Vražda o třech dějstvích (TV film)

Murder in Three Acts

Vražda v troch dejstvách

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1986, 94 min

Velmi slušná detektivka se starším, ale stále vitálním Peterem Ustinovem, který opět odhaluje pointu příběhu na základě své nadměrné inteligence. Vše je zpracováno poměrně zábavně a Tony Curtis je ve své roli vynikající.(14.11.2003)

Bylo to ... slabší. Ustinov prostě nikdy nebude Suchet, ale zde mě to až tolik nevadilo, dokonce ostatní herci byli kvalitní, ovšem výprava díla minulého ty budoucí nepřemáhá ani omylem a čtyřmi hvězdami možná i nadhodnocuji. ... Sklenky šampaňského, herecká zkouška, jed, sídlo na pokraji hory.(6.2.2013)

Strašne moc filmu uškodilo, že je vyrobený pre TV. Je to dosť cítiť. Inak je to najslabší film o Poirotovi v ktorom hral P.Ustinov. 60%.(4.10.2006)

• wosho

Opravdu děsné. Hercule Poirot tímto filmem prošel peklem a jeho tvůrkyně se v hrobě musí zděšením otáčet rychleji než kuře na grilu.(4.3.2009)

Je zde hodně zdát televizní zpracování a navíc, Peter Ustinov to svým zpracováním nikdy nedotáhl na Davida Sucheta a ani na Alberta Finneyho.Ovšem Tony Curtis je jako vraždící herec, mistr převleků skvělý a dávám mu symbolickou 4 hvězdičku a ta je také za to že takové detektivní filmy se netočí.(20.10.2003)