poster

Poslední tanec

 • Kanada

  One Last Dance

 • slovenský

  Posledný tanec

Drama / Romantický

Kanada, 2003, 97 min

Režie:

Lisa Niemi

Kamera:

Albert J. Dunk

Producenti:

Rhonda Baker

Střih:

Claudia Finkle

Scénografie:

Tim Galvin
(další profese)
 • Pavlík
  **

  14. 03. 2009 (80.); přeumělkovaný – tancem se životní situace neřeší(15.3.2009)

 • NeutrinoX
  ***

  Poslední tanec - aneb jak Patrick a spol. vytančili z blbosti.(10.3.2009)

 • blackrain
  ***

  Bylo příjemné vidět Patricka znovu tancovat, i když nešlo o Hříšný tanec. No, ale balet může být také hříšný.(4.8.2009)

 • Webb
  *

  Dirty Dancing s Patrickem Swayzem a Jennifer Grey nepovažuju vůbec za nic převratného. Nudil jsem se sice u toho, bylo to však režijně a scénáristicky koukatelný i hudebně posluchatelný. To co ale předvádí One Last Dance mu nesahá ani po kotníky vůbec v ničem. Naprostá ztráta času, ke zhlédnutí jen pro řadu fanoušků Patricka. P.S. nekoukejte na to s českým dabingem, je to naprostý otřes.(16.3.2010)

 • miklaras
  ***

  Rozhodně bych neřekla, že jde o nepředvídatený, silný příběh s vynikajícími výkony a něčím navíc. Přesto jsem se byla schopná dokoukat a děkovat za slušně vystavěný děj, který měl tendenci kamsi plynout. Konec byl hodně tristní záležitost a shodil všechno na smetiště předvídatelných dojáků bez invence. Je to veliká škoda, protože všichni tři hlavní představitelé vypadali zpočátku tak nadějně....I tak bych ale neřekla, že jde o vyslovený propadák, nad kterým by bylo člověku ku dávení. Dá se a neurazí. 3,5/10 PS: Velice legrační je poslechnout si dabing. Ten film zabil se zaručenou spolehlivostí a z toho důvodu doporučuji jakékoli znění, jen ne to, co nabízí česká verze... dabing odpad!!!!!(16.6.2009)

 • - Ve filmu tančí v jedné ze scén také Bambi Swayze, adoptovaná sestra Patricka Swayzeho. (Barrymore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace