poster

Hokejový zázrak

 • USA

  Miracle

Drama / Rodinný / Sportovní / Historický

USA, 2004, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Slušný kus, který trochu sráží až moc "disneyovská" hudba, ale jinak je z toho ta energie cítit. A to mě sport vážně nezajímá. Tím je pro mě film ze svojí podstaty nezajímavý a už ho určitě nikdy neuvidím, ale ty čtyři hvězdy dám... 70%(10.12.2011)

 • Yardak
  ****

  Pro Američany to byl opravdu hokejový zázrak, neboť porazili Československo:)). Jeden z těch lepších amerických filmů, který oslavuje jejich sportovní odvahu.(22.12.2008)

 • MoRTy
  ***

  kurva to bylo ale AMERICKÝ !(22.12.2008)

 • Aky
  ****

  Výtečné nejen sportovní drama nejen o hokeji, ale také o tom, že sport vždycky plní i jiné funkce, jako je například budování národní hrdosti, a to mnohdy znamená víc než samotné sportovní poměřování sil. Stále se divím, proč se ještě nikdo neujal zfilmování hokejových soubojů Čechoslováků a sovětských Rusů, v nichž sublimovala u hráčů i u diváků nárdnostní a politická nenávist. Současně mám strach, že se toho někdo ujme a pokazí to.(28.10.2005)

 • Djkoma
  ****

  Příjemně natočený film o jednom velkém Americkém zázraku na který se již přes 26 let vzpomíná a nikdy nezapomene. Jednou se takhle možná zfilmuje i naše výhra na olympiádě v Naganu. Jen škoda, že film se soustředí pouze na hlavní souboje USA X SSSR. Pro lepší celistvost vyprávění a vnímání celého kolotoče tehdejšího olympijského šílenství by bylo příjemné vidět poslední zápas USA aspoň skrze komentář trenéra/vypravěče...(19.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace