poster

Hokejový zázrak

 • USA

  Miracle

Drama / Rodinný / Sportovní / Historický

USA, 2004, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  ****

  V tomhle podání film vyznívá poněkud jako další propaganda - hlavní náplní totiž není výhra USA na olympiádě, ale souboj USA vs Rusko. Jinak ale velmi povedený kousek.(15.3.2012)

 • Kaka
  ****

  Kurt Russell překvapil v roli psychologicky výborně zvládnutého trenéra. Skvělá práce s motivací, realisticky znějící mladíci, rozumně (bez patosu) podaná zralost a zkušenost stáří, solidně nastříhané zápasy. Naštěstí absentuje i rozpočet. Zrnitý obraz a obyčejné kulisy (výborně reflektují 80. roky) tomu ve výsledku jen pomáhají. Nenápadný, ale velmi povedený kousek v rámci žánru.(11.8.2012)

 • Rocky62
  ****

  Nejsem sportovně založený, tudíž ani filmy se sportovní tematikou nejsou pro mě tím pravým šálkem čaje, ale tenhle film mě oslovil a to nejen díky vynikajícímu Kurtu Russelovi(22.6.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Slušný kus, který trochu sráží až moc "disneyovská" hudba, ale jinak je z toho ta energie cítit. A to mě sport vážně nezajímá. Tím je pro mě film ze svojí podstaty nezajímavý a už ho určitě nikdy neuvidím, ale ty čtyři hvězdy dám... 70%(10.12.2011)

 • dobytek
  *

  Hokejový zázrak je hodně špatnej sportovní film, ve kterym navíc toho hokeje moc neni, ale neustále se tam kecá o vlastenectví a o bohu. Nemam rád hokej a filmy, kde se dialogy skládaj z vět typu "Bůh žehnej americe. Bůh nám pomáhej. Za jakej hraješ tým, chlapče? Za USA!!!" a podobný kecy, ty úplně nesnášim. Ten film jsem vyloženě přetrpěl a dalo mi to fakt zabrat, abych to vydržel až do konce. No a ten konec byl teda taky úchvatnej. Celej film mi dal asi tolik, jako kdybych si někde našel výsledky hokejovejch utkání na olympiádě 1980. Jedinej důvod, proč tomu nedám odpad, je Kurt Russell, takže 1 hvězdička a to je až až...(7.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace