poster

Rozbité zrcadlo

 • anglický

  The Mirror Crack'd

 • slovenský

  Rozbité zrkadlo

Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1980, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Další vydařená adaptace románu Agathy Christie, tentokrát se slavnou slečnou Marpleovou v hlavní detektivní roli. Opět spousta hvězdných jmen, propracovaný scénář i okamžiky napětí, tak jako jsme u filmových adaptací Agátiných románů už zvyklí.(17.4.2003)

 • LiVentura
  ****

  Skvostná původní krimi s pův.čes.dabingem. Nádhera vidu i slechu..(26.3.2011)

 • nascendi
  ***

  Kedysi dávno som rád čítal diela Agathy Christie. Paradoxne som nikdy neobľuboval filmy nakrútené podľa jej predlôh. Počnúc Vraždou v Orient exprese a končiac dnešným Rozbitým zrkadlom. Jednak David Suchet a Angela Landsbury nezodpovedajú mojim predstavám vytvoreným pri čítaní jej detektívok a tiež naftalínovosť, ktorú je cítiť z týchto predčasne zostarnutých filmov. Tvorcovia sa príliš snažili vtlačiť do filmov atmosféru starej dobrej Anglie, že vytvorili staré a nie príliš dobré filmy, pri ktorých sa výrazne nudím. A tak ma z Rozbitého zrkadla zaujala iba nezvyčajne rozsiahla zbierka známych hercov a herečiek.(8.12.2014)

 • Avalon820
  ****

  Ach ta Marplová, to je fakt číslo! Tento film mě utvrdil v mé teorii, kde Angela Lansbury hledala inspiraci pro roli Jessici Fletcherové... Nicméně - takováto Marplovka je zaručeně jedna z nejlepších. Ostatní mi příjdou moc fádní, nudné, apatické, jiné zase infantilní, a další zase přehnaně aktivní. Detektivek od Agathy Christie jsem přečetl mraky, postava Marplové je mi jednou z těch méně sympatických, ale když už bych ji měl mít, tak přesně v takovémto balení. Že tvůrci přestali Angelu obsazovat do dalších filmů, jelikož se jim zdála tehdy málo stará (viz. Encyklopedie Agathy Christie), mi příjde poněkud hloupé. Co se dalšího týká - úpravy originálu malé a dobré, režie v příjemném duchu své doby a Elizabeth Taylor jako tradičně brilantní. Co si více přát?(4.10.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,000,000Tržby Celosvetovo $11,200,000(30.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace