poster

Hokejový zázrak

 • USA

  Miracle

Drama / Rodinný / Sportovní / Historický

USA, 2004, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Byl to pravý sportovní zázrak a zažít ho na vlastní kůži musel být zážitek. Ale protože na mě soukromí většiny postav nefungovalo, musím zůstat u obdivu jen směrem k zásadní události hokejového dějepisu. Střihově a kamerově výtečné zpracování zápasů funguje na výbornou a člověk téhle partě musí fandit naplno, jenže po informačně-komplexní stránce by mi šikovně koncipovaný dokument přišel vhod snad i více.(2.8.2011)

 • predators
  ****

  Z pohledu filmařského? Řekněme, průměr. Z pohledu hokejového? Lepší průměr. :-) Možná až s podivem, že ty dvě hodiny tak rychle utekly a vlastně jsem se i docela bavil. Především u té herní části. No jo no, zázrak se amíkům povedl, dokonce jsem jim i fandil, jenže by mě spíš zajímalo, kdy někdo natočí to, co se povedlo našim hráčům v Naganu? :-) Zajímavosti: Gool američanů na 2:2 padl již po vypršení časomíry. / K. Russel stál poprvé na bruslích právě v tomto filmu. / Tretiakovi se na střídačku moc nechtělo. / Lake Placid znamená v překladu Klidné Jezero... :-) 68%(15.1.2009)

 • Pilda17
  ****

  Jelikož jsem pár let hokej hrál, tak mě film velice zaujal. Bohužel USA pro mě nemá takový ten hokejový cit, ale i přesto snímek nebyl špatný. Škoda, že ČR nemá dost financí na natočení takového snímku, poněvadž natočit Nagano 1998, kdy český hokejový tým vyhrál, by mohl být naprosto neuvěřitelný zážitek pro českého diváka. Nevím jestli by nebyli finance, ale rozhodně se o to nikdo nepokusil a to je obrovská chyba. USA natočila svůj hokejový zázrak, který je pro ně naprostá památka, ale mě jako českému fanouškovi to nic moc neřekne. Určitě zajímavý film a hokejový fanoušek si v tom to své určitě najde. Já bych raději viděl něco jiného, i když kvalita tohoto filmu se nezapře... 7/10 = 75%(10.6.2011)

 • Chermy
  ****

  Skvěle natočený film!(16.11.2010)

 • MISSha
  ****

  Předesílám že hokej je můj nejoblíbenější sport,jako na jeden z mála sportů se na něj každoročně dívám a fandím.Kurt Russell je v roli trenéra přesvědčiví,stejně jako celý snímek natočený podle skutečné události která se stala.Český tým by měl také dostat takovou filmovou poctu jako tuhle amíci,protože Nagano 1998 je pro nás stejně památné jako pro USA Lake Placid 1980.(27.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace