009)

• balba

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.(2.4.2007)