Agent Cody Banks 2

Agent Cody Banks 2

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

• mysiak

Psychicky som neuniesol tento film...totálne tragické a maximalisticky zničujúco trápne...(7.12.2009)

• Paxxx.cz

První díl nebyl tak hrozný jak jsem čekal, ale tohle pokračování bylo naprosto zbytečné- další z lacině působících filmů o tajných agentech, které za mořem hltají diváci po tuctech, čemuž se při takhle nízké kvalitě fakt divím.(8.7.2010)

• balba

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.(2.4.2007)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $23,630,159Tržby Celosvetovo $28,818,995(21.10.2008)

• Slartibarkfast

Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)