Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madsbender
  ****

  Zaujímavá dráma, ktorá vás zavedie do sveta špinavej novinárčiny, intríg a machinácií, sveta "stĺpčekárov" ženúcich sa za sólo kaprami a senzáciami. Výborný scenár, no slabší príbeh, ktorý zachraňuje hlavne skvelé obsadenie. Jedna hviezda navyše za slizkého a vypočítavého Lancastera.(20.10.2013)

 • Houdini

  NFR 1993(2.4.2004)

 • EdaS
  ****

  Tony Curtis jako jedna z největších sviní filmové historie, press agent Sidney Falco. Už dlouho se mi z nikoho takhle nezvedal žaludek. Lancaster jako jeho psychopatický loutkař-sloupkař J.J. Hunsecker taky neměl chybu.(3.4.2011)

 • Kulmon
  ****

  Sladká vůně úspěchu je o médiích a jejich vlivu. O té špíně, která se ani zbla nezakládá na pravdě a dokáže ničit životy jiných. Zároveň však ukazuje, že každá mince má dvě strany. Bohužel, ve skutečném světě na ty kurvy z bulvárních plátků málokdy dojde. Burt Lancaster a Tony Curtis vám z tohoto filmu utkví nutně jako záporáci. Vskutku velmi dobrý noir se skvostným závěrem. A na čsfd podceněný, těch 76% je fakt málo!(7.7.2009)

 • Bebacek
  ****

  Burt Lancaster jako bezcharakterní zvíře (jehož podlost symbolicky i doslova vystihují ošklivé brýle hyzdící jeho tvář) s incestním vztahem ke své mladičké sestře v absolutně prohnilém noirovém světě. Je zajímavé sledovat, jak se jeho postava ve filmu poprvé objeví - nejdřív jej vidíme na fotografii, poté slyšíme jeho hlas v telefonu a až nakonec jej vidíme v celé jeho "kráse". Velká jména ve štábu (kamera, hudba) jsou zárukou kvality.(25.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace