poster

Poslední tanec

 • Kanada

  One Last Dance

 • slovenský

  Posledný tanec

Drama / Romantický

Kanada, 2003, 97 min

Režie:

Lisa Niemi

Scénář:

Kevin Bernhardt

Kamera:

Albert J. Dunk

Producenti:

Rhonda Baker

Střih:

Claudia Finkle

Scénografie:

Tim Galvin
(další profese)
 • castor
  **

  Tanec mám velmi rád, ale taky mám rád smysluplný děj a netriviální dialogy. Tady už narážíme na hmatatelné problémy. Vždycky mě fascinovalo, jak někdo dokáže tanci vtisknout myšlenku, utvářet jím příběh.. Místy zajímavá, jindy zbytečně emočně nevěrohodná a křečovitě vyšponovaná sonda do světa tanečníků má solidní choreografii a zejména v posledních měsících hodně diskutovaného Patricka Swayzeho, který zde disponuje velice slušným charismatem a (v době natáčení) v jedenapadesáti letech úchvatnými fyzickými schopnostmi.(5.8.2009)

 • triatlet
  **

  Choreografie baletních čísel zaujme, tím ale pozitiva končí. Vyprávění příběhu je zmatečné, přesto předvídatelné. Na filmu je patrné, že se jedná o rodinný podnik a krom tancování je téměř amatérský.(12.9.2010)

 • Pepinec
  **

  Kdyby měl být stejně zábavný i můj poslední tanec, zůstal bych raději u toho předposledního...(29.4.2013)

 • miklaras
  ***

  Rozhodně bych neřekla, že jde o nepředvídatený, silný příběh s vynikajícími výkony a něčím navíc. Přesto jsem se byla schopná dokoukat a děkovat za slušně vystavěný děj, který měl tendenci kamsi plynout. Konec byl hodně tristní záležitost a shodil všechno na smetiště předvídatelných dojáků bez invence. Je to veliká škoda, protože všichni tři hlavní představitelé vypadali zpočátku tak nadějně....I tak bych ale neřekla, že jde o vyslovený propadák, nad kterým by bylo člověku ku dávení. Dá se a neurazí. 3,5/10 PS: Velice legrační je poslechnout si dabing. Ten film zabil se zaručenou spolehlivostí a z toho důvodu doporučuji jakékoli znění, jen ne to, co nabízí česká verze... dabing odpad!!!!!(16.6.2009)

 • Theraphosa
  odpad!

  Nehorázná nuda. Sry Patriku :-/(24.1.2009)

 • - Ve filmu tančí v jedné ze scén také Bambi Swayze, adoptovaná sestra Patricka Swayzeho. (Barrymore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace