Mistr zločinu

Majster zločinu

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2004, 87 min

• Paldini

Nesouhlasím s ostatními v hodnocení. Film je podprůměrný. Na fígle, které podvodníci předvádějí, snad už nemůže nikdo skočit (jen ve filmu), scénář je děravý až hrůza a konečná pointa dělá z logiky příběhu z děravého síta přímo cedník. Schéma celého děje je několikrát provařeno. Například nedávno v televizi uvedený Shade byl přesně podle stejného schématu, co se týče vývoje děje i závěrečné pointy, jen nebyl tak tupý.(16.8.2005)

Střízlivá stopáž, velmi pestré a zajímavé obsazení a pár slušných míst. Jinak ale průměrná story zabalená v průměrném balení!!(29.6.2011)

Netradiční snímek vyznačující se svižným tempem, dobrým obsazením a střízlivou stopáží. Richard je ideálním příladem lidské svině, i přesto mi byl svým způsobem sympatický a fandil jsem mu; škoda, že s ním nakonec takhle vypekli, i když si to určitě zasloužil... 80%(28.9.2010)

Až na několik kosmetických úprav naprosto věrný remake argentinského krimi filmu DEVĚT KRÁLOVEN. Oproti němu má však jedno velké plus a tím je podstatně svižnější tempo bez hluchých míst.(31.12.2007)

Svižné heist movie, ktoré veľmi slušne klape až do samotného záveru, ktorý je ale podľa mňa vážnou slabinou celého filmu, pretože pri spätnom pohľade podkopáva logiku východiskovového bodu celého príbehu. Škoda. 3,5*(17.6.2005)