poster

Rozbité zrcadlo

 • anglický

  The Mirror Crack'd

 • slovenský

  Rozbité zrkadlo

Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1980, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Agatha Christie sa opäť raz nezaprela a napísala detektívny príbeh so zápletkou, ktorej rozuzlenie veru mnohých prekvapí. Na druhú stranu sa mi to už zdalo až moc za uši pritiahnuté. Dobová atmosféra mohla byť tiež zvládnutá lepšie. Holt, chýbal tu Poirot, slečna Marplová sa čo do zaujímavosti postavy na neho ani zďaleka nechytá. 65/100(20.10.2016)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Pravě to po hodině a třičtvrtě skončilo na čt2 a já jsem musel aplikovat sirky mezi oční víčka, abych nevytuhl. Slečna Marplová, pardon Jessica Fletcherová je v žánru detektivka totálně pod průměrem. 76% je úplně mimo.Možná až mně bude mezi 70 a 100 lety, tak to přehodnotím. 35%(5.9.2015)

 • Gilmour93
  ****

  Dělat slečna Marpleová v Miami u CSI, zavřou všechny ty zbytečné laboratoře a Horatio jde krmit racky k molu.. Klasicky vystavěný detektivní příběh, kdy všichni jsou podezřelí, všichni mají nějaký motiv a vám je jasné, že vrahem bude ten, od kterého to nejméně čekáte a že k jeho odhalení povede rozklíčování zdánlivě nedůležitých náznaků. Hamilton si k úspěchu pomáhá konverzační lehkostí i královským obsazením. Jen si vezměte, K.Novak jako americká moviestar mdlého rozumu, R.Hudson s trefným srovnáním práce režiséra a producenta či třeba decentně okoralá E.Taylor. Ku prospěchu věci bylo i to, že policejní šakalík E.Fox dostal více prostoru, než obludně zmalovaná Jessica Fletcher. Ta si naštěstí v úvodu zranila nohu a tak mohla doma jen štrikovat, zahradničit či mít vlhké sny o vikáři a pak tam na konci vkráčet s odhalením, že by z něj i Columbo spolkl doutník.. „Zkurvenej Scotland Yard!“(7.9.2015)

 • Pohrobek
  ****

  Stará garda v dobrém slova smyslu. Člověk by neřekl, jak to v roce 1980 Tonymu, Rockovi, Kim nebo Elizabeth šlape!(10.6.2005)

 • Snorlax
  ****

  Velmi dobrá detektivka s vynikajícím obsazením.(28.1.2012)

 • Kim Novak

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace