Nastala chyba při přehrávání videa.
 • brit84
  ***

  Intriky, vypočítavost a intriky. Nic jiného tady nenajdete. Celkově mě tohle drama moc nesedlo, ale je to dané i nevýrazným příběhem o tom, jak bratr (Burt Lancaster) majetnicky "chrání" svoji sestru před její láskou. S tím mu pomáhá vlezprdelka Curtis. Radši mrkněte na něco jinýho.(10.10.2011)

 • genetique
  ***

  Za mlákou mierne nadhodnotená dráma o špinavostiach a špinavcoch v biznise. U nás veľmi málo známa, čo je veľká škoda, pretože samotná hodnota filmu a myšlienky je veľmi uplatniteľná a pravdivá a zaslúžila by si viac pozornosti. Priznávam, že kvalita spracovania je veľmi dobrá, námet a jeho pointa mali veľmi slušné razenie, neraz som sa ale v príbehu stratil, nie nepozornosťou, ani tým, že by bol dej zložitý, jednoducho bol miestami nezáživný a a rozťahaný. Herecké duo Curtis-Lancaster skvelé, ostatní čistý priemer, najviac ma však bodol do chrbta záver, ktorý akoby strihač nechtiac odstrihol. 70%.(26.4.2009)

 • LiVentura
  ***

  Cynismem a lidskou chladnokrevností prolezlý snímek. Na mě místy až moc spádovitý, nicméně velmi slušně obsazený a dobře zfilmovaný.(16.12.2012)

 • EdaS
  ****

  Tony Curtis jako jedna z největších sviní filmové historie, press agent Sidney Falco. Už dlouho se mi z nikoho takhle nezvedal žaludek. Lancaster jako jeho psychopatický loutkař-sloupkař J.J. Hunsecker taky neměl chybu.(3.4.2011)

 • cheyene
  ***

  Čekal jsem to o něco lepší, když jsem viděl herecké duo Lancaster - Curtis. Postrádal jsem nějaké výrazné napětí nebo akci. Na 96 minut příliš rozvláčné.(8.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace