Agent Cody Banks 2

Agent Cody Banks 2

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

• Slartibarkfast

Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)

• balba

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.(2.4.2007)

• sidzej

Uvodnych niekolko minut na taborovom campe bolo este dobrych, ale s pribudajucimi minutami to bolo stale slabsie a slabsie. Tvorcovia mali evidentne k dispozicii podstatne nizsi rozpocet a na filme je to poznat. Namiesto solidnej akcie sa dostavila nuda a infantilita. 35%(30.4.2009)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $23,630,159Tržby Celosvetovo $28,818,995(21.10.2008)

• mysiak

Psychicky som neuniesol tento film...totálne tragické a maximalisticky zničujúco trápne...(7.12.2009)