Rozbité zrcadlo

• slovenský

Rozbité zrkadlo

Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1980, 105 min

Nadhodnotená detektívka, ktorá sa dokolečka-dokola len krúti a krúti aby sa napokon nevykrútila z niečoho VIAC, čo by stálo za zvýšenú pozornosť. Zato pohľad na Kim Novak je i v pokročilejšom veku stále fantázia.(1.5.2014)

S_M_Lomoz má pravdu. Jen bych si dovolil podotknout, že je to snímek velice vtipný. Tato vtipnost ústí z protikladu onoho venkova, na který přijdou natáčet hollywoodští filmaři. DEJTE MI YORK...JAK TO, JAKEJ YORK? ;-)(5.1.2004)

• WANDRWALL

Pěkná detektivka, a krásný finální monolog z úst Elizabeth Taylor.(30.8.2010)

Díla Agathy Christie se musí krásně zpracovávat. A pokud je režisér alespoň trochu zručný, nemůže to nikdy skončit propadákem. Rozbité zrcadlo má tradičně dobrou zápletku a výborné herce. Dojem sice nepřevyšuje 3*, ale času stráveného u tohoto snímku rozhodně nelituji. P.S. Pierce Brosnana jsem nějak přehlédl. :)(12.1.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,000,000Tržby Celosvetovo $11,200,000(30.11.2009)

• Kim Novak